“shikojnë topa falas në internet rezultatet e rezultateve të ligës angleze”

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al. Regjistrohu

BetAmerica.com është një racebook plotësisht e SHBA licencuar. Ajo ka provuar të jetë një vend i besueshëm, i themeluar, dhe legjitime të bast në SHBA kalë garash, gara parzmore SHBA dhe gara zagar SHBA. Shumica nga gjurmët më të lartë në Amerikën e Veriut janë në dispozicion për wagering në. Disa takime ndërkombëtare garë janë gjithashtu në dispozicion. Për …

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Nice vs SCO Angers – […]

Pse ? Kompanite te kerkojne nje dokument i cili identifikon vendbanimin tend.Ky dokument mund te jete utility bill ( fature uji,gazi,telefoni) apo bank statement.Pra,ky dokument duhet te jete ne emrin tend dhe te kete adresen e shtepise tende.Adresa ne dokument duhet te perputhe me adresen tek accounti qe ke krijuar tek kompania.

Bllokimi i kompanive te huaja online eshte E PALIGJSHME , sepse bie ndesh me legjislacionin europian mbi lojrat e fatit (shiko tekstin me poshte ku e kam ber italic) .Qeveria nuk duhet ti bllokoj ato,thjesht duhet ti licensoj dhe ti taksoj.Nqs qeveria i bllokon,ashtu sic e ka thene dikush me siper,kjo gje nuk do te behet per te mbrojtur me demek shqiptaret,por per te favorizuar kompanite shqiptare pasi jane te perfshire vete ne zoterimin e tyre.

Analiza e fluksit të basteve të vëna nga Shqipëria në kompaninë aziatike SBObet është kryer duke përdorur shërbimin Google Trend. Ky është një shërbim që tregon se për çfarë kërkojnë njerëzit më shumë në internet. Inspektorët vërejnë se megjithëse SBObet është një kompani bastesh në internet me bazë në Azi dhe aspak popullore në Europë, ajo është çuditërisht veçanërisht popullore në Shqipëri, dhe jo thjeshtë në Shqipëri, por veçanërisht popullore në Korçë, qyteti i Skënderbeut.

Një nga kryesore ngjarje ndërkombëtare sportive është Olimpiada Games. Ai mbulon të gjitha të mëdha sportive nga shumë vite. Ju nuk do të gjeni shumë faqet e internetit për live të Olimpiadës lojrave. Ndër disa nga sportet Universale është një vend i tillë që ju ofron jetojnë streaming të Olimpiadës. E themeluar në vitin 2006 si Kampionatit Botëror Sports Network (WCSN), ajo mbulon të gjitha Lojërat Olimpike vendore dhe ndërkombëtare. Ju do të gjeni më të mirë video të cilësisë dhe mbulimin e plotë të të gjitha ngjarjeve.

“Duke marrë parasysh se Skënderbeu normalisht përballet me 4.59 goditje në portë mesatarisht brenda 90 minutave, atëherë përballja me 10 goditje brenda 6 minutave të fundit në ndeshjen kundër Crusaders është një fakt tërësisht i pazakontë.”

Per ta thjeshtesuar, Skuadra qe ka – 0,75 duhet domosdoshmerisht te fitoje, fitimi juaj do te varet nga diferenca e golave. Skuadra qe ka + 0,75 mund te fitoje ose barazoje. Nqs humb me me pak se dy gola diference humbisni vetem gjysmen e shumes qe keni luajtur.

Policia e Shtetit njoftoi përmes një konference për mediat goditjen e një grupi kriminal që vepronte në Shkodër në fushën e trafikut të kokainës. Drejtori i Policisë së Shkodrës bëri të ditur se nga operacioni i…

3. Vendos baste tek evenimentet sportive qe kane shume rezultate te mundshme (rezultati sakte, skuadra kampione, fituesi i gares tek F1, etj). Ne keto evenimente avantazhi i Bookmaker-ve eshte shume i larte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *