“tokat e besueshme të futbollit online rezultatet e parashikimeve të topit të futbollit”

Jo vetëm që ata ofrojnë një listë masiv të sportit për të bast më, por ata gjithashtu ofrojnë lloje të ndryshme të basteve. Sigurisht ka moneylines dhe pikat gjithsej. Ka edhe konkurse, shanset fikse, mbi / nën, combos, të jetojnë në të luajnë bast, rezultati i saktë, Speciale, Drejtperdrejte, dhe të ardhmes. Dhe, për lehtësi shtuar, të gjitha këto mosmarrëveshje mund të shfaqet në stilin decimal, i pjesshëm, ose amerikan.

Qeveria do mare borxhe nga FMN e BB – kjo pune mori dhe miratim ne parlament. Plus ca zemermire’ donatore te tjere qe u vjen keq per shqiptaret do hapin qeset tani. Ideja eshte qe te ndalohet bixhozi se nuk na prish pune qe zhytemi ne borxhe. Pra, e thene shqip; te jesh ne borxhe e te luash bixhoz sikur nuk shkon ! 

“Lidhjet e provuara mes Gramoz Murataj dhe krimit të organizuar italian, krahas prezencës së opsioneve loguese në Italisht në faqet e internetit të Baste-Live, tregojnë se ka shumë gjasa që vëllezërit Murataj janë aktivisht të përfshirë në skemën e fiksimit të ndeshjeve të Skënderbeut,” shkruajnë inspektorët.

Nigjo mor djale, me qe paske mbaru per ekonomi te UT mesiguri qe ta ka zone veshi Myron Scholes dhe Robert Merton. Nuk jane aktor jo! Scholes pat marr cmimin Nobel per ekonomi per metoden e vleresimit te derivativave. Merton gjithashtu pat ndare cmimin Nobel me Scholes per teorine e financimit te vazhdueshem. Qe ti biem muhabetit shkurt kto te dy ishin truri mbrapa Long-Term Capital Management, firme qe u desh 3.6 billion dollare per ta “bail out”. Si perfundim i pyten “what the fuck happend?” nuk kishim kuptu asigjo thane cunat. Tashti me vjen ti kokrra e injorantit nga UT dhe me tregon mua se cfare jane “sure-bets.” 

“Sot, Inspektorët Disiplinarë të UEFA-s që punojnë mbi këtë rast kanë marrë kërcënime anonime me vdekje, të cilat supozohet se synojnë t’i frikësojnë ata që të ndalojnë të kryejnë punën e tyre,” thuhet në njoftimin e publikuar mbrëmjen e së premtes. “Këto kërcënime nuk do t’ia dalin dhe policia është informuar,” vijon deklarata e UEFA-s.

Ngrohëset Tesy me 24 këste në Bau Market Dimri duket nuk ka përfunduar ende dhe temperaturat e ftohta janë rikthyer përsëri. Natyrisht se askush nuk mund të ndikojë në ndryshimin e motit jashtë, mirëpo ju mund të kontrolloni temperaturat brenda shtëpisë tuaj. Artikull i Sponzorizuar

Haradinaj ndan 5 mijë euro për çertifikata të veteranëve By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Haradinaj ndan 5 mijë euro për çertifikata të veteranëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj asesi nuk po mund t’i “rehatojë “ veteranët. Përveç ankesave që kishin për pensio…

Po mesa shoh une kjo me shume do lidhet me disa kufizime per kompani te huaja ilegale qe veprojne prej vitesh ne Shqiperi. Per pjesen tjeter , pra per bastet online nuk besoj se gjermanet jane aq budallenj qe nuk bejne kufizime te kesaj natyre. E kam fjalen qe eksperienca egziston per mire. Shteti te beje kontroll te rrepte. Zotesia eshte qe nga ky biznes te kete perfitim shoqeria.

Konica.al është portali klasik me veshje moderne që ka mbërritur tashmë dhe mungonte për shumë arsye. Konica.al do të jetë portali i debateve të forta intelektuale, në të gjitha fushat ku mund të bëhet debat. Konica.al do të jetë zë kritik i shoqërisë dhe kombit.

si e bone ket lidhjen “kompani bastesh – gazeta opozitare” se jam kurioz? tani qe kompanite e basteve i ka mbeshtet pd-ja kete e dime, po gazetat si i fute ti ketu se dicka na paska rreshkit pa e marr vesh?

Një familje me gra e fëmijë janë terrorizuar nga katër persona të armatosur e maskuar. Ngjarja ndodhi në fshatin Dobraç i Ri të njësisë Rrethina në Shkodër. Grabitësit rreth orës 7:15 kanë pritur sapo dy…

Numrat janë në krah të Gennaro Gattusos te Milani. 12 rezultate pozitive radhazi, madje në 5 ndeshjet e fundit, Milani nuk ka pësuar asnjë gol. Që prej ardhjes së tij në pankinë, skuadra ka shënuar 23 gola në aksion, nga 26 në total. Cutrone e Calabria kanë shpërthyer me kosto zero dhe tani në sfond është gjysmëfinalja e kthimit në Kupën e Italisë, kundër Lazios.

Megjithatë ministria shton se pas miratimit të ligjit të ri për lojrat e fatit do të ketë dhe një reduktim të tyre. “Sa i përket reduktimit të lojrave të fatit dhe të basteve, kjo është parashikuar qartë në projektligjin që Ministria e Financave ka depozituar në Kuvend (dhe që po diskutohet nga ligjvënësit), i cili sjell një rregullim të plotë dhe afatgjatë të problematikave që janë vërejtur në këtë sektor dhe që janë përmendur ditët e fundit në media të ndryshme”, thuhet në deklaratë.

Pak qytetarë në veri paguajnë rrymën, kërkohet që t’u falet borxhi By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Pak qytetarë në veri paguajnë rrymën, kërkohet që t’u falet borxhi Që nga viti 1999, në komunat e Mitrovicës së Veriut, Zveçanit, Zubin Potokut dhe Leposaviqit ekzistojnë…

Edhe ti nga pc jote me nje veprim fare te thjeshte mund te ndalosh veten te shofesh faqe interneti me permbajtje qe ti ua cakton vete.Kjo individuale per te mbrojt femijet e tu. Ndersa shteti , detyron me ligj ISP te moslejojne shikimin dhe perdorimin e faqeve qe kane lidhje me bastet.

Edhe une jame ne brendesi te muhabetit pasi jam i perfshire ne sports betting , ose me sakte ne arbing/surebetting (nuk e di nqs e ke degjuar si terme dhe cfare do te thote).Mesa po lexoj ketu ,pervec teje ,asnje tjeter nuk qenka ne dijeni se cfare behet neper europe/bote ne fushen e online betting.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *