“parashikimi i topit në mënyrë të besueshme parashikimet e aksioneve të basteve”

Basteve me shuma te medha, Rama me nder u ha mutin sepse ato vendosen ne menyre ilegale dhe eshte beteje qe e ka humbur dhe Kina qe nese te kap me organizim bastesh ilegale, te pushkaton ne nje stadium me 100 000 spektatore.

O Grave po nuk kane per te mbyllur pikat e basteve sportive. Por vetem pikat e kazinove dhe te makinetave te fatit. Pra jane dy gjera te ndryshme. Perkundrazi me veprimn qe duan te ndermarin per ti mbyllur aksesin shqipetareve per te vendosur on line baste futbolli me kompani jo vendase, thjesht kerkojne ti shtojne klientelen kompanive vendase, pra tju risin xhiron dhe tregun. Pra nuk po mendojne per familjet e varfera, por po mendojne si tju risin klientelen bisnesit te basteve sportive ne Shqiperi. 

Për fat të mirë, nuk ekziston asnjë shorte për bastexhiun sportive të mirë për nevojat tuaja, pasi mund të eksploroni botën e basteve sportive. Nuk keni pse të kufizoni veten me bastexhinjtë anglez; ata nga Irlanda kanë gjithashtu një reputacion të mirë, në lidhje me koefiçentat e leverdisshëm dhe për shërbimet më të mira në internet. Numri i bastexhinjve të gatshëm është kaq i madh sa mund të gjeni bastexhinjë të ndryeshëm për cilindo sport që ndiqni. Përdorni guidën tonë për bastexhinjtë e internetit për të gjetur dhe zgjedhur mes bastexhinjve të internetit, që të arrini ekzatësisht atë që doni.

Duke kërkuar për cilësinë Bast mbi CS: GO Faqet mund të kërkojë tani që ka më shumë platforma për të zgjedhur, prandaj shërbimet tona janë të për të prezantuar faqet me reputacion që mund të përmbushin nevojat dhe dëshirat tuaja. Kemi mbuluar markat kryesore që ofrojnë Bitcoin CS: GO bast dhe nxjerr në pah tiparet e secilit në detaje.

Kompania e njohur Audi, në kuadër të pilot-projektit në SHBA, konsumatorëve tani u ofron një pajisje të re përmes së cilës mund të paguhen tarifat rrugore. Konsumatorët me rastin e blerjes së ndonjërën nga veturat…

Në këtë rast është shumë i besueshëm duke luajtur siç tregohet nga kjo marrëveshje, atëherë thjesht rri duarkryq për kohën që mund të rrëmbej një fitore nga lojtarët e tjerë të pokerit. Më mirë se lojtarët e tjerë të pokerit, sigurisht shumë segmente që duhet të jenë një vlerë e mirë. Disa prej tyre janë aftësia për të përpunuar metodologjitë e lojërave të pokerit, vendosin për madhësinë e saktë të basteve, inteligjencën për të studiuar stilin e lojës së kundërshtarit, për të parë kartat e hapjes rivale dhe kështu me radhë.

Një nga kryesore ngjarje ndërkombëtare sportive është Olimpiada Games. Ai mbulon të gjitha të mëdha sportive nga shumë vite. Ju nuk do të gjeni shumë faqet e internetit për live të Olimpiadës lojrave. Ndër disa nga sportet Universale është një vend i tillë që ju ofron jetojnë streaming të Olimpiadës. E themeluar në vitin 2006 si Kampionatit Botëror Sports Network (WCSN), ajo mbulon të gjitha Lojërat Olimpike vendore dhe ndërkombëtare. Ju do të gjeni më të mirë video të cilësisë dhe mbulimin e plotë të të gjitha ngjarjeve.

1. Mbyllja vetem e aksesit te te luajturit on line me kompani jashte Shqiperise nuk e zgjidh aspak problemin e njerezve te varfer qe luajne kumar me buken e kalamojve, sepse ata nuk perdorin kete gjetje moderne bashkekohore. 

Shqiptari edhe si karakter edhe si Jetgjatesi ne shoqeri te organizuar me te drejta te Individit nuk e mba dot kete DOZE Elefanti dhe kjo nuk matet se si e mendon ndonje i Kategorise se preshit ! Dhe nje Shtet i Pergjegjeshem ka detyrim ndaj Qytetarit te mos ta zhyse me ndergjegje per hir te “Mirakliut te  Fridomiut ” sic e mashtronte i Pafytyri Injorant e Hajdut Berisha , ne Deshperim e ne Dembelizem shkaterrues qe sjell e  mbulon KRIM !

Në këtë mënyrë, përpara se të angazhoheni për t’u bashkuar dhe për të luajtur poker në disa operatorë të site-ve të basteve, sigurohuni që specialistët të jenë shumë të besueshëm. Me rastin që rezulton të jetë një mashtrim i Operatorit, atëherë zhduket dëshira përmes argëtimit që ju mund të fitoni poker origjinale cash online. Mundohuni të mos mendoni pak në fazën e qytetit të basteve diskrecionale. Sepse ato ndikojnë prosperitetin tuaj.

Beba.tv ju ofron LIVE STREAMING në internet për ndeshjet hokej. Ajo është ruajtur në baza të rregullta dhe ju jep informacion të plotë në lidhje me të gjitha ndeshjet e fundit hokej. Nëse ju jeni i mërzitur me lumë mbetur apo buffering se ju duhet të kaloni në beba.tv si ju do të gjeni lumë jetojnë të qetë të jetojnë hokej ndeshjes. Pra, nëse ju nuk doni të humbasë ndeshjen tuaj të preferuar hokej se shfletoni beba.tv dhe bookmark hokej butonin për të qëndrimit të përditësuar.

Nese kjo eshte menyra me e mire per tu arritur eshte dicka qe ja vlen te diskutohet. Mbi te gjitha i frikesohem idese se delegalizimi nuk sjell gjithmone ndalimin e nje fenomeni, perkundrazi duke e futur “underground” e kriminalizon ate. Kjo eshte nje nga arsyet kryesore pse shume njerez jane pro legalizmit te marjuanes. 

Une nuk u mburra sepse as e perdor dhe as nuk di (momentalisht) ,thjesht e di cfare eshte dhe perse sherben.Dhe e ke gabim qe nuk ben pune VPN-ja ,te bejne cfare te duan abcom dhe tring (dyshoj se jane aq te afte sa te bejne mrekullira ,kur ne kete shtet nuk dine te shembin as nje pallat 5 katesh).

Tashti ajo kazino qe eshte 2 min larg Bronxit mesiguri qe duhet te jete 1 nder keto 450. Tashti nese argumenti jot eshte se ne Amerika ka kazino, po fiton argumenti jot. Por llafi ishte tjeterkund. Llafi ishte te insinuata jote se PS ka qasje islamika prandaj dhe po e “restrict” industrine e kumarit. Kjo me duket se ska sens dhe per ta provuar kete solla rastin e USA ku bixhozi eshte “restricted” por USA nuk jeton me sherihat. Kaq. 

Tema është diskutuar këto ditë edhe në komisionin e ligjeve: projektligji i Qeverisë parashikonte të transferonte lokalet në periferi brënda 31 janarit 2016, por Pandeli Majko në emër të shumicës propozoi për të spostuar këtë afat më 31 janar 2017.

Qeflinjte e baste online do gjejne forma te tjera, qe nuk mund ti bej publike ketu sepse mesa shof ne debat ka dhe femije nen 23 vjec. Kaq duhet te jete kufiri ligjor ne Shqiperi qe lejohet te luaje online dhe ca dalin jashte loje menjehere.

Ja kaq eshte puna per te kuptuar per cfare Flitet qe te vish pastaj  tek te “varferit ‘ e denger vengeret e Grande Kakes .Dhe qe eshte shtyre ne Bote Iluzore Shqiperia , patjeter e kupton sepse Ky ishte perfytyrimi kapitalizmit per pasurimin e shqiptareve nga kryemashtrusit e Hajdutet e Sqaperise qe i krijuan kushte krimit Nderkombetar te krijonte Parajsa te “Miraklliut te fridomiut ”

Për shkak të këtij ndryshimi dhe zhvillimi të shpejtë, të gjitha vendet e kazinosë kanë dashur të bëhen miqësore për celularin. Vendet e lëvizshme që nuk mund t’i përshtaten celularit shkatërrohen dhe detyrohen të largohen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *