“topa mbretërore derdhur oraret e futbollit të futbollit”

Ka shumë mënyra për të provuar dhe për të bërë më të mirën CS: GO bast me bitcoins. Kjo është arsyeja pse ne ju sjellim të gjitha informacionet thelbësore. Për faqet më të bukura, drejtohuni tek ne Bitcoin CS: GO bast shqyrtim seksionin dhe gjeni një përmbledhje të markave të rekomanduara. Mësoni rreth vendeve të jashtëzakonshme që janë në gjendje të ofrojnë shërbime të shkëlqyera dhe CS të shquar: GO përvojat e basteve.

Ne futboll ekzistojne edhe handikape 0:1 (ose me tre menyra), te perdorura pergjithesisht ne ndeshjet ku ka nje favorit te dukshem. Fitohet me 1 nqs skuadra favorite fiton me me shume se 1 gol diference. Fitohet me X nqs skuadra favorite fiton vetem me nje gol diference. Fitohet me 2 nqs skuadra favorite barazon ose humbet.

lol, po ket nga e sajove? KOt me te pyt a ke lujt ndonjehere on line ose edhe tek pikat e basteve? Nese jo, ben mire te mos hysh ne debate teknike. Por ate qe une nuk po kuptoj eshte se pse shqipetaret do te shpetojne nga ky ves nese mbyllen ato on line offshore dhe lulezojne akoma me shume keto brenda shorrit te oboorit te qeveritareve tane?

Po me kompanite shqiptare çfare do ndodh valle? Meqe dashka te mbroje shqiptaret qeveria, pse po aplikon diktature ne ato kompani te huaja, ku luajne profesionistet dhe jetojne me ate pune shume njerez nga Shqiperia? Apo shqiptaret nuk mund t’i censuroje se i kane Fidelrat, Metat e Doshet, Frroket qe i ka fort per zemer KM?

muho.. nuk kame kohe te zgjerohem. Nuk i vjen as te maja e thoit   Rrumpalla  Tosit. C’lesh tatime thu ti e ndigjove se c’bonin me TVSH ?  Per rruget Nuk i ka paguar akoma kompanite qe kane bere punen.. Po ja kerkojne parate bashke me interesa – Edit 

Vijon momenti i mirë në kampionat për skuadrën e Lakers, që fitoi 123-104 ndaj Atlantës në fushën e kësaj të fundit. Një ndeshje e mirë e ekipit kalifornian, që pati epërsi gjatë gjithë kohës, duke e merituar fitoren, që erdhi falë një loje të mirë…Read more

Une e mbeshtes qeverine ne kte nisme – edhe pse po perpiqet te monopolizohet kjo industri; dmth – licensimi i mirefillte ne rruge shteterore i kompanive te interesuara. Kjo ne vetvete patjeter qe do sjelle ardhjen e ‘agallareve’ te rinj ne kete fushe, por prape une shpresoj qe ‘dora e fshehte’ e shtetit duhet te behet ndjeshme ndaj liberalizimit total te cdo lloj industrie. Mendim personal gjithsesi.

E mbani mend operacionin “Marrëzia”? Ishte 14 tetori 2013 dhe në pak orë qindra policë u hodhën në sulmin e kazinove elektronike dhe pikave të basteve pa licencë. Më në fund qeveria dukej e vendosur të shtrëngonte shumëfishimin e lokaleve në të cilat digjen kursimet e shumë familjeve shqiptare. Për të dekurajuar lojrat elektronike dhe bastet u hodh edhe propozimi për të transferuar në periferi të gjitha ato pak lokale lojrash elektronike dhe bastesh që pas procesit të legalizimit do të mbijetonin pas pastrimit nga xhungla e informalitetit.

Baste-sportive.net – Hetzner Online Ag, Germany. Site IP Address, Server Location for 94.130.97.102 – Hetzner Online Ag, Stuttgarter Str 1, D-91710 Gunzenhausen, Germany Germany. Site IP Address, Baste-sportive.net read more on Myip.ms

Per ta permbledhur,jane kompanite qe nuk pranojne kliente pasi ato respektojne cfaredo lloj ligji,po flasim per kompani qe jane te licensuara.NQS ti luan ne kompani te palicensuara,atehere kot qe luan se leket ske per ti marr ndo1 her.Aksesi ne faqen e kompanise nuk ka kurrfar rendesie perderisa ti nuk mund te regjistrohesh ne te.

keshtu si duket ka vendosur dhe qeveria e re socialiste shqiptare. ajo kerkon te rregulloje nepermjet ligjit, kete veprimtarine e lojrave te fatit dhe bashke me te edhe te tere leket qe kjo permbledh.

Sot meqe disave ju cenohen interesat e pastra personale hidhen perpjet dhe bejne moral.. te njejte njerez qe nuk paten as me te vogel meshire ndaj atyre njerezve qe e kane vuajtur mbi vete keto vite shkaterrimin moral dhe financiar.

Nuk eshte rreklame, thjesht nje njoftim per lojtaret e basteve te “Forumit Shqiptar”. Ke te drjete per sa i perket rregjistrimit. Duhet te jesh antar i BASTE SHQIP per te lexuar postimet dhe infont ne kete forum bastesh. Kjo eshte bere per qellimin e vetem qe te shtohet diskutimi dhe debati rreth basteve, per asnje arsye tjeter. Rregjistrimi dhe konsultimi i forumit eshte FALAS. Kontributi yt eshte vetem pjesmarrja ne diskutim. Keshtu te gjithe mund te perfitojne prej infove te tua. Do t’a krahasoja me rrjetin P2P. Por tek BASTE SHQIP qellimi eshte “Te mundim bookmakerat”.

Bastet “antepost”, ne pergjithesi, propozohen nga bookmakerat ne fillim te nje kompeticioni (por edhe kur ato kane filluar) dhe i perkasin fituesit te kompeticionit, vendosjes ne renditje, zbritjes nga categoria, etj.

inisiative e mire per mua, dhe qe bile duhet zgjeruar edhe ne veprimtari te tjera ekonomike e sociale. vetem se ne nuk jemi as kina ose brazili. te pakte ne numer e te varfer ne pare, nuk i hyjme aq shume ne pune dikujt. 

Mendohet arrivisti yne provincial, dhe kerkon ndihmen e sekretares se institucionit, qe logjikisht (sipas llogjikes ngjitese te shefit) duhet te hiqet nga puna pasi te hiqet shoferi ne fjale…”Na sill ti Nafije pak ato kontratat e punes, ti kqyrim pak”… Ja sjell “Nafija” kontratat, dhe per habi, shikon Shefi qe te gjithe ate punonjes ishin me kontrate pune me afat te papercaktuar, dmth pa limit.

Dukesh sikur paske pas eksperience ne shkarkimet nga puna Kuazi, por s’me the si do beje ky “shefi” qe do te vendose nje shofer te vetin ? Te heq “makinen” nga inventari, dhe ta fusi ne inventar pas 2 ditesh ? LOL

Qeflinjte e baste online do gjejne forma te tjera, qe nuk mund ti bej publike ketu sepse mesa shof ne debat ka dhe femije nen 23 vjec. Kaq duhet te jete kufiri ligjor ne Shqiperi qe lejohet te luaje online dhe ca dalin jashte loje menjehere.

Në fshatin Barbullush të Shkodrës, një i ri 26 vjeç u gjet i vdekur në kanal. Policia ka bërë me dije se në një kanal kullues u gjet një kufomë, që dyshohet se i përket një viktime të seksit mashkull….

Kujtoni lojrat e ketij uikendi mes Valencia : Real Madrid, pastaj Barcelona qe e nxorri nje baraz me VillaRealin ku rezultati ne favor te Barcelones 3 me 1 . Ishte shum thjeshte per ta kuptuar se loja eshte e kurdisur. Fillimisht mora nje karton te Kuq E’to pastaj ra nje penallti dhe ne minuten 90 rezultati u barazua. Shum e thjeshte , sepse Barca edhe me kete barazim e kishte te siguruar kampionatin Spanjoll, kurse Reali ne pamundesi ta ndjek rivalin te siguruar vendin e dyte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *