“topa të futbollit skuadra më e saktë e parashikimit të topit”

Nuk jane dege te kompanive te huaja.I kane shqiptaret,kokat e medhaja.Xhoilloto e ka Arben Frroku,Bet07 e ka pas Fidel Ylli.Ne janar behet licensimi i kompanive te reja,do shkrihen te gjitha dhe do krijohen vetem 2 kompani,te cilat eshte logjike qe do i marrin vet.

Ndërkohë, në renditjen e Serisë A, vendi i katërt që të kualifikon në Champions dhe që mbahet aktualisht nga Interi, është vetëm 7 pikë larg. Nëse kjo arritje shoqërohet dhe me kalimin në finalen e Kupës së Italisë, pas barazimit 0-0 në San Siro, sezoni i Gattusos do të jetë më shumë sesa i suksesshëm.

Pjesa më e madhe ka ndryshuar dhe përmirësuar nga faqet e para të kazinove në vitet ’90 deri në faqet e tanishme të kazinosë 2017. Qindra vende kazino online dhe më shumë se një lojë kazino ka dalë. Nuk është e vështirë të thuhet se numri i lojtarëve që luajnë në kazinotë online ka kaluar numrin e lojtarëve që luajtën në kazinotë reale.

S’jam kunder kufizimit, por me mire do te ishte qe ato para te rrinin ne Shqiperi, s’kane pse dalin. Po de po dolen 10 here me pak, prape arritje eshte. E kam me shume me te drejtat qe permend ai komentuesi tjeter.

Disa bookmaker kreditojne shpenzime ne momentin e derdhjes dhe/ose terheqjes se parave. Nderkohe ne rastet e urdher-xhirimeve, banka shume shpesh “zgrrap” disa €/$/£ nga shuma totale. Per te zgjedhur ne menyren me te mire nje bookmaker mund te konsuloni temen perkatese “Si te zgjedhesh nje bookmaker”.

Në fshatin Barbullush të Shkodrës, një i ri 26 vjeç u gjet i vdekur në kanal. Policia ka bërë me dije se në një kanal kullues u gjet një kufomë, që dyshohet se i përket një viktime të seksit mashkull….

Në kolonat e këtyre gazetave dhe përtej rreshtave, tek idetë e reja të botuesve dhe autorët artikullshkrues si, Branko Merxhani, Jorgji Meksi, Xhevat Kallajxhi, Vangjel Koça, Petro Marko, Nonda Bukla, Veli Hashorva, Petro Harito, Ismet Toto, Ibsan Libohova, Avni Rustemi, Ikbale e Nebil Çika, Sali Nivica, Lumo Skëndo, Mihal Grameno, Omer Nishani, Bajo Topulli, Mihal Zallari, Odise Paskali, etj., dallohej qartazi se një rrymë e re intelektuale po depërtonte në shoqërinë shqiptare në periudhën mes dy luftërave botërore. Për ideatorin e platformës ideologjike të “neoshqiptarizmës” Branko Merxhani, Shqipëria ishte një qenie e kufizuar së jashtmi dhe e pakufishme së brendshmi, përkufizim që përcjell shpresën se Shqipëria mund të bëhej, por me njerëz që sipas tij, citoj Merxhanin: “gjysma e ditës është e tyre dhe gjysma e shoqërisë”, ku qytetari, “jep më shumë dhe kërkon më shumë”. Merxhani dhe kolegët e tij intelektualë dhe idealistë, nisën fillimisht ta promovojnë formulën e tyre të “neoshqiptarizmit” nga Gjirokastra në vitin 1929 në gazetën lokale “Demokratia” dhe më pas në vitin 1936 e vijuan në revistat “Neo-Shqiptarizmi”, “Përpjekja Shqiptare”, Minerva”, etj., që nisën të botohen në Tiranë. Formulat e neoshqiptarizmit kishin për bazë filozofinë e nacionalizmit ideologjik me përmbajtje më shumë kulturore dhe më pak politike. “Politikë s’ka! Vetëm kulturë!”, shkruante Merxhani. “Me kohë, shkruan albanologu Robert Elsie, neoshqiptarizmi u bë një kundërpeshë e ideologjisë më të politizuar socialiste dhe internacionalizmit të majtë”.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Stoke vs Arsenal – over […]

1) Zakonisht janë 3 kompani të mëdha bastesh që nxjerrin të parat kofiçentët e një ndeshjeje. Kompanitë më të vogla që nuk kanë eksperiencë apo logjistikën e duhur presin këto 3 kompani dhe atëherë   japin kofiçentët. Tani këto kompani për të tërhequr lojtarë në faqet e tyre japin kofiçentë më të lartë se mesatarja duke krijuar kështu mundësi për arbitrage!

Një faqe e përkryer për të gjithë ata tifozët sportive që janë të interesuar në shikimin e ngjarjeve ndërkombëtare sportive. AllSportLive ju jep hollësi të plota mbi konkurrencën të ndryshme sportive në internet. Transmetimeve të drejtpërdrejta të sportit, rishikimi i ndeshjeve, dhe sërish i qëllimeve madje edhe sportive programit televiziv janë të gjitha në dispozicion në këtë faqe interneti Online Sport.

Shqiptari edhe si karakter edhe si Jetgjatesi ne shoqeri te organizuar me te drejta te Individit nuk e mba dot kete DOZE Elefanti dhe kjo nuk matet se si e mendon ndonje i Kategorise se preshit ! Dhe nje Shtet i Pergjegjeshem ka detyrim ndaj Qytetarit te mos ta zhyse me ndergjegje per hir te “Mirakliut te  Fridomiut ” sic e mashtronte i Pafytyri Injorant e Hajdut Berisha , ne Deshperim e ne Dembelizem shkaterrues qe sjell e  mbulon KRIM !

Ke harruar nje Kriminel pas Kristaq dhe nuk e ke “mbushur ” me Spiro Koleke …ose me sakte nuk pelqehet vetem ashtu si e keni cilesuar Ju Edvinin pa i ngjitur tubacionet e Mutit qe zgjatohen nga Goja e Sali Lugin e Ujqerve , Lugji i Poshtem , ne Bith te Lugjit !

STORY mbetet lajm! sepse ju tregon personazhet e vërtetë VIP nga politika deri tek arti me të rejat e tyre, me anët e forta por dhe të dobëta që nga profesioni e deri tek performaca, stili, apo pamja e tyre. STORY ju tregon protagonistët e eventeve dhe ngjarjeve më të bujshme në vend përmes vlerësimeve, komenteve, por edhe kritikave. Te gjithë e kemi një STORY! Të gjithë e duam një STORY!

Përveç analizës statistikore të basteve, inspektorët kanë porositur tre trajnerë futbolli me eksperiencë për të kryer një analizë sportive dhe statistikore të sjelljes së lojtarëve në ndeshjet e dyshuara.

Hetuesit mendojnë se tregu aziatik i basteve është një rrjet i errët i përbërë nga qendra ilegale bastesh, ndërmjetësuesish dhe ofertash, që kontrollohen nga banda kriminale. Në baste live në Bangkok, Hanoi apo Shangai zhduken me miliarda dollarë.

Disa nga bastexhinjtë shqiptar ofrojnë gjithashtu një sërë shërbimesh të nevojshme si shtojcë për të lejuar bastet minimale. Mund të gjeni lajmet më të fundit sportive, reportazh të drejtpërdrejtë audio dhe video mbi ngjarjet sportive, shërbime për parashikimet e garave dhe raporte të brëndshme. Këto artikuj janë duke u bërë akoma dhe më shumë të njohur përbri disa prej bastexhinjve të internetit, për shembull ata që u dedikohen futbollit skadinav ose tenisit.

ComeOn ofron tifozë mosmarrëveshje të mëdha me vlerë në një gamë të gjerë të sportit në mbarë botën dhe ngjarjet me bast tregjet e ofruara nga më shumë se 90 vende. Shumë nga tregjet e tyre paraqitet më herët se kumarxhinj tjera. Ata kanë një përzgjedhje gjithnjë e në rritje të mundësive Bast Live, një zgjedhje të gjerë të metodave të pagesës dhe limitet e basteve të larta. Rregullohet në Maltë, Comeon gjithashtu kanë një shtet-e-artit-internet Casi …

“Sot, Inspektorët Disiplinarë të UEFA-s që punojnë mbi këtë rast kanë marrë kërcënime anonime me vdekje, të cilat supozohet se synojnë t’i frikësojnë ata që të ndalojnë të kryejnë punën e tyre,” thuhet në njoftimin e publikuar mbrëmjen e së premtes. “Këto kërcënime nuk do t’ia dalin dhe policia është informuar,” vijon deklarata e UEFA-s.

Keni harruar fjalekalimin? Regjistrohuni tani! Log in. SPORT. LIVE . CASINO. LIVE CASINO. GAMES. POKER …. Media. Live Streams. Animations. Skedina ? TEKE. SKEDINA . SISTEM … P r t zgjedhur nj bast klikoni n koeficientin p rkat s.

Paneli i ekspertëve doli në konkluzionin se ngjarje të tilla të pazakonta ndodhnin shpesh në ndeshjet e Skënderbeut. Në dy ndeshje, ajo kundër ‘Crusaders’ dhe ajo kundër ‘Sporting de Portugal,’ ecuria e ndeshjesh përshkruhet në këtë mënyrë:

Duke filluar që nga viti 2010, sistemi identifikoi dhjetëra ndeshje të dyshimta. Ndeshja e parë e kapur nga sistemi ishte ajo mes Skënderbeut dhe Dinamo e luajtur më 13 nëntor 2010. Por për disa nga ndeshjet që pasuan, konkluzionet e BFDS-së ishin drastike. Për një ndeshje të luajtur mes Dinamos dhe Skënderbeut më 15 prill 2011, analistët shkruan: “Në tërësi, ka prova dërrmuese se kjo ndeshje u manipulua për qëllime bastesh, në një mënyrë precize dhe të orkestruar, me përfitime korruptive bastesh të gjeneruara”.

Gjithnjë e më shumë bastvenes, si unë, janë duke përdorur pajisjet e tyre mobile për të vendosur baste. bet365 ofron një version në celular të faqes së internetit që është gjithashtu i lehtë për t’u drejtuar dhe për t’u përdorur duke mos harruar dhe bet365 Kodi Bonus.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Atlas vs Club America – […]

Po hajde thojua ketyre qe skane vendos nje bast ne jeten e vet.Kompanite online e kane payoutin 97% (pinnaclesports,marathonbet) ,cka do te thote se kompanite fitojne 3% nga pranimi i basteve (indirekt humbja klientit).Kurse kompanite shqiptare e kane payoutin 85% ,cka do te thote se ato fitojne 15% nga pranimi basteve.

Endrity.. Ti dhe muho quani Qeveri keto 8 Vjete te Doktorr rrumpalles ne Pushtet.   Po c’ne Doktorr Rrumpalla me  SHTETIN. Ai ndertoi vetem ” Trustin e Geshtenjave te Tropojes” kaq..  Te flasesh per SHTET  ne kohe te Rrumpalles eshte “Doze Elefanti”

Arsyeja  qe nuk me kupton eshte Gabimi Im Kuazi .. Une nuk Flas per Durale ne katin e dhjete pa ndertuar Konkretisht pallatin .Ketu shumica GRIN per Bastet ne Honkong , Angli , Honolulu dhe Kuala Limpur e me rradhe , biles dikush i propozonte dhe Blerit  .Gje qe eshte jo vetem e tepert por edhe Muallisje kot se koti .dmth Ton Km Bosh .Me te vetmin shpjegim qe

Nuk eshte e paligjshme. Te gjitha konventat per tregtine e lire (ofrimin e sherbimeve hy hyn dhe kumari elekronik) lejojne shmangie, apo moszbatim per ruajtjen e shendetit public, sigurise kombetare, moralit public dhe ca mrrokllave te tjera.

Bet365 ka një histori të gjatë në internet, fillimisht duke filluar nga vetëm si një sportsbook. Që nga ato fillimet përulur, ai e ka zgjeruar në çdo fushë të madhe të kumar online, duke përfshirë një kazino online, një dhomë bingo, lojra aftësi, dhe dhomë Bet365 Poker. Kjo është një prej emrave më të besuar në kumar online për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *