“rezultatet e fundit të ligës angleze me mend rezultatin e kampionit të ligës”

Lumibet has the lowest Google pagerank and bad results in terms of Yandex topical citation index. We found that Lumibet.com is poorly ‘socialized’ in respect to any social network. According to Siteadvisor and Google safe browsing analytics, Lumibet.com is quite a safe domain with no visitor reviews.

Gjithnjë e më shumë bastvenes, si unë, janë duke përdorur pajisjet e tyre mobile për të vendosur baste. bet365 ofron një version në celular të faqes së internetit që është gjithashtu i lehtë për t’u drejtuar dhe për t’u përdorur duke mos harruar dhe bet365 Kodi Bonus.

“Me një lojtar në avantazh për klubin e tij, lojtari i Skënderbeut Renato Arapi reagoi shumë ngadalë ndaj një topi që u nis për drejt portës dhe pastaj hoqi dorë tërësisht nga ndjekja e kundërshtarit,” shkruhet në raport.

Një 23-vjeçar nga Shkodra, i cili prej dy vitesh ndodhej në Francë për azil, tashmë ndodhet i shtruar në spital në gjendje kome. I riu është Florenc Beqiraj i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në…

Jo me shume se sa te paguash ne restorant (perkundrazi !). Bookmakerat me te mire kane proçedura sigurie te forta per te penguar qe te dhenat tuaja te gjurmohen ne internet. Karta e kreditit rezulton instrumenti me i mire i pagimit dhe terheqjes se parave. E menjehershme, pa shpenzime nga shume bookmaker dhe ju eviton te paguani ne menyre te menjehershme (llogaria e kartes se kreditit vjen muajin e ardhshem) dhe te keni probleme dhe shpenzime me banken. Disa bookmaker, perpara se t’ju lejojne te terhiqni parate tuaja ju kerkojne te permbushni disa kerkesa te tyre si dergimi i kopjes se nje dokumenti identifikimi, dhe/ose kopja e kartes se kreditit. Ne pergjithesi nuk perbene ndonje problem dhe jane proçedura normale te pagimit me karte krediti.

Kjo është faqe e cila fokusohet në sportet më popullore dhe leagues. Laola.tv ka të gjitha të drejtat ligjore për transmetimin e ngjarjeve sportive. Ajo ju ofron përmbajtje pafund videos si dhe Video Live. Ju do të gjeni një përmbajtje ekskluzive në shumëllojshmëri të ngjarjeve sportive. Ju mund Live-lumë në Apps dhe të gjitha videot janë në dispozicion në cilësi HD. Ju do të gjeni hokej mbi akull, snowboard, hendboll, pikat kryesore të drejtpërdrejta të ditës dhe mund të shikojnë leagues jetojnë dhe në kërkesë.

Bast mbi CS: SHKO Ndeshjet është një treg në rritje dhe nuk ka mënyrë më të mirë për ta festuar këtë, por duke ofruar më shumë mundësi për lojtarët. Sportet e Azotit në veçanti, janë ndër zgjedhjet kryesore për sigurimin e cilësisë dhe shpërblimit të CS: GO Bitcoin bast.

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi është përballur sot me pyetjet e drejtpërdrejta të qytetarëve lidhur me punën në bashki dhe çështje të tjera. Ndër pyetjet që iu drejtuan Ademit nga ndjekësit…

Ju mund të përfitojnë nga qasje në tregtinë Forex Këshilltarët BinaryOptions. Rreth orën, duke punuar shkëmbimin kohë, nga e hëna deri të premten, ju të merrni sinjale shoqërohet me një paralajmërim audible në palë të monedhës dhe ari.

Per ta permbledhur,jane kompanite qe nuk pranojne kliente pasi ato respektojne cfaredo lloj ligji,po flasim per kompani qe jane te licensuara.NQS ti luan ne kompani te palicensuara,atehere kot qe luan se leket ske per ti marr ndo1 her.Aksesi ne faqen e kompanise nuk ka kurrfar rendesie perderisa ti nuk mund te regjistrohesh ne te.

Policia e Shkodrës ka arrestuar një shtetas ditën e sotme që konsiderohej si super hajduti. Sipas informacioneve në pranga ka rënë Drilon Hila, i cili ishte kthyer në makthin e qytetarëve, pasi kishte vjedhur banesa, para, bizhuteri apo sende të…

Arabic Argentina Armenia Australia Austria Belgium Bolivia Bosnia Brazil Bulgaria Cambodia Canada Chile China Colombia Croatia Czech Republic Denmark EU Egypt Estonia Finland France Georgia Germany Ghana Greece Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Ireland Italy Jamaica Japan Kenya Latvia Lithuania Luxembourg Malaysia Mexico Moldova Montenegro Netherlands New Zealand Nicaragua Nigeria Norway Panama Peru Philippines Poland Portugal Quebec Romania Russia Singapore Slovakia Slovenia South Africa South Korea Spain Sweden Switzerland Taiwan Tanzania Thailand Turkish UK Uganda Ukraine Uruguay Venezuela Vietnam

Raporti prej 93 faqesh i Organit të Kontrollit, Etikës dhe Disiplinimit të organizatës europiane të futbollit UEFA paraqet një hetim të thelluar mbi manipulimet e ndeshjeve të Skënderbeut të Korçës për qëllim vënien e basteve sportive si dhe për lidhjet mes futbollit, politikës, industrisë së basteve në Shqipëri dhe nëpër botë si dhe personave me dënime penale në trafikun ndërkombëtar të drogës.

Prap ja ke futur kot o ekspert i leshit,keto qe thua ti jane hamendesimet e tua.Ai anglezi qe thua ti , ai hap accounte ne 15-20 komapni te ndryshme dhe e vendos bastin aty ku ofrohet cmimi me i mire per te.Dhe prap ta siguroj une o ekspert qe shumica e basteve vendosen tek kompanite aziatike ,sepse ofrojne koeficente me te mire.Kompanite aziatike jane per Punters profesionist qe luajne  baste TEKE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *