“topi online agjent top android ligën e gjallë angleze”

Forumi Shqiptar është komuniteti shqiptar më i vjetër dhe i madh në Internet. Ai u hap për herë të parë në vitin 1998 si pjesë e projektit Albasoul. Forumi është një nismë private e një grupi emigrantësh shqiptarë që ka për qëllim t’iu ofrojë të gjithë shqiptarëve një platformë për të shprehur zërin e mendimin e tyre në liri të plotë. Forumi është një sipërmarrje jo-fitimprurëse dhe të gjitha shërbimet tona ofrohen falas e për të gjithë. Stafi i forumit është staf vullnetar dhe pa pagesë. Shpenzimet e forumit mbulohen nga nismëtarët, donacionet e anëtarëve dhe të ardhurat nga reklamat.

Editable content is available under the terms of the GFDL and the CC By-SA License. All non-editable content and all content in the Learn section are copyrighted by AboutUs. (See the fine print for details.)

Ndonje nga administrata ose me lidhje nga qendra di ndonje gje konkrete si do aplikohet censura e kompanive te huaja te basteve online? Me interesojne me teper menyrat teknike. Thjesht do bllokohen faqet e njohura te kompanive te huaja nga ISP-te? Do merren masa extreme dhe te bllokohen edhe transaksionet bankare drejt ketyre kompanive?

Natyrisht që cilido bastexhi i ndryshëm ofron një shërbim paksa ndryshe. Ata do të ofrojnë oferta për baste të ndryshme dhe sigurisht, merkato dhe çmime të ndryshme. Nuk duhen vëzhguar vetëm karakteristikat e një bastexhiu të mirë përpara regjistrimit, por gjithashtu edhe një shërbim klienti për llogarinë tënde pasi t’i jesh bashkuar atyre. Është mirë të përforconi informacionet tuaja me largëpamësi mbi mënyrën e të punuarit të atyre, si për shembull kur dhe si mund të depozitoni apo tërhiqni para nga llogaria juaj. Këto janë disa vogëlsira që ndonjëherë kanë shumë rëndësi, veçanërisht sepse ka shumë mirëseardhje tunduese nga bastexhinjë të ndryshëm në internet për t’ju fituar si klient.

Do te vije nje BLLOKIM me shenimin .. “Ju duhet te provoni qe keni ardhe me pushim dhe nuk banoni ne Usa dhe deri atehere Ju ndalohet te Luani ” Kane nje “Sbobet ” qe me shume me duket si pjese e Operacionit te Pergjimeve 

BetShop.com me bazë në Mbretërinë e Bashkuar ofron baste sportive në një sasi të kufizuar të sportit, si dhe duke ofruar një kazino jo-shkarkimit dhe lojra produkt. Përderisa ata kanë mbulim të mirë Manager kjo libralidhës është mjaft i kufizuar në ofrimin e tyre. Jo me të vërtetë në shtëpi për wagers të mëdha ose, siç thonë rregullat BETSHOP “BETSHOP rezervon të drejtën të mos pranojnë baste për shuma mbi 100 GBP (ose 100 EUR, 100 USD), nëse nuk p …

Zgjidhja e regjistrit të basteve sportvie “while label” të Sirplay-it është një regjistër baste sportive tërësisht i menaxhuar. Leverdia e e kësaj lloj zgjidhjeje qëndron te shpejtësia në krijimin dhe përcjelljen e faqes së internetit; në fakt, personeli ynë mund ta përgatisë faqen brenda 10 ditësh pune sipas kërkesave të klientëve dhe të vazhdojë me ndërtimin e një faqeje për regjistër bastesh sportive sipas nevojave.

Kartat shqiptare nuk do mund te kreditohen me. Po ashtu mund te arrihet dhe qe llogarite te regjistruara me adrese shqiptare te mos pranohen (nese agjensite ligjzbatuese te vendeve ku jane regjistru kompanite online e pranojne), po kaq. Nese nje alvanos shqipnie hap je llogari si grek, apo malazes, eshte e pamundur ta kapesh. Shteti jone, mund thjesht ta deklaroje te jashteligjshme e te te denoje ty si shtetas (juridiksion bazuar ne parimin e shtetesise) po nuk mund ta ndaloje si aktivitet. 

BETEJA MES JASHARIT DHE LUSHTAKUT ZHVENDOSET NË TENDERË – SI E HUMBËN KONTRATËN KUSHËRINJTË E LUSHTAKUT By xurxull | February 26, 2018 0 Comment BETEJA MES JASHARIT DHE LUSHTAKUT ZHVENDOSET NË TENDERË – SI E HUMBËN KONTRATËN KUSHËRINJTË E LUSHTAKUT Kompania që u themelua nga kushër…

Raporti prej 93 faqesh i Organit të Kontrollit, Etikës dhe Disiplinimit të organizatës europiane të futbollit UEFA paraqet një hetim të thelluar mbi manipulimet e ndeshjeve të Skënderbeut të Korçës për qëllim vënien e basteve sportive si dhe për lidhjet mes futbollit, politikës, industrisë së basteve në Shqipëri dhe nëpër botë si dhe personave me dënime penale në trafikun ndërkombëtar të drogës.

Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se ne mbledhjen e qeverise është vendosur qe Ministrja e Inovacionit, Milena Harto, te ketë nen mbikëqyrje procesin për bllokimin e te gjitha faqeve te huaja te basteve ku për vite me radhe kane përfunduar kursimet e shqiptareve. është ndalur edhe tek aksioni për bllokimin e lojërave te fatit një biznes i cili sipas tij ka lulëzuar fale lidhjeve me politikanet. Sipas Rames pas mbylljes se bizneseve te palicensuara edhe bizneset brenda kornizave te ligjit, duhet te përgatiten për rregulla te reja me te forta. 10 dite me pare policia e shtetit nisi bllokimin e bizneseve te paligjshme te lojërave te fatit dhe deri me tani janë bllokuar 2500 makineri.

Gjermanët harxhojnë nëpër baste më tepër se një miliardë euro në vit. Futbolli ka vite që ua kaluar garave me kuaj, dikur vendi klasik ku viheshin baste. Bastet sportive janë kthyer në degë me përfitim financiar.

Në shansin që ju duhet të bëni raundin e pokerit në internet si burime të pagave, atëherë është e përkryer për ju të zhyteni në argëtimin origjinale të poker cash. Pikëpamja e preferuar definitivisht mund të dyfishohet pasi që është shkarkuar tani, nëse është gati të mundë lojtarët alternativë. Për të kuptuar këtë besim, është jetësore të vazhdosh të mbushesh aq vështirë sa mund të pritet në një situatë në teknikën e ngrohtë direkte.

Shumicen e kohës, unë gjithashtu mund të shikojë ata me përshkrim duke perdorur bet365 Kodi Bonus. Është gjithmonë fantastike të dihet se ende mund të shikosh një sport që nuk transmetohet në TV lokale thjesht duke parë këto përditësime!

Ndërsa deri më tani janë bllokuar mbi 400 lokale lojërash fati të paligjshme dhe janë sekuestruar disa mijëra pajisje dhe monitorë, kryeministri tha se dhe ata që janë të licensuar duhet të derdhin një orë e më parë detyrimet ndaj shtetit si dhe të respektojnë detyrimet e ligjit, që përcaktojnë se nuk mund të jenë pranë shkollave, spitaleve apo bankave. Sipas zotit Rama Shqipëria “është një vend i varfër, që ka nevojë për punësim e arsim dhe jo për plagë që shkatërrojnë jetë njerëzish e familjesh të thjeshta”.

“Degjova kete lajmin e ketij zotnise ne Velipoje qe e kishin mbajt peng per borxhe. Jam nje nan e re me nje femije 3 vjec. Burrin e kam marr me dashni, por qe ne fejese e zbulova qe luante loto sporti. Si e re qe isha hajt thoja do e lajne se burr asht. Kaluan dy vitet e fejeses ai nuk asht I dhunshem, por kur humbet ne loto iken me dit prej shpiet sepse na vijne borxhlinjte. Kam duru se mka mbeshtet dhe vjehrra. Tesh ka shku ne fund gjaja. Pardje me erdhen me kerku leket dhe me thane do te marrim shpine. Burrin se kam ne shpi, vjehrren e kam te semure. Ca asht ky ves qe po shkaterron familjet? Pse shteti nuk i mbyll lojnat e fatit? A ka njaj institucion qe i shpeton meshkujt nga kjo varesi. Ka pas raste qe ka prish edhe leket e tamlit te djalit. Lene pastaj qe ne shpine ton pa shit kane mbet vec divanat. Un sdu me e prish familjen se shume here kam dasht me u nda, por nuk di kujt ti drejtohem per ndihme qe burri ta lajne kete ves. Faleminderit e kerkujt mos I ndodhte ajo e Velipojes”, rrëfën gruaja.

Dhe  pa Inat . Problem Financiar jo Individual . Kush ehte ai qe nuk do qe nje Shqipta te Fitoje ? Dhe per Kuazin .Vetem nje dallim te besh qe Sbobet ka Koeficiente te Kufizuar .Dhe lexo me vemendje nje si pa adshje …Ne vlerat 1 Milj .Dollar pervec disa vendeve , te gjithe te tjerat ne Europe Ndalohen pervecse ne Ttoto -Gol . Perse kjo kur i ljohet nje Milioneri Malaizian tte mos lejohet TY !

Gëzojnë çdo sport në internet në VIPbox.tv. Lidhjet janë dhënë në faqen e internetit për streaming jetojnë. Ajo ka dy ngjarje të njohura dhe jo sportive kaq popullore. Ju do të jenë në gjendje të zgjedhin nga kategori të ndryshme sportive dhe gjeni më të mirë video të cilësisë. Ikonat e lojrave të ndryshme janë në dispozicion në faqen kryesore. Thjesht klikoni në ikonën për kullim të lirë dhe të shikojnë sportin tuaj të preferuar. Pra, gëzojnë sport jetojnë në VIPbox.tv. Ju mund të hyni VIPbox.tv nga çdo pajisje dhe të gëzojnë të shikuar futboll, kriket, basketboll, hokej dhe shumë më tepër.

Ish-atleti xhamajkan Usain bolt ka bërë me dije sot skuadrën e re, me të cilën do të nisë aventurën si futbollist. Nuk bëhet fjalë për një ekip profesionist në futboll, por për skuadrën e UNICEF dhe ndeshjen e…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *