“lojërat online Ligë angleze live”

Shuma e ofruar do të varet nga performance e rezultatit në fjalë dhe mund të jetë me një vlerë më të madhe apo më të vogël nga shuma e luajtur. Kjo ju lejon që të përfitoni nëse parashikimi juaj është duke u realizuar, apo të zvogëloni ndonjë humbje të mundshme, nëse mendoni se rezultati përfundimtar nuk do të jetë në avantazhin tuaj.

Në Shqipëri kryeministri Rama njoftoi sot se ka vendosur të kërkojë bllokimin e të gjithë faqeve të huaja të internetit ku vihen baste online. Sipas kryeministrit mendohet se shuma që shqiptarët harxhojnë për baste shkon nga 500 deri 700 million dollarë në vit. Ai gjithashtu paralajmëroi synimin e qeverisë për të mbyllur aktivitetin e lojrave të fatit në Shqipëri.

Raporti i Organit të Kontrollit, Etikës dhe Disiplinimit të UEFA që kërkon dhjetë vjet ndalim të Skënderbeut të Korçës nga garat europiane hedh dritë mbi botën e pistë të futbollit, financimit të skuadrave shqiptare drejtpërsëdrejti nga paratë e basteve dhe lidhjet me politikën e me të dënuar për trafik droge.

3) Shfuqizimin si të papajtueshëm me Kushtetutën e pikës 1, të vendimit Nr.331 të Këshillit të Ministrave, datë 12.04.2017 “Për miratimin e tarifës së mirëmbajtjes së sistemit qendror të monitorimit on-line që duhet të paguajnë shoqëritë e licencuara” në lidhje me tarifat e mirëmbajtjes për kategorinë e basteve sportive.

Manipuluesit e ndeshjeve nuk mund të thuhet se kanë absolutisht çdo gjë në dorë. Në disa raste, pavarësisht manipulimit, rezultati zhgënjen ndërsa manipuluesit kanë nevojë të llogarisin edhe ata probabilitetet e rrezikut. Kështu, ndonëse një ndeshje është më e lehtë të manipulohet me një rezultat të thjeshtë, koeficientët për rezultate të tilla janë më të ulëta dhe përfitimet e manipuluesve janë gjithashtu të ulëta. Për të nxjerrë fitime të mëdha, rezultati duhet të manipulohet në mënyrë precize, fjala vjen, duke përcaktuar se njëra skuadër humbet me më shumë se sa dy gola. Por në këtë rast, bastet bien akoma më shumë në sy dhe mund të kapen nga sistemi.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Dijon vs Bourg Peronnas – […]

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar këtë të diel në darkë se Policia e Shkodrës drejtohet nga një trafikant droge dhe një kriminel i njohur. Ai nënvizon se Policia e Shkodrës udhëhiqet nga Bardhok Pllanaj, një trafikant i…

We use cookies and third party cookies to improve our services, analyse and personalise your preferences and to show you advertisements. If you continue the navigation, we consider that you are accepting its use. You can modify the settings and obtain further information in our Cookie Policy. Access to online money game sites is forbidden under some national laws. It is the responsibility of the individual player to ensure that they are acting within the law when accessing the Eurolloto site. Gambling carries financial risk and a risk of dependency. Play responsibly.

Ngule mire ne koke, nuk eshte biznes qe mund te pasurohesh. Kjo qeveri nuk e ka prioritet dhe Rama po e thote hapur edhe per ata me leje te behen gati dhe te pergatisin nje strategji dalje nga ky biznes. Nese vertet ti me kuazon jeni biznes te medhenj ne kete fushe dhe mendoni se po ju cenohen te drejtat ikni ne evrope dhe hapni pika bastesh online ose edhe ne lagjet e Evropes.

Kapo, degjoi ne ora 7.30 ke Ora per tu zgjuar.Ate popullin qe i marrin dhe ato te dy dhekare per lloto e baste dhe kazino.E vuajne ata qe s’kane o burre.E te tillet jane shumica Kapo!Degjoi degjoi se te iken cuditja!

fnatic, kam pas lujt vete online dhe e kam pas ndjek me nga afer ceshtjen sidomos pasi pata nje sasi te konsiderueshme fondesh te konfiskuara nga Feds. Tregu ama po shkon drejt liberalizimit edhe ktu. Te siguroj qe mbas NJ dhe Nevadas, do kete shume shtete te tjera te cilat do legalizojne online gambling, pak a shume si me martesat gay apo medical marijuana. 

Në bet365, unë u impresionova me paraqitjen dhe hartën e platformës në desktop. Nuk ka nevojë për shkarkim dhe unë kam qenë në gjendje për të hyrë në të gjitha lojrat përmes shfletuesit të internetit. Çdo lojë është ngarkuar shpejt dhe ka siguruar luatje lojerash të shkëlqyer dhe grafikë të shquar. Ekziston edhe një opsion i shkarkimit, dhe megjithëse nuk e kam zgjedhur atë rrugë, bet365 është i njohur për të ofruar shkarkime të sigurta dhe softuer të besueshëm që do të instalohen në kompjuter si dhe bonusin marramendes bet65 Kodi Bonus. Platforma është e lehtë për t’u përdorur dhe ka meny të shumta që ofrojnë qasje në lojërat dhe seksionet e ndryshme të kazinosë online. Një nga gjërat që më pëlqen në lidhje me platformën bet365 është se llogaria ime mund të përdoret gjithashtu për të vendosur bastet sportive dhe për të hyrë në dhomën e pokerit bet365.

PO e vazhdoj debatin/diskutimin me ty per te degjuar/lexuar te tjeret se ti e shof qe nuk ja ke aberin fare nga kjo fushe. Shuma prej 700 milion qe eshte perfolur se eshte humbje nga bastet on line eshte budallallek ose thjesht genjeshter per te justifikuar qellimin. Cfare mund te jete e vertete jane dergesat qe behen nga shqiperia ne drejtim te kompanive te huaja, por nuk jane evidentuar e kunderta, sa jane dergesat qe bejne kompanite e huaja ne drejtim te lojtareve nga Shqiperia. Nga ana tjeter keta lojtare qe luajne on line jane ne pergjithesi te kamur dhe luajne per qejf dhe per rritje adrenaline. Sigurisht qe ne pergjithesi jane edhe lojtar te pjekur qe luajne bastet teke dhe handikap-in. Ndersa ata/ato qe humbasin vazhdimisht dhe qe perbejne edhe nje shqetesim social jane pabuksat qe luajne me nga 100 leke skedina por qe vendosin nga 10 parashikime ne nje bast/skedine duke e cuar koeficientin mbi 100! Keta vetem shume ralle here fitojne dhe kur fitojne ju duket nje mrekulli dhe nga gezimi i madh i harxhojne duke pire te gjitha sa kane fituar. E kjo kategori njerzish nuk di ta perdore internetin, nuk kane as karte krediti apo llogari bankare. E nese Rama dhe qeveria duan te shpetojne kete kategori nga mjerimi duhet te bejne te kunderten; pra te mbyllin te gjitha pikat e bastit qe jane ne cdo kafene dhe te lejojne luajtjen nga interneti e cila eshte shume e monitorueshme dhe e kontrollueshme, pasi luhet vetem me ID personale dhe si pagesat ashtu dhe arketimet/fitimet jane plotesisht te sakta dhe te kontrollueshme pasi kalojn nepermjet llogarive bankare. PO a thua se me te vertete ju dhimbsen pabuksat ketyre? Uroj qe tju dhimbsen dhe ti mbyllin njehere e mire pikat e basteve ne gjithe shqiperine.

Arsyeja  qe nuk me kupton eshte Gabimi Im Kuazi .. Une nuk Flas per Durale ne katin e dhjete pa ndertuar Konkretisht pallatin .Ketu shumica GRIN per Bastet ne Honkong , Angli , Honolulu dhe Kuala Limpur e me rradhe , biles dikush i propozonte dhe Blerit  .Gje qe eshte jo vetem e tepert por edhe Muallisje kot se koti .dmth Ton Km Bosh .Me te vetmin shpjegim qe

“Vwin” do të jetë partneri zyrtar regjional, duke punuar me klubin në vendet aziatike për të nisur fushatë marketingu, dhe është versioni aziatik i “Bwin”, që ka qenë pjesë e logos së kuqezinjve nga 2006 deri 2010.

Për dy motive shumë të thjeshta: së pari sepse pranojnë shumë të mëdha, dhe së dyti, sepse kanë koeficient më të mirë se kompanitë vendëse dhe në disa raste luhet me dopio shans. Pra luhet e njëjta ndeshje në forma të ndryshme edhe në Shqipëri, edhe jashtë, dhe diferenca e koeficienteve përbën fitimin. Në gjuhën e bastexhinjve quhet “çejnxh”.  

fnatic, mos u mundo te bindesh njerez te kompleksuar nga eksperienca farefisnore te dajes a xhajes, qe disa lloje bixhozi kerkojne me shume aftesi sesa fat, dhe qe me sistemin e duhur mund ti mundesh. Nqs i je futur seriozisht sigurohu qe te jesh gjithmone i mireinformuar dhe asnjehere mbikonfident. Studjoje lojen ne menyre empirike dhe fitimet investoji jashte lojes.  

Ky argument qe po jep ti liqeno eshte pro basteve online dhe kundra pikave ordinere neper lagje.nuk ka shans qe nje -18 vjecar te luaj online pasi kerkohet dokument identifikimi.cdo individ ka accountin e vet me emer,mbiemer,daylindje,adrese shpie.nqs dyshohesh per pastrim pastrash ,denoncim dhe hetim ne polici.tek llotit ordinere neper lagjr munf ye vendos baste cdokush qofte edhe 10 vjec.nuk te jerkon njeri datlindje emer mbiemer.pra sic mund ts shikosh parate pastrohen neper llotot e lagjeve dhe jo online,10 vjecaret vendosin baste tek lloto e lagjes,online skane piken e shancit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *