“listat e lojërave të fatit në internet lajmet me topin sportiv”

Ata na shkruan shumë recensione mbi zgjedhjet e tyre për bastexhinjtë, ku përfshiheshin gjëra si ofrohen merkatot e basteve, cilësi në shërbim, ofron bonusin dhe baste gratis, metodat e depozitimeve dhe tërheqjes së parave, gjithçka tjetër e këtij aspekti (traditë, histori, biseda, dhe ciladogjë) dhe vlerësimet personale të tyre të përgjitshme. Një recension i mirë për bastexhiun mund të ndihmojë bastëvënësin të vendosë të regjistrohet se tek cili nga bastexhinjtë e internetit në Shqipëri. Po aq të mira sa bisedat mes miqëve, ne kemi mbledhur këto recensione nga ekspertët tanë të basteve, në mënyrë që t’ju ndihmojmë të vendosni pa probleme. Për shkak se ka shumë  aspekte në shërbimet e basteve në internet, duhen eleminuar shumë informacione për të gjetur shërbimet më të mira që do t’u përshtaten nevojave tuaja mes basteve për futboll, gara kuajsh, shanse fikse bastesh, ndërtimi akulumatorve, baste live apo të shohësh ndeshjet live në internet.

Një dritare e veçantë ngarkon faqen e regjistrimit në bet365. Këtu kam shkruajtur detajet e mia personale si vendi i banimit, emri dhe adresa. Duke perfshire dhe bet365 Kodi Bonus. Është e rëndësishme që të gjitha informatat e shkruara të jenë të sakta, kështu që unë kontrolloj dy herë në rast se kam bërë një gabim përgjatë rrugës – shpesh ndodh tek unë!

Nuk eshte e paligjshme. Te gjitha konventat per tregtine e lire (ofrimin e sherbimeve hy hyn dhe kumari elekronik) lejojne shmangie, apo moszbatim per ruajtjen e shendetit public, sigurise kombetare, moralit public dhe ca mrrokllave te tjera.

Në Shkodër u godit sot një grup kriminal prej 8 anëtarësh, që vepronin në fushën e shpërndarjes së drogave te forta. Në një komunikim me mediat, drejtori i Policisë së Shkodrës, Gjovalin Loka, bëri të ditur se…

Analiza e fluksit të basteve të vëna nga Shqipëria në kompaninë aziatike SBObet është kryer duke përdorur shërbimin Google Trend. Ky është një shërbim që tregon se për çfarë kërkojnë njerëzit më shumë në internet. Inspektorët vërejnë se megjithëse SBObet është një kompani bastesh në internet me bazë në Azi dhe aspak popullore në Europë, ajo është çuditërisht veçanërisht popullore në Shqipëri, dhe jo thjeshtë në Shqipëri, por veçanërisht popullore në Korçë, qyteti i Skënderbeut.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i shoqëruar nga deputetët Ridvan Bode dhe Edmond Spaho, kanë zhvilluar dje një takim elektoral me qytetarët e Korçës, në mbështetje të kandidatit për kryetar Bashkie, Sotiraq Stratobërdha, zgjedhje të cilat do të zhvillohen më 3 nëntor. Nga Korça, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka theksuar se kandidati që ka zgjedhur e djathta është shprehja e qytetarisë. “Në këto zgjedhje, demokratët konkurrojnë si opozitë dhe u takoi demokratëve të Korçës, rasti për t’u kthyer në kutitë e votimit dhe të udhëheqin bashkëqytetarët e tyre drejt kutive të votimit, pak muaj pas zgjedhjeve të përgjithshme, për arsye që dihen. Kandidati që kemi përzgjedhur bashkërisht, është shprehje e respektit dhe e nderimit për këtë qytet dhe qytetarët, korçarë dhe korçare të cilëve u dhimbset, u bëhet vonë dhe i qajnë hallin qytetit të tyre. Kemi kandiduar personin që besojmë se ofron më së miri potencialin për të avancuar alternativën tonë për Korçën, për të vënë në qendër të programit dhe qeverisjes lokale të Korçës, jo kryetarin e Bashkisë, as shokët apo miqtë e tij personalë, por për të vënë në qendër të Bashkisë së Korçës qytetarin korçar, hallet e problemet e tij, shpresat e dëshirat e tij e të saj, për veten tuaj, për fëmijët dhe qytetin tuaj. ”, – tha Basha. Më tej, kreu i PD-së vlerësoi figurën e Stratobërdhës, duke theksuar se,: “Me praktikën më të mirë të qeverisjes dhe vlerat më të mira të praktikave që ka pasur rastin t’i shikojë por edhe të jetë pjesë e tyre gjatë qëndrimit në Kanada, sot para jush vjen Sotiraq Stratobërdha, më i pjekur, më i aftë, më i vendosur, më i përkushtuar dhe definitivisht më i qartë se Sotiraqi tjetër, sa i përket asaj që u ofron qytetarëve të Korçës dhe qytetarisë korçare për ditët e ardhshme. U ofron transparencë, u ofron llogaridhënie, u ofron modesti, shërbim të përkushtuar ndaj qytetarit, jo arrogancë, as arbitraritet, as errësirë për vendimet kryesore që prekin çdo qytetar të Korçës, u ofron mbi gjitha atë që buron thellë nga zemra e tij dhe zemra e çdo qytetari korçar, dashurinë e pamatë për qytetin tuaj, për perlën e qytetarisë shqiptare, për Korçën tuaj,  për Korçën tonë”. Në fund të fjalës së tij, kreu i demokratëve theksoi se  këto zgjedhje kanë të bëjnë drejtpërdrejt dhe në thelb me qytetarët e Korçës, hallet dhe problemet e tyre. “Ndaj me besimin më të plotë se kandidatura e zotit Stratobërdha dhe programi i tij do të votohen gjerësisht nga qytetarët e Korçës, për të mirën tuaj, për të mirën e qytetit tuaj, dua edhe njëherë t’ju garantoj se aleanca për qytetarinë korçare, Partia Demokratike, aleatët e saj, kandidati ynë janë dhe do të mbeten në dispozicionin tuaj në ditët dhe javën e ardhshme, për të bërë të mundur të sqaroheni për çdo çështje dhe detaj të programit të tij, rrugë më rrugë, shtëpi më shtëpi”, pohoi Basha. Nga ana e tij, kandidati Stratobërdha është shprehur: “Hyra në këtë garë për t’i bërë gjërat më mirë ku të gjithë qytetarët do trajtohen njësoj, sepse Bashkia nuk është pronë e një grushti njerëzish apo pronë e një individi dhe se institucioni i Bashkisë do të funksionojë në bazë të parimit të transparencës”. Kandidati i PD-së, Sotiraq Stratobërdha, do të garojë më 3 nëntor për kryetar të Bashkisë së Korçës përballë kandidatit socialist Sotiraq Filo.

Nëse e doni Counter-Strike: Global Offensive dhe bast, CS: GO faqet e basteve Do të shërbejë si porta juaj për të gjitha veprimet dhe përfitimet që ka. Me bastin e bërë më të lehtë nga Bitcoin, kjo listë vazhdon të rritet me shtimin e vendeve që ofrojnë marrëveshje fitimprurëse.

Nëse ndjeni se jeni duke marrë një shërbim të varfër, vështirësi me depozitat dhe tërheqjet e parave apo  përvoja të një zone mbulimi të limituar, aty ku doni të vendosni një bast, atëherë ndoshta ka ardhur koha të zbuloni alternative të tjera. Në botën e basteve sportive nuk është e vëndit besnikëria tek një bastexhi i vetëm, por është mëse e pranueshme të përdoren disa të tillë njëkohësisht. Në fakt, kjo gjë mund të rezultoj në avantazhin tuaj, kur kërkoni koefiçentin më të mirë dhe mund të përfitoni nga promocione apo baste gratis.

Shiko more ekspert,ASNJE kompani e licensuar nderkombetare nuk i ben keto k**lliqe qe thua ti.Ne momentin qe nje shtet ndalon bastet online,atehere kompania online mbyll te gjitha accountet ekzistuese   dhe  njofton te gjithe klientet ekzistues (shqiptare ne rastin konkret) permes nje e-maili qe kshu kshu ligji dhe te le nje afat te caktuar kohor per terheqjen e parave qe ke ne account.Nga ky moment,nuk ekziston me opsioni ALBANIA pergjate regjistrimit.Ketu mbyllet gjithcka,nuk behet fjale qe kompania te merret me tej me shqiptaret ,bye bye !!! Zgjidhja e vetme eshte VPN ,per ata qe e dine cfare eshte.Dmth,te them une ty o pjerthomas : do hap nje account me te dhenat e tua (emer ,mbiemer,datlindje,adrese shpie,postal code,qytet,shtet) dhe do e perdor une accountin tend.Problemi eshte se kompanite online bllokojne IP-te shqiptare ?! Atehere permes nje VPN-je une zgjedh IP belge dhe ja ku u zgjedh gjithcka !!! Me demek une jam pjerthomas nga belgjika ,por realisht jam filanfisteku nga shqiperia.Te pjerdhsha ne vesh o ekspert !!!

Per ta thjeshtesuar, Skuadra qe ka – 0,75 duhet domosdoshmerisht te fitoje, fitimi juaj do te varet nga diferenca e golave. Skuadra qe ka + 0,75 mund te fitoje ose barazoje. Nqs humb me me pak se dy gola diference humbisni vetem gjysmen e shumes qe keni luajtur.

Gazeta online www.shkodrasport.com prej një viti është kthyer në burimin kryesor të informacionit për sportdashësit shkodranë por edhe më gjerë. Ajo është bërë burim informacioni edhe për shumë media qendrore, me lajmet, opinionet dhe analizat plot profesionalizëm të bëra në faqet e saj. Klikimet e shumta, komentet dhe diskutimet e bëra, na motivojnë për të bërë më të mirën edhe në të ardhmen. Ajo që premtojmë ne si është të ju informojë në kohë rekord, me profesionalizëm të lartë dhe me objektivitet. E kemi bërë deri tash një gjë të tillë në mënyrën më të mirë të mundshme dhe premtojmë se do ta bëjmë edhe në të ardhmen. Na ndiqni në çdo moment, çdo minutë dhe çdo orë të ditës.

Një nga aspektet e para që duhet të mbani në mend është besueshmëria e seksionit të pagesave. Jo të gjitha faqet i kthejnë fitimet tuaja në kohë. Nëse dëshironi të kontrolloni shpejtësinë e sistemit të pagesave të një faqeje, atë që mund të bëni është të depozitoni një shumë të vogël dhe ta tërheqni menjëherë. Kjo ju jep një ide të kohës që ju nevojitet për të arkëtuar fondet tuaja.

Gjithe vlonjatet tek e tek, po i thone Rames ne keto momente “You broke my heart man,you broke my  heart” ,per shkek te Gjikes,kurse ti Belul,per Gjiken i jep te drejte,ama Ramen se shtin dot ne zemer.

Gjithashtu në këtë ekran, kam zgjedhur të përdor emrin tim unik dhe sigurohuni që është një që nuk do ta harroj, pasi do ta përdor për t’u identifikuar më vonë. Pastaj, kam vendosur një PIN me 4 shifra për të vërtetuar veten kur unë kontaktoj bet365. Në fund të faqes, ka një kuti për të hyrë në bet365 Kodi Bonus – por është opcional në këtë kohe.

Paneli i ekspertëve doli në konkluzionin se ngjarje të tilla të pazakonta ndodhnin shpesh në ndeshjet e Skënderbeut. Në dy ndeshje, ajo kundër ‘Crusaders’ dhe ajo kundër ‘Sporting de Portugal,’ ecuria e ndeshjesh përshkruhet në këtë mënyrë:

Jo, nëse banka nuk ka ndonjë njoftim ose udhëzim, ajo është e detyruar që t’i japë klientit të saj paratë një më një. Nëse banka ka ndonjë njoftim, atëherë mban përqindjen. Deri tani nuk ka funksionuar kështu, pra bankat nuk mbajnë përqindjen e tatimit mbi fitimin.

Ngule mire ne koke, nuk eshte biznes qe mund te pasurohesh. Kjo qeveri nuk e ka prioritet dhe Rama po e thote hapur edhe per ata me leje te behen gati dhe te pergatisin nje strategji dalje nga ky biznes. Nese vertet ti me kuazon jeni biznes te medhenj ne kete fushe dhe mendoni se po ju cenohen te drejtat ikni ne evrope dhe hapni pika bastesh online ose edhe ne lagjet e Evropes.

Sipas kërkesave të vazhdueshme të abonentëve të mi, të cilët janë duke u përpjekur për të provuar veten në transaksionet Forex dhe opsione binare, por të jenë të kujdesshëm për të mos për të vepruar pa një “lojtar” me përvojë, kam vendosur për të dhënë sinjalet e tyre për të lira, për ju që të jetë në gjendje të tregtisë me mua online, kopjimi tregton mia , dhe të marrin të ardhura të besueshme.

Dëshmia tronditëse: Si kishte planifikuar Fatos Klosi me porosi të komandantëve të “Rognerit”, ta vrasë me bomba Rugovën në Rinas By xurxull | February 27, 2018 0 Comment Izet Haxhia, një personazh i njohur shumë në Shqipëri, ish truprojë e Sali Berishës, përmes një postimi na fa…

Në kolonat e këtyre gazetave dhe përtej rreshtave, tek idetë e reja të botuesve dhe autorët artikullshkrues si, Branko Merxhani, Jorgji Meksi, Xhevat Kallajxhi, Vangjel Koça, Petro Marko, Nonda Bukla, Veli Hashorva, Petro Harito, Ismet Toto, Ibsan Libohova, Avni Rustemi, Ikbale e Nebil Çika, Sali Nivica, Lumo Skëndo, Mihal Grameno, Omer Nishani, Bajo Topulli, Mihal Zallari, Odise Paskali, etj., dallohej qartazi se një rrymë e re intelektuale po depërtonte në shoqërinë shqiptare në periudhën mes dy luftërave botërore. Për ideatorin e platformës ideologjike të “neoshqiptarizmës” Branko Merxhani, Shqipëria ishte një qenie e kufizuar së jashtmi dhe e pakufishme së brendshmi, përkufizim që përcjell shpresën se Shqipëria mund të bëhej, por me njerëz që sipas tij, citoj Merxhanin: “gjysma e ditës është e tyre dhe gjysma e shoqërisë”, ku qytetari, “jep më shumë dhe kërkon më shumë”. Merxhani dhe kolegët e tij intelektualë dhe idealistë, nisën fillimisht ta promovojnë formulën e tyre të “neoshqiptarizmit” nga Gjirokastra në vitin 1929 në gazetën lokale “Demokratia” dhe më pas në vitin 1936 e vijuan në revistat “Neo-Shqiptarizmi”, “Përpjekja Shqiptare”, Minerva”, etj., që nisën të botohen në Tiranë. Formulat e neoshqiptarizmit kishin për bazë filozofinë e nacionalizmit ideologjik me përmbajtje më shumë kulturore dhe më pak politike. “Politikë s’ka! Vetëm kulturë!”, shkruante Merxhani. “Me kohë, shkruan albanologu Robert Elsie, neoshqiptarizmi u bë një kundërpeshë e ideologjisë më të politizuar socialiste dhe internacionalizmit të majtë”.

Rama thot qe pastrohen leket ne bastet online ? Si mund te pastrohen parate kur ti je i regjistruar me emer,mbiemer,datlindje,adrese shpie.Ata e dine shume mire kush je dhe ku rri ,mjafton nje denoncim nqs dyshohesh.Po tek llotoja lagjesh ? Nuk pyet njeri kush je,ku rri apo sa vjec je.Tani me thuaj ti,ku pastrohen leket,online apo te llotoja ordinere e lagjes tu ngren fara ??? Ku luan ai 10 vjecari,online apo tek llotoja llagjes ?

Thyen masën e sigurisë në arrest shtëpie për kanabis, dhënë nga Gjykata e Apelit, ekzekutohet në atentat 32-vjeçari nga Shkodra. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Golem të Shkodrës ku mëngjesin e kësaj të…

Na všechny tarify je uplatňován tzv. burst, kdy na začátku stahování je rychlost linky až 100/100 Mbps a po nastavené době klesne na rychlost dle tarifu, což umožňuje rychlé načítání webových stránek a stahování menších souborů.

Pa dash me u fut shume ne kete debat, edhe sepse ndihem icik si pis kur bi dakort me Ronin per ndonje gje, ideja se ka arbitrazh sportiv me duket teorikisht e gabuar, me aq sa di une per ekonomine, bastet, hedging etij. 

Hunter , qeveria njofton kompanite per ligjin e ri dhe ato terhiqen vet,mbyllin accountet ekzistuese dhe nuk pranojne me regjistrime te reja (heqin opsionin albania pergjate regjistrimit).Persa i perket aksesit , varet nga shteti.Nje shoku im ka qene ne Itali me studime ,ne kohen qe Italia i kishte ber ban kompanite e huaja,ai as nuk i hapte dot fare si faqe.I njejti shok,tashme ka ikur ne USA.Duke qene se ne USA nuk lejohet online sports betting ,i dhash une nje account timin ne bwin ta provonte nje her kot per kuriozitet.Ai mund ta hapte faqen,mund ta bente logg in accountin  ,por ne momentin qe vendoste bastin del nje mesazh “you bet can not be place because your country has been restricted” ,pra ceshtje IP-je pasi kompanite e dine nga cfare shteti vendos bastet ti.

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi është përballur sot me pyetjet e drejtpërdrejta të qytetarëve lidhur me punën në bashki dhe çështje të tjera. Ndër pyetjet që iu drejtuan Ademit nga ndjekësit…

Meqe po na e tregon per te vertete, po te them se ja fu kot. Pasi shoferi eshte kollaj fare qe ta heqesh, mjafton qe te shkurtosh/heqesh nga invesntari i mjeteve kryesore makinen dhe automatikisht shoferi largohet se quhet ristrukturim institucioni. Ndersa persa i perket Nafijes nuk ka pse te hiqet, vetem nese paraardhesi ka qene katunar e nuk ka pas hic fare shije per femna. Perndryshe, Nafija duhet te ri se eshte edhe me eksperience tashme.

Cilado qoftë zgjedhja juaj për bastexhiun, mos harroni të siguroheni që po bëni zgjedhjen tuaj mes shumë të tjerëve dhe po shpenzoni fondet tuaja për investimin në sport. Zgjidhni ato bastexhinjë që rekomandohen nga të gjithë dhe që kanë shërbim të mirë, tarifa të ulta dhe informacion të pashterueshëm dhe mundësi që ju të bëni parashikimin më të mirë të mundshëm.

“Jam në një lidhje, jam e dashuruar. Po e bëj sot për herë të parë publike”, u shpreh Anxhela teksa publiku brohoriti. “Po prisni, prisni. Ai është George Clooney”, tha këngëtarja duke i zhgënjyer të gjithë. “George të dua zemër”, u drejtua Anxhela nga kamera dhe dërgoi një puthje për aktorin e njohur amerikan i cili është i martuar dhe baba i dy fëmijëve.

fnatic, kam pas lujt vete online dhe e kam pas ndjek me nga afer ceshtjen sidomos pasi pata nje sasi te konsiderueshme fondesh te konfiskuara nga Feds. Tregu ama po shkon drejt liberalizimit edhe ktu. Te siguroj qe mbas NJ dhe Nevadas, do kete shume shtete te tjera te cilat do legalizojne online gambling, pak a shume si me martesat gay apo medical marijuana. 

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Stoke vs Arsenal – over […]

Përveç analizës statistikore të basteve, inspektorët kanë porositur tre trajnerë futbolli me eksperiencë për të kryer një analizë sportive dhe statistikore të sjelljes së lojtarëve në ndeshjet e dyshuara.

Qe do te shtrengoje kumarin, shume mire e ben. Po kjo mbyllja e web siteve, nuk e di sa mund te arrihet, se Kina bllokon site te caktuar dhe s’ia arrin dot plotesisht. Gjthashtu venia dore mbi Internetin hap rrugica te tjera …   

Tashti ajo kazino qe eshte 2 min larg Bronxit mesiguri qe duhet te jete 1 nder keto 450. Tashti nese argumenti jot eshte se ne Amerika ka kazino, po fiton argumenti jot. Por llafi ishte tjeterkund. Llafi ishte te insinuata jote se PS ka qasje islamika prandaj dhe po e “restrict” industrine e kumarit. Kjo me duket se ska sens dhe per ta provuar kete solla rastin e USA ku bixhozi eshte “restricted” por USA nuk jeton me sherihat. Kaq. 

PSH For sports betting, Bet365 is licensed and regulated by the UK Gambling Commission. Bet365’s casino, games and poker operations are licensed and regulated by the Government of Gibraltar http://en.wikipedia.org/wiki/Bet365

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *