“lajmet më të fundit të futbollit atm vs parashikim për barca”

Kapo, degjoi ne ora 7.30 ke Ora per tu zgjuar.Ate popullin qe i marrin dhe ato te dy dhekare per lloto e baste dhe kazino.E vuajne ata qe s’kane o burre.E te tillet jane shumica Kapo!Degjoi degjoi se te iken cuditja!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al. Regjistrohu

I vetmi perfitim ktu eshte i atyre qe kane agjensi bastesh tani sepse edhe ate spread e vendosin si e sa te duan meqe nuk luan dot online. Psh, nqse betonline.com e jep fitoren e Juves me koeficent 1:1.5, ky shoku qe ka pike agjensie, ta jep 1:1.2. Ai qe e ka fiksim bixhozin, ka per ta lujt, offline ose online. Nqse do me e ndalu fare, le ta beje. Kto deklaratat bombastike jane per xake & co

We use cookies and third party cookies to improve our services, analyse and personalise your preferences and to show you advertisements. If you continue the navigation, we consider that you are accepting its use. You can modify the settings and obtain further information in our Cookie Policy. Access to online money game sites is forbidden under some national laws. It is the responsibility of the individual player to ensure that they are acting within the law when accessing the Eurolloto site. Gambling carries financial risk and a risk of dependency. Play responsibly.

o Art, ti e lexon titullin t’pakten? ku thote aty se do mbyllen kjoskat e kumarit etj etj? dhe po, per t’ju pergjigj pytjes tende, gjeneron vende pune dhe persa kto kjoska paguajne taksa e jane ne rregull me ligjin, qendrimi moral apo fetar per kumarin nuk hyn fare

Qeflinjte e baste online do gjejne forma te tjera, qe nuk mund ti bej publike ketu sepse mesa shof ne debat ka dhe femije nen 23 vjec. Kaq duhet te jete kufiri ligjor ne Shqiperi qe lejohet te luaje online dhe ca dalin jashte loje menjehere.

Si tregtarët profesionale, dhe duke u mbështetur në një përvojë të madhe të tregtisë në tregun e Forex, dhe në mënyrë të veçantë për të marrë të ardhurat nga transaksionet Forex / opsionet binare me teknikën e vet është zhvilluar, e ashtuquajtura “know-how”, që është e garantuar për të sjellë deri në 87% të të ardhurave . Kjo nuk është një strategji, është një tërësi veprimesh strategjike, të përdorura njëkohësisht, në kryerjen e analizave të tregut për të përcaktuar kohën më të mirë për të përfunduar një marrëveshje.

Haradinaj e Ahmeti “kokë më kokë” në Londër (Foto) By xurxull | February 27, 2018 0 Comment Haradinaj e Ahmeti “kokë më kokë” në Londër (Foto) Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, i cili po merr në Samitin e Ballkanit Perëndimor, të organizuar nga Banka Evropiane për Rindë…

Bixhozxhi profesionist ne Shqiperi ka shume pak.Kur them bixhozxhi profesionist , i referohem dikujt qe luan baste TEKE ,me shuma te konsiderueshme,qe gjen informacion lart e posht neper internet rreth ndeshjes qe po ve bast.Keta ordineret shqiptaret rrine gjth diten tek lloto lagjes si te papune qe jane,hane fara,ven 200-300 leke per 1 milion leke ,vendosin ndeshje qe as ja kane idene fare dhe ne fund kapin te mesit si perher.Per nje Punter profesionist koeficenti eshte shume i rendesishem ,ndersa per keta ordinerat e lagjes nuk ka rendesi fare koeficenti,atyre ju mjafton qe po vendosin ate 200 lekshin dhe koeficenti qe shkon 100 ,kshuqe atyre ju jep kenaqesi thjesht fitimi potencial prej 20.000 lekesh.

Sipas atyre qe i kane dhene info Rames, me kufizimin qe nuk lejohen te nxirren jashte vendit shuma me te medha se 5000 usd pa justifikim, atehere i bie qe numri i transferimeve qe jane bere jashte vendit eshte 100 000. Pra jane 100 000 persona qe kane transferuar nga 5000 usd jashte vendit.

Nuk te duket nje cike si shume kjo shifer? Shume them une, por ama une nuk eshte se nuk pranoj shifren. Thelbi i asaj qe dua te them eshte qe shteti e ka mekanizmin te kontrolloje se si jane bere transfertat jashte vendit, sepse ka nje ushtri me njerez qe duhet te merren me kete pune. Dhe kjo transferte mund te ndalohet , pra te kufizohet te themi nga 5000 per person ne 1000 qe e ul me ligj te pakten 5 here transferimin e qe njekohesisht dhe shifren qe luhet bast online.

Pas publikimit të raportit të premten në mëngjes, UEFA bëri edhe një deklaratë të jashtëzakonshme për shtyp, në të cilën njoftoi se inspektorët e saj patën marrë kërcënime me vdekje nga burime anonime.

Përveç Top-Bast, inspektorët identifikojnë kompaninë tjetër të basteve I.T.S.G.A si sponsore e Skënderbeut përmes emrit Baste-Live. Kjo kompani jepet nga inspektorët si argument për lidhje të Skënderbeut me elementë të krimit të organizuar. Inspektorët vërejnë se kjo kompani është pjesërisht nën pronësinë e vëllezërve Gramoz e Besnik Murataj. Gramoz Murataj ishte dënuar nga një gjykatë italiane në vitin 2004 për trafik droge. Ai u arrestua në Vlorë në vitin 2013 me synimin e ekstradimit në Itali. Por para se gjykatat shqiptare të jepnin lejen e ekstradimit, ai u la në arrest shtëpie dhe iku në arrati para se të shpallej vendimi. Aktualisht është në kërkim.

Pak qytetarë në veri paguajnë rrymën, kërkohet që t’u falet borxhi By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Pak qytetarë në veri paguajnë rrymën, kërkohet që t’u falet borxhi Që nga viti 1999, në komunat e Mitrovicës së Veriut, Zveçanit, Zubin Potokut dhe Leposaviqit ekzistojnë…

Biznesmeni i kazinove, Elvis Doçi, i vrarë mbrëmjen e së mërkurës në një atentat me armë në Tiranë, ka qenë bodigard dhe sponsorizues i ministrit të Rendit, Saimir Tahiri. Një muaj para se Tahiri të kryente operacionin “Fundi i Marrëzisë” për bllokimin e kazinove, biznesmeni Doçi shiti të gjitha aksionet e lojërave të fatit. Ky veprim është kryer me dijeninë e ministrit Tahiri, pasi Doçit i është premtuar biznesi i karrotrecëve të Tiranës. Misterit të vrasjes së tij i është shtuar edhe pjesëmarrja në tenderin e karrotrecëve të Tiranës, një biznes fitimprurës që u shkri nga ministri Tahiri para dy javësh, kur ai largoi nga puna 88 oficerë dhe punonjës të Policisë Rrugore të Tiranës. Burimet bënë të ditur se, Elvis Doçi së fundi kishte hyrë në garë për një tender të rëndësishëm për karroatrecët e Tiranës, ku kishte shumë konkurrentë.

Dakort,prokuroria,po e gjithe ngjarja perceptohet se po ja “fut” Rama,sidomos nga perkrahesit e Gjikes.Kjo ka te beje me mendesine qe mbizotron ketu,qe prokuroria s’mund te beje asgje, pa uzdajen e politikes.Raama ka te “drejte” per faktin qe ke thene me poshte.

 Faktikisht e DREJTA e te luajturit kumar eshte e fituar me djerese dhe mund dhe nuk mund te lejohet te shkelet keshtu tak fak.. ashtu sic eshte e drejtja me dal pa Breke, e drejta per te 10re ne c’do cep pallati,dhe e drejta per te peshty nga ballkoni,

S’po e marr mundimin te te pergjigjem shume se e shoh qe nuk ja paske haberin fare nga kjo fushe.Nqs ti me thua se cfare eshte Payout,hedging dhe trading, nqs ti e di se cfare eshte sharp books dhe soft books duke listuar njekohesisht edhe 2-3 prej tyre,nqs ti me permend 5 sportsbooks dhe 2 exchange ,atehere te them BRAVO dhe do e marr mundimin te diskutoj me ty.

Pra psh në qoftë se 20 veta kanë luajtur një ndeshje over 2.5 gol dhe 20 të tjerë under 2.5 gol, kompanisë nuk i intereson si do vi ndeshja sepse ka siguruar fitim para ndeshjes. Çbëhet tani sikur një ndeshje 30 veta kanë lozur over 2.5 dhe vetëm 10 under 2.5? Atëherë kompania rritë kofiçentin e under 2.5 që të afrojë lojtarë për ta luajtur këtë bast në mënyrë që lekët e lojtarëve që kanë lozur over të jenë njësojë me lekët e lojtarëve që kanë lozur under. Pra ofrohet mundësia për Sure Bet -Baste të Sigurta.

Sot meqe disave ju cenohen interesat e pastra personale hidhen perpjet dhe bejne moral.. te njejte njerez qe nuk paten as me te vogel meshire ndaj atyre njerezve qe e kane vuajtur mbi vete keto vite shkaterrimin moral dhe financiar.

shume mire qe te mbyllen,se ne kemi nje inclinazione natrale per kete lloj vesi.Yxhym tane shqipnia me shite shpia e pasuni e me fut paret nder piramida,po keshtu shoh burra shqiptare te shkaterruar nga loja …te mabruar…nuk ka beg me kumare,nuk bahet pare me rrena…parja don pune…

Faqet e Kazinosë janë faqe online që ju lejojnë të luani lojra të kazinove të parave reale në internet. Emri i përdorur zakonisht për faqet e kazinosë është kazino online. Ne mund të luajmë të gjitha lojërat dhe më shumë në kazinotë në internet që ne mund të luajmë në kazinotë reale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *