“lojë në internet orari i futbollit”

O Liqeno shume dakort me ty, por nga sa kemi degjuar sot, qeveria do te mbylle vetem te luajturit online me jashte dhe jo pikat e basteve qe jane perhapur si kerpurdhat mbas shiut. Ja ketu do te jemi e do te shohim!

Na všechny tarify je uplatňován tzv. burst, kdy na začátku stahování je rychlost linky až 100/100 Mbps a po nastavené době klesne na rychlost dle tarifu, což umožňuje rychlé načítání webových stránek a stahování menších souborů.

Beba.tv ju ofron LIVE STREAMING në internet për ndeshjet hokej. Ajo është ruajtur në baza të rregullta dhe ju jep informacion të plotë në lidhje me të gjitha ndeshjet e fundit hokej. Nëse ju jeni i mërzitur me lumë mbetur apo buffering se ju duhet të kaloni në beba.tv si ju do të gjeni lumë jetojnë të qetë të jetojnë hokej ndeshjes. Pra, nëse ju nuk doni të humbasë ndeshjen tuaj të preferuar hokej se shfletoni beba.tv dhe bookmark hokej butonin për të qëndrimit të përditësuar.

Në shikojnë mundje ju do të gjeni tregon pa mundje. Ajo ka të gjitha llojet e WWE, TNA, Roh, UFC, NJPW dhe shumë më tepër shfaqje mundje. Nëse ju jeni një tifoz i madh kohë e dhe WWE / ANT ju do të merrni të gjitha streaming të fundit jetojnë për të lira. Videos janë postuar pothuajse çdo ditë në qoftë se ju dëshironi, ju gjithashtu mund të merrni videot vjetra në arkivat.

Sean O’Neill, portieri i ‘Crusaders,’ shkroi në Tëitter pas ndeshjes: “Nëse nuk ka një hetim të UEFA-s në ndeshjen tonë sot, atëherë ka diçka të gabuar. 3.5 gola, ishte barsaletë. Dhjetë minutat e fundit, nuk kam parë kurrë futboll si ky”.

ComeOn ofron tifozë mosmarrëveshje të mëdha me vlerë në një gamë të gjerë të sportit në mbarë botën dhe ngjarjet me bast tregjet e ofruara nga më shumë se 90 vende. Shumë nga tregjet e tyre paraqitet më herët se kumarxhinj tjera. Ata kanë një përzgjedhje gjithnjë e në rritje të mundësive Bast Live, një zgjedhje të gjerë të metodave të pagesës dhe limitet e basteve të larta. Rregullohet në Maltë, Comeon gjithashtu kanë një shtet-e-artit-internet Casi …

Po nuk i kam te treja tek shpija o Magus. Tek shpija kam veytem njecke, tek puna kam njecke dhe perpermjet vodafone 3 G kam njecke. Ja ku u bene tre. Ah se harova kam kater. E katerta eshte e komshiut ngjitur. Kam edhe aty akses pasi paswordin e rjetit e kishte 123456789. lol

Eshte precedenti i pare ne politike,Belul, dhe kjo nuk eshte pak.Plasa t’u ju than se ky ne gjithe jeten e tij publike,ka qan perhere e pergjithmone ndryshe,po s’te mer qe s’te mer vesh ajo koke. (po te kisha afer do te bija me gishtin tregus ke temthat ) 

Favoriții tăi au cele mai mari cote la Superbet! Fă-ți cont acum, încasează bonusul și pariază pe cea mai mare ofertă de pariuri sportive pentru meciurile din România și din cele mai tari competiții și turnee internaționale!

Protestat për vdekjen e Florenc Beqiraj u zhvilluan sot edhe në qytetin e Shkodrës, aty ku banon familja e tij. “Duam drejtësi për shokun tonë”, “E vrau qeveria”, “E vrau policia” ishin pankartat e ngritura në Shkodër,…

VPN rren serverin e peshkut ta zeme, dhe mua me del flamur kinez, magjithese shkruaj nga franca, por nuk rren dot operatorin tim, ai e di ne çdo moment qe une perdor VPN per  t’ja hedhur serverit te peshkut (ta zeme sikur te me bejne ban kete adresen IP timen). a kupton ?

Duhet tja kishe ven me shume veshin atij pronarit , por me siguri dhe ti ke thene ne ato momente “pirdh pirdh se lirohesh” sic  thon dhe komentusi e disa te tjere ktu.Une me kaq sa kam thene,kam thene me teper sec duhet,kush eshte i zoti le ti zhbiriloj gjerat ne internet,njeri nuk ti tregon gjerat.

Në Itali disiplinimi është akoma më i ashpër. Edhe në qendrat e autorizuara të basteve online, përgjegjësit nuk mund të bëjnë baste për llogari të klientit: basti online edhe pse i ligjshëm, duhet të kryhet eksluzivisht në kompjuter nga vetë klienti. Qëndrat e internetit dhe kushdo ofron lidhje online për publikun, e kanë të ndaluar të lejojnë hyrjen në faqe online bastesh që nuk kanë licencë shtetërore.

Sic thote dhe kuazi ,me mire te flasin ata qe e dine ceshte online betting me te huajt.Mesa po shoh 3 veta qe kemi luajtur online po biem dakort me njeri tjetrin (un,kuazi,deioni) ndersa pjesa tjeter vec brockulla po thot.

Në mënyrë tipike, Bitcoin CS: GO bast Platformat duhet të jenë në gjendje t’ju japin të gjitha të domosdoshme. Ju duhet të keni qasje në një listë të shanseve, llojeve të ndryshme të basteve, seksionin e pagesave dhe mbështetjen e mjaftueshme të klientëve.

Për shkak të këtij ndryshimi dhe zhvillimi të shpejtë, të gjitha vendet e kazinosë kanë dashur të bëhen miqësore për celularin. Vendet e lëvizshme që nuk mund t’i përshtaten celularit shkatërrohen dhe detyrohen të largohen.

Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit.


Po ata do te humbin qe do te humbin. Qe kur u fituaka ne bixhoz? Dhe kompanite tona pse te mos legalizohen e te mos pasurohen, ne vend te pasurohen te huajt qe s’kthejne kokerr leku ne Shqiperi? Me mire te pasurohen ata te oborri i saliut, se ndonje anglez qe s’heq vizat e qe habitet qe kur shkel ne Shqiperi sheh plazhe normale e jo lypesa qe i qepen nga pas. Boll e kane vjedhur boten ata. Edhe ne kuroren e mbretereshes kane diamante te vjedhura nga india.

Enjoy ndeshjen e fundit të basketbollit për të lira në NBA live streaming për të lira. Site transmeton të gjitha ngjarjet e mëdha basketboll. Ju mund të shikojnë NBA, NCABB dhe ligën e basketbollit për të lira. Ajo ju ofron me të mirë video të cilësisë. Ju do të gjeni lidhje të shumta dhe gjithashtu përfshin thekson, në luan lojë dhe dramave të lartë. Ju gjithashtu mund të merrni paguar abonim në qoftë se ju jeni një tifoz i vërtetë i basketbollit.

Endrra e Ilir Metes ne nje nate vere te 2001 !!! Do ta kete pare prape me siguri ..nuk eshte fenomen i panjohur: Madje ka edhe nje emer per keto lloj endrrash: Repetitive Dreams (shqip: Molle e Ndalueme)

Një nga aspektet e para që duhet të mbani në mend është besueshmëria e seksionit të pagesave. Jo të gjitha faqet i kthejnë fitimet tuaja në kohë. Nëse dëshironi të kontrolloni shpejtësinë e sistemit të pagesave të një faqeje, atë që mund të bëni është të depozitoni një shumë të vogël dhe ta tërheqni menjëherë. Kjo ju jep një ide të kohës që ju nevojitet për të arkëtuar fondet tuaja.

Ende policia vendore e Shkodrës nuk ka asnjë person të dyshuar lidhur me atentatin ndaj biznesmenit Lulzim Kulla në Shkodër. Rreth 20 persona janë shoqëruar në polici, por autorët nuk kanë arritur që të identifikohen. As pamjet nga kamerat…

Aksesin nuk e pengon qeveria ,por vete kompanite.Mbyllin komlet accountet ekzistuese dhe heqin opsionin Shqiperi pergjate regjistrimit.Gjithashtu bllokojne IP-te shqiptare,nuk hapen fare faqet kur i klikon.

⚽️? Skuadra e vitit 2017 ?⚽️ ?? Gianluigi Buffon ?? Marcelo M12 ?? Giorgio Chiellini ?? Sergio Ramos ?? Dani Alves ?? Eden Hazard ?? Luka Modrić ?? Toni Kroos ?? Kevin De Bruyne ?? Leo Messi ?? Cristiano Ronaldo

Stream2watch.me është e thjeshtë streaming sport web-site. Ju do të gjeni pothuajse të gjitha ngjarjet sportive në këtë faqe interneti. Ka disa reklama shumë të cilat nuk janë me të vërtetë i bezdisshëm, kështu që mos u bëni merak. Jo vetëm këtë, ju do të gjeni lidhje të shumëfishta në çdo ngjarje sportive. Ata kanë kanale të ndryshme të jetojnë për streaming shumë.  

Vijon momenti i mirë në kampionat për skuadrën e Lakers, që fitoi 123-104 ndaj Atlantës në fushën e kësaj të fundit. Një ndeshje e mirë e ekipit kalifornian, që pati epërsi gjatë gjithë kohës, duke e merituar…

“Kriminelët ishin pjesë e trukimit profesional të ndeshjeve, të faktuara në Serbi, Maqedoni dhe Çeki. Atyre u garantohej nga tregu aziatik një fitim i majmë, pasi dinin rezultatet që para nisjes së ndeshjeve. Paratë investoheshin më pas në biznese të ligjshme”, tha Sergio D’Orsi, specialist i korrupsionit sportiv në EUROPOL.

Lajmi Para1946/ “Përgatitni parulla të shkruara dhe të thirret “Enver-Tito!”, publikohet telegrami i Enver Hoxhës nga BeogradiLajmi PasEmri surprizë, ja kush emërohet drejtor i Galerisë Kombëtare të Arteve

Tema është diskutuar këto ditë edhe në komisionin e ligjeve: projektligji i Qeverisë parashikonte të transferonte lokalet në periferi brënda 31 janarit 2016, por Pandeli Majko në emër të shumicës propozoi për të spostuar këtë afat më 31 janar 2017.

Keshtu ka deklaruar kreu i qeverise Edi Rama, ne nje dalje per mediat, ne mbyllje te mbledhjes se sotme te qeverise. Ai ka perseritur angazhimin e tij dhe qeverise qe drejton per lufte pa kompromis ndaj krimit ekonomik. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *