“shkarko topin agile parashikoi parashikimet e futbollit”

Prolive-al.com is tracked by us since February, 2017. Over the time it has been ranked as high as 923 099 in the world, while most of its traffic comes from Albania, where it reached as high as 875 position. All this time it was owned by Gesi Gesti, was hosted by Customer VPS services located in Falkenberg and Google LLC.

Sean O’Neill, portieri i ‘Crusaders,’ shkroi në Tëitter pas ndeshjes: “Nëse nuk ka një hetim të UEFA-s në ndeshjen tonë sot, atëherë ka diçka të gabuar. 3.5 gola, ishte barsaletë. Dhjetë minutat e fundit, nuk kam parë kurrë futboll si ky”.

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Informacion mbi të ardhurat personale të faqes pronari është autentike. Por kjo nuk është garanci e të ardhurave të tilla secili. Rezultatet mund të ndryshojnë në varësi të aftësive fizike dhe mendore. Që nga opsionet binare tregtare përfshin rreziqe të larta.

..kush popul o Grava se na habite fare? .Kjo historia njerzeve qe fajsojne  makinerit per varferine e tyne, eshte provuar njehere ne 1900 dhe nuk dha rezultat.Prap ndryshe nga bota do bojm na,nuk e provum njehere 50 vite ato eksperimente te baballareve te ketyne qe jan sot ne pushtet.

Endrity.. Ti dhe muho quani Qeveri keto 8 Vjete te Doktorr rrumpalles ne Pushtet.   Po c’ne Doktorr Rrumpalla me  SHTETIN. Ai ndertoi vetem ” Trustin e Geshtenjave te Tropojes” kaq..  Te flasesh per SHTET  ne kohe te Rrumpalles eshte “Doze Elefanti”

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar sot në mbrëmje në emisionin “Xing me Ermalin”. Para se të transmetohej emisioni në “Tv Klan”, artistja ishte e pranishme në eventin e Mektrin motors për lançimin e modelit të ri të markës Jaguar: Jaguar E-Pace. Gjatë party-t të organizuar tek dyqani “Jardin De Paris”, Anxhela u shkëput për të bërë një telefonatë. Pak minuta më vonë paparazzi i “Story.al”, e fotografoi tek dera e një lokali bastesh sportive. Nuk dihet se kush e hutoi Anxhelën kaq shumë sa të poziciohej me këtë sfond pas saj. Mbase kjo telefonatë e gjatë mund të ishte dhe me të dashurin (gjithmonë nëse Anxhela e ka një të tillë). Në programin “Xing me Ermalin” ajo pyetjes nëse është e dashuruar iu përgjigj me shaka duke e lënë pa përgjigje.

Ka zgjedhur ta kalojë pa shumë bujë lajmet që shumë shpesh kanë ardhur rreth saj. Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, prej kohësh kishte bllokuar të gjitha profilet në rrjetet sociale. Deri para pak ditësh, kur ka vendosur të rikthehet. Sadija ka hapur edhe njëherë adresën e Facebook-ut, duke u bërë shumë aktive. Në formë shumë të mirë fizike, Sadija ka shkëlqyer me një fustan të kuq. Gjithnjë me stil dhe shumë fashion, nuk i ka zhgënjyer as këtë herë ndjekësit.

Spiritus, uroj qe cfare the me siper te jete e vertete. Pra, qe nuk do te kete me kompani te basteve sportive. Por nese nuk ndodh keshtu, por vetem i mbyllet mundesia lojtareve per te luajtur me kompani te huaja dhe qe ofrojne kuota bastesh me te larta, atehere kjo politike te con uje tek favorizimi i kompanive vendase te cilat tashme do te jene si zakonisht prone e pushtetareve te rinj. Dhe keta si me te zgjuar qe jane vaforizojne monopolin per klientet e tyre. Nejse te presim e te shohim se kush kja te drejte.   

Teksa teknologjia evoluon me shpejtësi, interesi i njerëzve ndryshon gjithashtu shpejt. Bastet sportive janë pa dyshim në sezonin. Shumica e vendeve të basteve tani ofrojnë libra sportive për shkak të kërkesës së saj të lartë. Disa sportsbooks kanë vetëm një përzgjedhje të lojrave më popullore, por liderët kryesorë të sporteve përfshijnë shumë lojëra të tjera si futboll amerikan, baseball, basketboll, rugby, futboll, pingpong, tenis dhe volejboll, boks, kriket, çiklizëm, shigjetat, golf, hendboll, hokej në akull dhe sport motor. Sport bast është bërë një aktivitet rekreativ për bettors në të gjithë botën. Në vend që të shikojnë ekipin e tyre të preferuar, ata mund të ndjehen më të përfshirë në lojë duke bastur. Dhe kur ekipi që ata po rrënjos për fitore, ata fitojnë gjithashtu – në aspektin e bitcoins. Duke përdorur Bitcoin, ata bujar veten me të gjitha faqet e internetit privilegj Bitcoin basteve ofrojnë faqet e internetit.

berbero,  po nderhyj se me beri pershtypje kjo qe citova,  jo per argumentat e tua ne pergjithsi , sepse ato qendrojne!     po kur thua qe:  luan  online me ”nr karte krediti”  dhe ”nr llogarie bankare”   e ke fjalen qe kompania e bastit qe ti loz, i zoteron keto  te dyja??     te kompania qe loz une  nuk  ka nevoje  per tu dhene nr e kartes se kreditit  apo llogarise bankare,  por ata te hapin nje llogari te  accaunti  jot, dhe atje ti hedh nje sasi lekesh  dhe ato i luan si te duash  dhe ne sasine qe do ti…  nese humbet, kuptohet qe duhet te hedhesh leke ne llogari e accountit, nese fiton, leket shkojne automatikisht atje.. pra ne kete menyre,  kontrollon ti vet  kete llogari kur, sa dhe nese deshiron te hedhesh leke  aty.. sepse nese kompania e bastit  do te kishte nr e tu te kartave  krdit/banke,  me gjasa do fusnin  duart sa here te donin ata…     edhe leket  e fituara  nga llogaria e accauntit  ne llogarine bankare time personale,  i kryej vete…  kur behet kjo, po, ata duan nje fotokopje te pasaportes apo karte identiteti/patente, natyrisht  per te vertetuar qe ti je i zoti llogarise qe po kryen veprimet,  por edhe per  datat qe i duhen shtetit  ne menyre qe te kontrolloje  ”pastrimin e parave”..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *