“tokat e lojërave të fatit lajmet më të reja të futbollit”

Kujtoni lojrat e ketij uikendi mes Valencia : Real Madrid, pastaj Barcelona qe e nxorri nje baraz me VillaRealin ku rezultati ne favor te Barcelones 3 me 1 . Ishte shum thjeshte per ta kuptuar se loja eshte e kurdisur. Fillimisht mora nje karton te Kuq E’to pastaj ra nje penallti dhe ne minuten 90 rezultati u barazua. Shum e thjeshte , sepse Barca edhe me kete barazim e kishte te siguruar kampionatin Spanjoll, kurse Reali ne pamundesi ta ndjek rivalin te siguruar vendin e dyte.

Hunter, ki parasysh se kompanite e basteve on line dhe offshore nuk hapen e mbyllen si kerpurdhat mbas shiut. Pra jane te mirenjohura dhe me kredibilitet. Keshtu qe nuk eshte ndonje pune e mundimshme per ti evidentuar dhe per ti mbyllur aksesin kur klikohen nga Shqiperia. Ceshtja shtrohet se duke mbyllur aksesin per keto kompani dhe nga ana tjeter duke mos mbyllur kompanite vendase, nuk i ke bere ndonje politike per frenimin e ketij vesi, perkundrazi thjesht i krijon mundesi kompanive vendase per me shume te ardhura dhe i pakeson mundesite e fitimit lojtareve.

O fnatic, ligji ka fuqi nqs permbushen dy kushte. E para, ka nje ndeshkim ne rast moszbatimi. E dyta, nqs ka nje strukture qe zbaton ndeshkimin. Nese kompania filipinase nuk zbaton shqiptar atehere:

Favoriții tăi au cele mai mari cote la Superbet! Fă-ți cont acum, încasează bonusul și pariază pe cea mai mare ofertă de pariuri sportive pentru meciurile din România și din cele mai tari competiții și turnee internaționale!

Duke klikuar në ikonën pranë butonit “Cash Out”, mund të rregulloni parametrat e nxjerrjes së parave, e cila të lejon të rregulloni shumën që do të doni të tërhiqni pjesërisht. Të ardhurat e kthyera mbrapsht shfaqen në butonin “Cash Out”, ku ti mund të zgjedhësh shumën që do të doni të merrni mbrapsht nga ky bast dhe të klikoni për të konfirmuar zgjedhjen tuaj.

I vetmi perfitim ktu eshte i atyre qe kane agjensi bastesh tani sepse edhe ate spread e vendosin si e sa te duan meqe nuk luan dot online. Psh, nqse betonline.com e jep fitoren e Juves me koeficent 1:1.5, ky shoku qe ka pike agjensie, ta jep 1:1.2. Ai qe e ka fiksim bixhozin, ka per ta lujt, offline ose online. Nqse do me e ndalu fare, le ta beje. Kto deklaratat bombastike jane per xake & co

Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre. Jocurile de noroc implică risc financiar, jucați cu grijă.

Një vendim i tillë vjen në kohën kur deklarohet kufizimi i pikave të basteve. Dhënia e licencës për lojërat on-line është i parashikuar në projektligji për Lojërat e Fatit, i cili është duke u diskutuar në Parlament, ka të parashikuar ndër të tjera dhe licencimin e basteve në distancë, nëpërmjet internetit. “’Lojëra elektronike në distancë”, lojërat e fatit on-line ku lojtarët marrin pjesë nëpërmjet përdorimit të komunikimit në distancë, internetit, telefonit por pa u kufizuar vetëm në to. Lojërat luhen në faqet zyrtare të internetit (web) të subjekteve të licencuara për kategorinë “Loja elektronike në distancë’”, përcaktohet në nenin 4 të projektligji. Në këtë mënyrë, çdo kush që do të ketë akces në një kompjuter dhe internet në banesë, por dhe nëpërmjet telefonit, mund të vendosë të hapë një llogari personale në kompaninë që do të ketë të drejtën e basteve on-line, dhe aty të vërë baste, duke u bërë kështu një mënyrë tjetër ku shqiptarët të boshatisin xhepat e tyre duke shpresuar nga fati.

Një nga faqet e internetit më të mira për të shikuar Badminton online, Star Sport është shfaqur si faqen udhëheqës në rajonin e Azisë për të gjithë entuziastët e sportit. Shikuesit kanë mundësi për të parë ngjarjet e tyre të preferuar sportive përmes një ndërfaqe emocionuese, pa pasur nevojë të shqetësuar shumë për reklama.

Ben mire qe ia njeh meriten per mbeshtetjen publike, se te vetmin variant qe njohim deri m’tash eshte,o shkarkimi urgjent ne parlament (Ben Rakipi kur desh te merrej me Ilir Meten) ose horr (lavire) bulevardi.

Me keq se c’ishte nuk ka kuptim ta ngreshe si ceshtje, pasi Shqiperia nuk ka patur qeveri, por nje grup banditesh, e kriminelesh qe u sollen me keq se pushtuesit. Sot fatmiresisht kemi nje qeveri dhe do kerkojme prej saj te beje me te miren. Pra nuk mund te meremi me krahasime, biles edhe qeveria e sotme duhet te pushoje se foluri per “bemat” qe ka bere ajo qe iku. Nuk ka nevoje per llafe, thjesht te dokumentojne abuzimet, vjedhjet, moszbatimin e ligjeve dhe urdheresave, ti qepin mire dhe ti dergojne ne prokurori. Jemi lodhur me llafe duam ti shofin neper kaushe, te palare dhe me thonje te gjate qe te kene mundesi te cjerrin vehten kafshet.

Filloi në 2002 nga një grup i sipërmarrësit suedeze, programues kompjuteri dhe sportive bast profesionistë – të gjithë me përvojë të gjerë në industrinë e sportive bast Redbet ka evoluar në një shërbim kryesor sportive online bast dhe kazino. Redbet Sport bast ju sjell më të mirë në mosmarrëveshje pregame dhe bast jetojnë, me qindra e tregjeve për të zgjedhur nga dhe një gamë të madh të bast të shumëfishtë …

STORY mbetet lajm! sepse ju tregon personazhet e vërtetë VIP nga politika deri tek arti me të rejat e tyre, me anët e forta por dhe të dobëta që nga profesioni e deri tek performaca, stili, apo pamja e tyre. STORY ju tregon protagonistët e eventeve dhe ngjarjeve më të bujshme në vend përmes vlerësimeve, komenteve, por edhe kritikave. Te gjithë e kemi një STORY! Të gjithë e duam një STORY!

Raporti prej 93 faqesh i Organit të Kontrollit, Etikës dhe Disiplinimit të organizatës europiane të futbollit UEFA paraqet një hetim të thelluar mbi manipulimet e ndeshjeve të Skënderbeut të Korçës për qëllim vënien e basteve sportive si dhe për lidhjet mes futbollit, politikës, industrisë së basteve në Shqipëri dhe nëpër botë si dhe personave me dënime penale në trafikun ndërkombëtar të drogës.

Kompania e njohur Audi, në kuadër të pilot-projektit në SHBA, konsumatorëve tani u ofron një pajisje të re përmes së cilës mund të paguhen tarifat rrugore. Konsumatorët me rastin e blerjes së ndonjërën nga veturat…

Me te vertet pra. Trafiku nga Vlora per shembull ne pergjithesi u ndalua. Buxheti u rrite fal punes me te mire ne lidhje me tatimet. Harrova dhe kauzen tjeter te Berishes… rruget… ku perseri pati me shume sukses se Nanoja.

Keni harruar fjalekalimin? Regjistrohuni tani! Log in. SPORT. LIVE . CASINO. LIVE CASINO. GAMES. POKER …. Media. Live Streams. Animations. Skedina ? TEKE. SKEDINA . SISTEM … P r t zgjedhur nj bast klikoni n koeficientin p rkat s.

Gjithnjë e më shumë bastvenes, si unë, janë duke përdorur pajisjet e tyre mobile për të vendosur baste. bet365 ofron një version në celular të faqes së internetit që është gjithashtu i lehtë për t’u drejtuar dhe për t’u përdorur duke mos harruar dhe bet365 Kodi Bonus.

Si tregtarët profesionale, dhe duke u mbështetur në një përvojë të madhe të tregtisë në tregun e Forex, dhe në mënyrë të veçantë për të marrë të ardhurat nga transaksionet Forex / opsionet binare me teknikën e vet është zhvilluar, e ashtuquajtura “know-how”, që është e garantuar për të sjellë deri në 87% të të ardhurave . Kjo nuk është një strategji, është një tërësi veprimesh strategjike, të përdorura njëkohësisht, në kryerjen e analizave të tregut për të përcaktuar kohën më të mirë për të përfunduar një marrëveshje.

ke shume te drejte deion.Me ne fund gjeta dike qe eshte ne brendesi te muhabetit.Me sakte,kjo ndodhi para nje viti.Gjermani u mundua ti bllokonte,por u detyrua nga EU qe te terhiqej.Njesoj ndodhi edhe me Italine dhe Francen.

Për fat të mirë, nuk ekziston asnjë shorte për bastexhiun sportive të mirë për nevojat tuaja, pasi mund të eksploroni botën e basteve sportive. Nuk keni pse të kufizoni veten me bastexhinjtë anglez; ata nga Irlanda kanë gjithashtu një reputacion të mirë, në lidhje me koefiçentat e leverdisshëm dhe për shërbimet më të mira në internet. Numri i bastexhinjve të gatshëm është kaq i madh sa mund të gjeni bastexhinjë të ndryeshëm për cilindo sport që ndiqni. Përdorni guidën tonë për bastexhinjtë e internetit për të gjetur dhe zgjedhur mes bastexhinjve të internetit, që të arrini ekzatësisht atë që doni.

Pak kohë pas deklaratës së kryeministrit Rama për bllokimin e të gjithë faqeve të huaja të internetit ku vihen baste online ekspertët thonë se kjo është gati e pamundur. Ekspertë informaticienë thonë për Albanian Screen se teknikisht një gjë e tillë nuk mund të arrihet pasi çdokush mund të krijojë bypass-e ku mund të kesh akses në faqe të tilla.

Kazinotë e parë në internet ishin në gjendje të shkarkonin dhe instalonin programe në kompjuter. Në atë kohë kapaciteti i kompjuterëve, shpejtësia e internetit dhe cilësia e shfletuesve nuk lejonin të luanin lojra kazino në shfletuesin.

Në teatrin “Migjeni” të Shkodrës u festua sot 85 vjetori i lindjes së aktores së madhe shqiptare Tinka Kurti, “Nderi i Kombit”. Aktorja Kurti u ngjit për herë të parë në skenën e teatrit në moshën 15 vjeçare…

Ka disa opsione shumë të mira dhe të shumta në numër, që janë të disponueshme, kur vjen momenti për të kërkuar për bastexhinjë në internet, por në fund të fundit diçka është e qartë: ata janë të gjithë të ndryshëm. Diferencat mund të jenë të vogla, por edhe të mëdha aq sa mund të ketë një ndikim përcaktues në eksperiencën tuaj të bastit në internet. Pra, të diturit se çfarë këto bastexhinjë kanë vënë në dispozicion, përpara se të regjistroheni, do t’ju ndihmonte të mënjanonit komplikime të mëtejshme.

PoP Kam votuar Lulezim Bashen per kryetar bashkie. Jam 100% Tirons. Dhe me ke keqkuptuar shume, nuk jam fare dakort me bastoret dhe kazinote. Thashe thjeshte qe ato qe ishin pa letra, tani jane me letra. Lexoje mire pastaj me trego mua nese jam mavi apo blu!

“Sot, Inspektorët Disiplinarë të UEFA-s që punojnë mbi këtë rast kanë marrë kërcënime anonime me vdekje, të cilat supozohet se synojnë t’i frikësojnë ata që të ndalojnë të kryejnë punën e tyre,” thuhet në njoftimin e publikuar mbrëmjen e së premtes. “Këto kërcënime nuk do t’ia dalin dhe policia është informuar,” vijon deklarata e UEFA-s.

91, meqe po flasim per Angline ketu ne nje pike bastesh nuk te lene te hysh nen 18 vjec edhe nese je i shoqeruar me prinderit.. Edhe kur te them nuk te lene te hysh e kam fjalen qe nuk te lene as tek dera jo me te hysh e te shohesh ndeshje apo te marresh nje kalendar.

⚽️? Skuadra e vitit 2017 ?⚽️ ?? Gianluigi Buffon ?? Marcelo M12 ?? Giorgio Chiellini ?? Sergio Ramos ?? Dani Alves ?? Eden Hazard ?? Luka Modrić ?? Toni Kroos ?? Kevin De Bruyne ?? Leo Messi ?? Cristiano Ronaldo

Qyteti i Shkodrës dhe rrethinat e saj përreth, kohët e fundit janë prekur nga grabitjet me armë. Policia e Shkodrës nuk ka dhënë më shumë hollësi rreth grabitjes së fundit që ndodhi në fshatin Dobraç i Ri, megjithatë…

LEFTI! Tani le te flasim sipas gjendjes ketu.Mbushur gjithe lokale bastesh dhe pokeri.Puno jo pare jo ceshte kjo gjeme xhanem qe po e vuakne familjet e varfera? Nuk e di si do ecet me tutje por vetem per kete nisma qeveria po merr urata nga populli.Degjoi njerzit si flasin ke ” Ora per tu zgjuar” !

1. Vendos bast vetem kur kuota eshte e larte duke e krahasuar me probabilitetin e mundshem te perfundimit te ndeshjes. Per shembull: Te luash nje skuader favorite ne fushen e vet, sado qofte kuota e ofruar, edhe shume e ulet, nuk eshte gjithmone nje ide e mire, edhe pse jemi shume te bindur qe skuadra do te fitoje.

Në çdo sallë kirurgjie në spitalin Rajonal të Shkodrës ka nisur përdorimi i instrumenteve të rinj kirurgjikalë, përmes programit modern të sterilizimit, i cili sapo ka nisur funksionimin në këtë spital, duke rritur…

Realisht i marrin dhe i transformojne per llogari te tyre .Kush te lejon te marresh ne se nuk te kane ‘Delguar e Lejuar ‘ te ushtrosh kete aktivitet ??? Muuuuuuu thuaj dhe atyre qe i vine mbrapa me a “aaaa ashtu qenka puna ” me Dosher e llogaritare kombinati . Po pse ky do u beje kontratot atyre si si do jene raportet e % per mbulim Humbje Fitim .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *