“top bast bolasport”

Gjithnjë e më shumë bastvenes, si unë, janë duke përdorur pajisjet e tyre mobile për të vendosur baste. bet365 ofron një version në celular të faqes së internetit që është gjithashtu i lehtë për t’u drejtuar dhe për t’u përdorur duke mos harruar dhe bet365 Kodi Bonus.

Kazinotë online kanë sjellë këtë lojë në shtëpinë tonë, e cila luhet në një numër vendesh, si Las Vegas, Atlantis City, Monako, Hong Kong ose Qipro. Edhe me teknologjinë më të fundit, kazinotë në internet tani janë në dispozicion si kazino të lëvizshme në telefonat tanë celularë.

HMD Global vazhdon të ringjallë telefonat legjendar të Nokias, dhe këtë herë erdhi modeli Nokia 8110. Telefoni Nokia 8110 ka fituar statusin e tij të kultit në Matrix (të gjithë kujtojmë skenën ku Neo përdor Nokia 8110 dhe kërkon “Armë – Shumë Armë”). Nokia 8110…Read more

Trupi i pajetë i Florenc Beqirajt ka mbërritur më në fund në qytetin e Shkodrës.  Arkivoli, i mbuluar me një flamur shqiptar ka qenë vendi ku janë derdhur lotët e familjarëve. Nëna e Florencit, gjyshja dhe të tjerë…

4) při překročení měsíčního datového limitu se rychlost linky nesníží, pouze bude na konci měsíce vyúčtován příplatek ve výši 49 Kč bez DPH za každý 1 GB dat přenesený nad rámec uvedeného limitu. Statistika přenesených dat je dostupná on-line a uživatel je automaticky o vyčerpaní kvóty předem informován e-mailem.

Forumi Shqiptar është komuniteti shqiptar më i vjetër dhe i madh në Internet. Ai u hap për herë të parë në vitin 1998 si pjesë e projektit Albasoul. Forumi është një nismë private e një grupi emigrantësh shqiptarë që ka për qëllim t’iu ofrojë të gjithë shqiptarëve një platformë për të shprehur zërin e mendimin e tyre në liri të plotë. Forumi është një sipërmarrje jo-fitimprurëse dhe të gjitha shërbimet tona ofrohen falas e për të gjithë. Stafi i forumit është staf vullnetar dhe pa pagesë. Shpenzimet e forumit mbulohen nga nismëtarët, donacionet e anëtarëve dhe të ardhurat nga reklamat.

Pataj le te futemi se si krijohen keto mardhenie , kur keto Firma per te qene i Besuar kerkojne  tu paraqitesh nje Garanci Bankare ( rezerve Parash ) me nje nr Llogarie , ku te merren apo te shtohen te ardhurat .

Kta qe lujne sidomos me kto makinat qe u bllokune se fundmi,keta jane tevecela komplet.Lun bie llafi,poker – te vjen letra,din te besh bllofin,llogarit me perafersi letren e kundershtarit, po ben dhe me hile.Makina,makine,bej bilancin sa te mori e sa te dha per nje muaj ta zeme, dhe ja ku doli llogaria.

Reshjet e dendura të shiut të orëve të fundit kanë shënuar përmbytjet e para në Shkodër, ku uji ka mbuluar hapësira të konsiderueshme. Sipas të dhënave nga Emergjencat Civile, në Ana Malit janë me prezencë uji rreth…

Në Shqipëri kryeministri Rama njoftoi sot se ka vendosur të kërkojë bllokimin e të gjithë faqeve të huaja të internetit ku vihen baste online. Sipas kryeministrit mendohet se shuma që shqiptarët harxhojnë për baste shkon nga 500 deri 700 million dollarë në vit. Ai gjithashtu paralajmëroi synimin e qeverisë për të mbyllur aktivitetin e lojrave të fatit në Shqipëri.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Stoke vs Arsenal – over […]

Jo, nëse banka nuk ka ndonjë njoftim ose udhëzim, ajo është e që t’i japë klientit të saj paratë një më një. Nëse banka ka ndonjë njoftim, atëherë mban përqindjen. Deri tani nuk ka funksionuar kështu, pra bankat nuk mbajnë përqindjen e tatimit mbi fitimin.

Krimet e Rënda kanë zhvilluar sot seancën ndaj shtetasit Fatjon Karmeshta, i cili dyshohet të jetë përfshirë në një vrasje në prill të 2016. Gjykata e la në burg të akuzuarin për vrasjen, kurse Karmeshta nuk ka pranuar…

Në teatrin “Migjeni” të Shkodrës u festua sot 85 vjetori i lindjes së aktores së madhe shqiptare Tinka Kurti, “Nderi i Kombit”. Aktorja Kurti u ngjit për herë të parë në skenën e teatrit në moshën 15 vjeçare…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *