“live chat vegas99bet me mend rezultatin e kampionit të ligës”

Nëse e doni Counter-Strike: Global Offensive dhe bast, CS: GO faqet e basteve Do të shërbejë si porta juaj për të gjitha veprimet dhe përfitimet që ka. Me bastin e bërë më të lehtë nga Bitcoin, kjo listë vazhdon të rritet me shtimin e vendeve që ofrojnë marrëveshje fitimprurëse.

 Po ashtu shtohet se kjo e ardhur “nuk ka të bëjë aspak me rritjen e nipteve sekondare (ligji aktual nuk e ndalon dhe çdo subjekt i licensuar mund të hapë lojra fati të kategorive të sipërcituara pa kufizim), por, së pari i operacionit “Fundi i marrëzisë”, që identifikoi informalitetin e pamasë të këtij sektori, e sidomos edhe i punës së Njësisë së Mbikqyrjes së Lojrave të Fatit, që në respekt të ligjit, ka arritur ta formalizojë pothuajse plotësisht këtë sektor”. Duke bërë një krahasim të situatës financat shtojnë se detyrimet e subjekteve ndaj NJMLF-së, vetëm për treguesin e detyrimit për 0,5 për qind të xhiros, për periudhën 2009-2015 kanë një vlerë prej 21.7 milionë lekë. “Kjo i përket kryesisht viteve të kaluara 2009-2013 (në vlerën 18.1 milionë lekë) dhe 3.6 milionë i përket viteve 2014-2015”, thuhet në deklaratë. Duke iu referuar të dhënave të muajve  janar-tetor 2015, të dhënat paraprake tregojnë se taksa nacionale, ku përfshihet edhe taksa e lojrave të fatit, është nga 16,2 milionë lekë në vitin 2013, në 25,024 milionë lekë në 2015, ose me një rritje prej 17,4 % nga fakti i vitit 2014-ës. 

Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit.


Dihet se kazinoja e parë në internet u zhvillua nga Microgaming në vitin 1994. Faqja e parë e kazinosë online që zhvilloi punën e Microgaming, por sot në internet nuk ishte aq e lehtë. Platforma e kazinosë online duhej të zhvillohej dhe lojtarët duhej të prodhonin lojëra të kazinove online për të luajtur.

Une ,si fshatar Lezhe,po te them qe i bllokon vete kompania ne fjale.Pra,ne momentin qe ti do regjistrohesh teh kompania tironsibet5000.com , aty nuk ekziston opsioni ALBANIA ne momentin qe do zgjedh COUNTRY.Do thuash ti,po zgjedh Greece,Austri cfare problemi ka ? Pergjigjen e ke me siper,ose DEIONI mund ta sqaroj me sakte

Acquis Communautaires…Cfare ke tu keqen …nuk je mire prap ? 40  dite kaluan …tha Babasqapi ..Prishnie vain zotrie  …  Po su ndjeve mire dhe te vazhdojne Oi Oi e  Hidhu dhenjehere andej nga ata te Pllakave se mos nuk ta kane shtruar mire dyshemene . Nje nga nje bien ato dreq Pllaka !

Raporti, i cili u publikua në internet të premten, ngre akuza të rënda jo thjeshtë ndaj skuadrës së Skënderbeut, por edhe për ish-ministrin e Financave Ridvan Bode, i cili akuzohet se ka kërcënuar një trajner duke i kërkuar të humbasë ndeshjen, për presidentin aktual, biznesmenin Ardjan Takaj, ish presidentin Agim Zeqo, gjithashtu biznesmen, si dhe për një numër të madh lojtarësh, trajnerësh e personazhe të tjera të sportit dhe biznesit në Shqipëri.

We use cookies and third party cookies to improve our services, analyse and personalise your preferences and to show you advertisements. If you continue the navigation, we consider that you are accepting its use. You can modify the settings and obtain further information in our Cookie Policy. Access to online money game sites is forbidden under some national laws. It is the responsibility of the individual player to ensure that they are acting within the law when accessing the Eurolloto site. Gambling carries financial risk and a risk of dependency. Play responsibly.

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shkodër sot ku do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Kombëtar të Territorit. Të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike në Shkodër janë ngritur në protestë kundër qeverisë….

“Me një lojtar në avantazh për klubin e tij, lojtari i Skënderbeut Renato Arapi reagoi shumë ngadalë ndaj një topi që u nis për drejt portës dhe pastaj hoqi dorë tërësisht nga ndjekja e kundërshtarit,” shkruhet në raport.

BetShop.com me bazë në Mbretërinë e Bashkuar ofron baste sportive në një sasi të kufizuar të sportit, si dhe duke ofruar një kazino jo-shkarkimit dhe lojra produkt. Përderisa ata kanë mbulim të mirë Manager kjo libralidhës është mjaft i kufizuar në ofrimin e tyre. Jo me të vërtetë në shtëpi për wagers të mëdha ose, siç thonë rregullat BETSHOP “BETSHOP rezervon të drejtën të mos pranojnë baste për shuma mbi 100 GBP (ose 100 EUR, 100 USD), nëse nuk p …

Arsye tjetër për të lozur online është se të gjitha kompanitë në internet ofrojnë live streaming të parë ndeshjet pa ngecur dhe me cilësi të shkëlqyer . Këto ditë do të postojmë një video se si mund të shikosh ndeshje në një faqe bastesh në ekran më të madh sesa ato ofrojnë zakonisht.

Top Bet janë një sportsbook kryesor në det të hapur dhe kazino. Bazuar në Ishujt e Virgjër Britanike dhe në dispozicion për banorët e SHBA, TopBet.eu ofron basteve sportive mbi sportet amerikane si dhe sportive ‘të mëdha’ të njohura ndërkombëtare. Një bonus bujare signup është në dispozicion për të bettors reja. Shanset më të mira – linja, arrin dhe përhapet – janë në dispozicion për ngjarjet sportive të lartë gjatë gjithë vitit. Bet në kolegj f …

Po,normale qe mund te regjistohesh.Rimbushja mund te behet edhe me karte,paypal,banke dhe shume metoda te tjera.Gjithsesi nga Shqiperia nuk e di nqs llogaria rimbushey me banke,paypal apo karte krediti/debit (Shqiperi hesapi).Gjithsesi per Shqiperine (dhe per gjithe boten normale) ekzistojne disa online payments ( Skrill.com ; Neteller.com) permes se cilave kryhet rimbushja e llogarive.

Welcome to WordPress.com! This is your very first post. Click the Edit link to modify or delete it, or start a new post. If you like, use this post to tell readers why you started this blog and what you plan to do with it.

Filloi fillimisht me aksionin masiv te bllokimit te shume kompjuterave te kumarit….Kumari online eshte nje hap tjeter positiv per momentin megjithate besoj se prek nje perqindje te vogel kur e dime qe flasim per nje ekonomi informale ku gjithcka qarkullon kryesisht ne cash. po e fus ne totale kete aksjonin kundrejt kioskave te kumarit mos me keqkupto

E pra e, keshtu thone te gjithe . Dhe ata i bejne llogarite qe te fitosh ti pa rrezikuar asgje. Keshtu njihja nje cun une qe luante nga 20 miije euro per 100 euro, i hynte llogarive me laps. Besoj se arrin ta perfytyrosh se ku ndodhet tani. 

Ish-atleti xhamajkan Usain bolt ka bërë me dije sot skuadrën e re, me të cilën do të nisë aventurën si futbollist. Nuk bëhet fjalë për një ekip profesionist në futboll, por për skuadrën e UNICEF dhe ndeshjen e…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *