“Tregimet e fundit të lajmeve rezultatet parashikim snajper topin”

Paris Saint Germain është i shqetësuar për dëmtimin që pësoi sulmuesi kryesor i skuadrës, braziliani Nejmar, në fund të ndeshjes me Marsejën të dielën në mbrëmje, takim i mbyllur me fitoren e parizienëve 3-0.

Atehere, t’i ndryshoje rregullat perbrenda. S’kane pse te dalin parate. Bixhozcinjte jane idiote, dihet qe do t’i lene parate, e dihet qe do te luajne, sado t’i kene perqindjet. Per te lene qe per t’i lene i kane, te pakten te qarkullojne ketu brenda. Nese s’u pelqejne perqindjet, te mos luajne. Aq me mire. Sic rrisin cmimin per duhanin nga nje dyqindlekesh cdo vit pa pyetur njeri, meqe demton, dhe per kete duhen marre masa dhe per bixhozin. Hall i madh se shkoi perqindja nga 85 ne 97. Prape do luajne. Njesoj si me duhanin. Hall i madh se shkoi paketa 2500 leke. Prape do pine.

Tani në pankinë, Gattuso ka marrë përsipër rolin e ringritjes së Milanit, në imazh dhe në renditje. Sigurisht që fitorja 2-0 nuk është prelud i një gare drejt titullit, por trajneri mund të krenohet se skuadra ka nisur të reagojë, po mbron mirë dhe po jep surpriza të bukura, si ajo në “Olimpico”.

Bonus mirëpritur në Bet365 Poker është një ndeshje 100% për depozitat në të parë, me vlerë deri në $ 500. Ky bonus mund të fitohen në tuaj të parë 60 ditëve të luajtur në Bet365 Poker, dhe lojtarë të ri të merrni edhe një hyrje në një turne Freeroll të veçantë me një pishinë çmim prej 100,000 Pikat meritojnë, të cilat mund të përdoren për të zhbllokuar paratë e bonusit dhe të ngrihen në radhët e skemës VIP. Ky bonus është konkurrues me dhomat e tjera të mëdha poker

Haradinaj ndan 5 mijë euro për çertifikata të veteranëve By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Haradinaj ndan 5 mijë euro për çertifikata të veteranëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj asesi nuk po mund t’i “rehatojë “ veteranët. Përveç ankesave që kishin për pensio…

Kazinotë e parë në internet ishin në gjendje të shkarkonin dhe instalonin programe në kompjuter. Në atë kohë kapaciteti i kompjuterëve, shpejtësia e internetit dhe cilësia e shfletuesve nuk lejonin të luanin lojra kazino në shfletuesin.

Shiko hunter,tregu nderkombetar i online sports betting eshte i rregulluar.Kjo qe po thua ti ,une po te them qe : thjesht nuk ndodh !!! Drejtoria dergon emailin/faksin , kompanite terhiqen dhe ketu mbyllet muhabeti !!! Ne rast se ndodh ajo qe thua ti (probabiliteti eshte 0.0001 %) ,atehere shteti shqiptar mund ta hedh ne gjyq per mosrespektim te ligjislacionit vendas.Pastaj nqs drejtoret nqs jane aq te merakosur ,edhe mund ta provojne njeher vete : te klikojne nje kompani cfare tju doj zemra atyre dhe te shohin nqs ekziston opsioni shqiperi.Nqs ekziston,kjo do te thote qe kompania po vazhdon te pranoj shqiptar ,cka eshte e jashteligjshme ,pra kompania spo e pjerdh shtetitn shqiptar.Zgjidhja,hidhe ne gjyq.Si perfundim,ky supozimi yt nuk ka ndodhur qofte edhe nje here ne asnje shtet dhe me asnje kompani.

Për dy motive shumë të thjeshta: së pari sepse pranojnë shumë të mëdha, dhe së dyti, sepse kanë koeficient më të mirë se kompanitë vendëse dhe në disa raste luhet me dopio shans. Pra luhet e njëjta ndeshje në forma të ndryshme edhe në Shqipëri, edhe jashtë, dhe diferenca e koeficienteve përbën fitimin. Në gjuhën e bastexhinjve quhet “çejnxh”.  

Tarifa ditore për çdo pikë bastesh në vend është 0.70 euro, ose 21 euro në muaj. Kjo e çon totalin që do të paguajë një pikë basti në 252 euro në vit. Aktualisht sipas shifrave të deklaruara nga Shoqata e Shoqërive që operojnë në fushën e Lotove dhe Basteve Sportive në treg janë rreth 3 mijë pika. Kjo do të thotë që totali që do të paguajnë pikat e bastit te konceisonari është 756 mijë euro.

Nuk jane dege te kompanive te huaja.I kane shqiptaret,kokat e medhaja.Xhoilloto e ka Arben Frroku,Bet07 e ka pas Fidel Ylli.Ne janar behet licensimi i kompanive te reja,do shkrihen te gjitha dhe do krijohen vetem 2 kompani,te cilat eshte logjike qe do i marrin vet.

“Para se të prezantojmë natyrën e aktivitetit të fiksimit të ndeshjeve nga Skënderbeu përgjatë shtatë viteve të shkuara, është e rëndësishme të përmbledhim shkurtimisht historinë e hierarkisë së klubit dhe lidhjet e brendshme dhe të jashtme mes futbollit, politikës dhe krimit të lidhura me të”, shkruhet në raport, para se të shpjegohen lidhjet mes asaj që është pak a shumë, elita e biznesit, e futbollit dhe në disa raste, e krimit të Shqipërisë me industrinë e basteve sportive.

Pak kohë pas deklaratës së kryeministrit Rama për bllokimin e të gjithë faqeve të huaja të internetit ku vihen baste online ekspertët thonë se kjo është gati e pamundur. Ekspertë informaticienë thonë për Albanian Screen se teknikisht një gjë e tillë nuk mund të arrihet pasi çdokush mund të krijojë bypass-e ku mund të kesh akses në faqe të tilla.

S’po e marr mundimin te te pergjigjem shume se e shoh qe nuk ja paske haberin fare nga kjo fushe.Nqs ti me thua se cfare eshte Payout,hedging dhe trading, nqs ti e di se cfare eshte sharp books dhe soft books duke listuar njekohesisht edhe 2-3 prej tyre,nqs ti me permend 5 sportsbooks dhe 2 exchange ,atehere te them BRAVO dhe do e marr mundimin te diskutoj me ty.

“Beteje pa kompromis dhe ne cdo kend rruge te Republikes se Shqiperise per t’i dhene fund ketij aktiviteti te zhvilluar ne menyre ilegale, por paralelisht do te ecim perpara shume shpejt me nje reforme qe do te percaktoje kufij shume te qarte edhe per pjesen legale te ketij aktiviteti, nderkohe qe po punojme per nje strategji daljeje per ata qe te licensuar dhe e ushtrojne brenda kufijve te ligjit ekzistues. Ky nuk mund te jete as legalisht aktivitet i se ardhmes se vendit. e ardhmja e vendit nuk mund te kete asgje te perbashket me bizhozin”- tha Rama.

Policia thotë se “Krasniqi në momentin që Policia po hynte për kontroll në lokalin e marrë me qera prej tij, ka hedhur armën e zjarrit në sheshpushimin e lokalit dhe ka tentuar të largohet me vrap, por është kapur nga FNSH-ja dhe Policia lokale”.

Kompania SportRadar grumbullon me frekuencë të lartë koeficientët e ofruar nga kompani të shumta bastesh në vende të ndryshme dhe sistemi i tyre dërgon një email sa herë që kompanitë e basteve i ndryshojnë koeficientët duke i çuar përtej një niveli të arsyeshëm. Analistët e kompanisë vendosin pas kësaj ta mbajnë nën monitorim atë ndeshje të caktuar për të cilën kanë ndryshuar në mënyrë të paarsyeshme koeficientët. Me raste, kompania dërgon për të ndjekur ndeshjen një agjent të vetin.

Ngelem popoll i ekstremeve. Nga shqyerja ne te kater anet, do me na kalu ne pasterti totale ky. Rezultati, ne rastin me te mire do jete si ne kohen e Prohibition-it. Perqendrim i ketij aktiviteti te paligjshem ne duart e deuteteve te forte qe kane mesy kete parlament

Bast mbi CS: SHKO Ndeshjet është një treg në rritje dhe nuk ka mënyrë më të mirë për ta festuar këtë, por duke ofruar më shumë mundësi për lojtarët. Sportet e Azotit në veçanti, janë ndër zgjedhjet kryesore për sigurimin e cilësisë dhe shpërblimit të CS: GO Bitcoin bast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *