“lajmet e reja të ditës topin e përditshëm”

E pra e, keshtu thone te gjithe . Dhe ata i bejne llogarite qe te fitosh ti pa rrezikuar asgje. Keshtu njihja nje cun une qe luante nga 20 miije euro per 100 euro, i hynte llogarive me laps. Besoj se arrin ta perfytyrosh se ku ndodhet tani. 

oblasti Praha – Miškovice, Čakovice, Třeboradice, Březiněves, Kbely, Přezletice, Horní Počernice, Ďáblice, Vinoř, Satalice a dále obce Veleň, Mírovice, Líbeznice, Hovorčovice, Bášť, Měšice, Nová Ves, Jirny, Zlonín, Kostelec nad Labem a Brázdim – viz Přístupové body

Shif kur te vijen sumat e zgjuara me e shpjegu se ‘taksat zotrie ” ..Europa nuk te takson po fitove etj etj .Tani nje gje eshte e qarte . Ky vendim nuk NDALON Lirite e Individt ..Vetem se sqaron dicka .Liri jashte Ligjeve ti nuk mund te gezosh ,,,ne se  guxon Okej .Perplasu me saksionet sate ta mbaje !

Folosim cookies pentru a-ți oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru. Cookies sunt fișiere stocate în browser și sunt folosite de majoritatea site-urilor și ajută la personalizarea experienței tale de navigare. Prin continuarea pe site, îți exprimi acordul pentru Utilizarea fișierelor de tip “Cookie” și stocarea altor informații.

4) při překročení měsíčního datového limitu se rychlost linky nesníží, pouze bude na konci měsíce vyúčtován příplatek ve výši 49 Kč bez DPH za každý 1 GB dat přenesený nad rámec uvedeného limitu. Statistika přenesených dat je dostupná on-line a uživatel je automaticky o vyčerpaní kvóty předem informován e-mailem.

Këtu do gjeni faqet sportive më të mira online dhe faqet të basteve sportive që pranojnë lojtarë nga Kenia, çdo rishikim përmban informacion të plotë, përfshirë llojet e sporteve dhe ngjarjet që mund të bëhet basti.

Pika Fokusuese Duke luajtur Poker në internet Krahasuar Poker Texas. Në pikën kur poker kumar online kumar para, ju nuk mund të merrni vetëm eksitim dhe provë gjigante. Sidoqoftë, ai ka një mundësi të jashtëzakonshme për të fituar fitime shumëfish të Rupiah. Natyrisht, duhet të fitoni një pozitë të favorshme, me rastin e të cilëve luani baste poker në një poker të besueshme lokale ose në zyrën e qytetit.

Nuk te duket nje cike si shume kjo shifer? Shume them une, por ama une nuk eshte se nuk pranoj shifren. Thelbi i asaj qe dua te them eshte qe shteti e ka mekanizmin te kontrolloje se si jane bere transfertat jashte vendit, sepse ka nje ushtri me njerez qe duhet te merren me kete pune. Dhe kjo transferte mund te ndalohet , pra te kufizohet te themi nga 5000 per person ne 1000 qe e ul me ligj te pakten 5 here transferimin e qe njekohesisht dhe shifren qe luhet bast online.

Intertops janë një nga vjetra-timers në biznes online sportsbook duke u themeluar në internet në 1996 dhe rrënjët që datojnë që 1983. Sportsbook e tyre paraqet një gamë të gjerë të bast për evenys sportive të tilla si sport ligë e madhe e SHBA, futboll, boks, golf, hendboll, tenis dhe më shumë, duke përfshirë bastet risi. Jetojnë bast është gjithashtu një tipar i sportsbook Intertops. Një seri e llojeve bast janë accep …

“Rolls-Royce Motor Cars” dhe “Bentley Motors”, dy brende prestigjioze britanike të lidhura me njëra-tjetrën për disa dekada, po rikthehen fuqishëm, tani në rrugë të ndara e të pavarura prej njëra-tjetrës. Ishte…

Industria e bixhozit në Shqipëri realizon të ardhura që shkojnë deri në 150 milionë euro në vit, nga të cilat, një pjesë e madhe i përkasin basteve sportive. Industria e basteve është e lidhur si donatore dhe në pronësi me disa nga skuadrat e futbollit.

Kohët e fundit kam krijuar një llogari të re në bet365. Si bastvenes dhe entuziast i teknologjise, isha kurioz te provoj platformen dhe te shoh si punon bet365 Kodi Bonus. Për të aktivizuar bonuset dhe promovimet (T&C Apliko), une hyra ne bet365 Kodi Bonus kur u regjistrova, e bera depoziten e pare, e gjeta nje kod unik te ofertes ne emailin tim, ngjitha ne bet365 dhe isha ne rrugen time per bonusin e klientave te rinje. Shume thjesht behesh fitues i bet365 Kodi Bonus.

Raporti prej 93 faqesh i Organit të Kontrollit, Etikës dhe Disiplinimit të organizatës europiane të futbollit UEFA paraqet një hetim të thelluar mbi manipulimet e ndeshjeve të Skënderbeut të Korçës për qëllim vënien e basteve sportive si dhe për lidhjet mes futbollit, politikës, industrisë së basteve në Shqipëri dhe nëpër botë si dhe personave me dënime penale në trafikun ndërkombëtar të drogës.

Persa i perket skedinave sekreti eshte tek kombinimi i infove dhe skuadrave. Nuk varen ndeshjet vetem nga renditja, por nga nje numer i gjere faktoresh. Te ishte vetem renditja çelsi i suksesit, te gjithe ishin bere milioner …

Sot meqe disave ju cenohen interesat e pastra personale hidhen perpjet dhe bejne moral.. te njejte njerez qe nuk paten as me te vogel meshire ndaj atyre njerezve qe e kane vuajtur mbi vete keto vite shkaterrimin moral dhe financiar.

Mbajnë, por jo aq sa ndërkombëtarët. Kompanitë shqiptare shpesh ulin në mënyrë drastike koeficientet për të mbrojtur veten e tyre, ndërsa jashtë kjo ndodh më rrallë, sepse qarkullimi i parave është aq i madh, saqë edhe ndjeshmëria është më e ulët. 

Sistemi BFDS është në gjendje të dallojë kur një numër bastesh del nga probabiliteti, fjala kur shumë baste njëherësh vihen për një rezultat me probabilitet të ulët, të tillë si: fitorja e një skuadre me mbi 2 gola apo përmbysja e rezultatit në fushë të huaj të njohur si 1×2. UEFA e kryen këtë analizë në bashkëpunim me kompaninë zvicerane të basteve Sportradar.

Arsyeja  qe nuk me kupton eshte Gabimi Im Kuazi .. Une nuk Flas per Durale ne katin e dhjete pa ndertuar Konkretisht pallatin .Ketu shumica GRIN per Bastet ne Honkong , Angli , Honolulu dhe Kuala Limpur e me rradhe , biles dikush i propozonte dhe Blerit  .Gje qe eshte jo vetem e tepert por edhe Muallisje kot se koti .dmth Ton Km Bosh .Me te vetmin shpjegim qe

Në Itali disiplinimi është akoma më i ashpër. Edhe në qendrat e autorizuara të basteve online, përgjegjësit nuk mund të bëjnë baste për llogari të klientit: basti online edhe pse i ligjshëm, duhet të kryhet eksluzivisht në kompjuter nga vetë klienti. Qëndrat e internetit dhe kushdo ofron lidhje online për publikun, e kanë të ndaluar të lejojnë hyrjen në faqe online bastesh që nuk kanë licencë shtetërore.

Po hajde thojua ketyre qe skane vendos nje bast ne jeten e vet.Kompanite online e kane payoutin 97% (pinnaclesports,marathonbet) ,cka do te thote se kompanite fitojne 3% nga pranimi i basteve (indirekt humbja klientit).Kurse kompanite shqiptare e kane payoutin 85% ,cka do te thote se ato fitojne 15% nga pranimi i basteve.

Marrja e parave tuaja është e nevojshme kur basti në CS: GO. Për të maksimizuar burimet tuaja, duhet të shkosh vetëm për faqet e fatit të ligjshëm. Ndërsa shumica e vendeve atje janë në gjendje të ofrojnë shërbime cilësore, ka ende emrat e nënparave që duhet të shmangni. Sigurohuni që të shikoni listën e Bitcoin CS: GO faqet e rishikimit të bastit që duhet të kemi një pamje të qartë të asaj që ofron secili, duke përfshirë edhe përfitimet që mund të merrni.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Dundee UTD vs Celtic — […]

Vlorë, i djegin lokalin e basteve sportive Një lokal bastesh sportive në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e 14 nëntorit në qytetin e Vlorës. Një telefonatë e mbërritur në orën 22:50 minuta në sallën operative të Vlorës ka njoftuar se ka rënë zjarr në lokalin në lagjen “15 Tetori” Flakët shpërthyen në lokalin ”bar kafe eurolloto”, në pronësi të shtetasit D.D., 25 vjeç. Prej shkaktimit të rënies së zjarrit janë djegur disa pajisje si televizorë, kompjutera dhe printer. “Dyshohet që zjarrvënia të jetë vendosur me qëllim” informon policia.

Moment i parë është evidentimi i individëve që operojnë në mënyrë të paligjshme. Në shumë raste janë të paevidentuar pronarët realë të këtyre bizneseve. Në bashkëpunim dhe me qiradhënësit e ambienteve ku janë këto biznese bëhet evidentimi i tyre dhe më pas procedimi nëpërmjet prokurorisë. Por, në gjithë këtë proces ka përgjegjësi dhe qiradhënësi që jep ambiente për lojëra fati të paligjshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *