“faqet top lexoni lajmet e topit”

FirstRow fokus sport kryesisht në rrjedhat jetojnë sportive. Tipar më i mirë i kësaj streaming sport faqe interneti është që ju do të gjeni lidhje për 6-7 ndeshje. E vetmja gjë që ju duhet është që të instaloni flash në shfletuesin tuaj. FirstRow Sport është ad-free pavarësisht nga fakti që ju mund të gjeni disa reklama brenda rrjedhat. Ju mund të shikojnë bordit jetojnë rezultatin në krye të faqes së internetit. Ajo mbulon një gamë të sportit dhe streaming të gjitha videot është në cilësi HD.

Fotoalbum: Na ishte njëherë Radio Televizioni i Prishtinës –RTP By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Fotoalbum: Na ishte njëherë Radio Televizioni i Prishtinës –RTP Tashmë i është shuar edhe emri. Por ende jetojnë kujtimet për RTP-në, një televizin që i ka dhënë infrmacion, k…

Gjithe vlonjatet tek e tek, po i thone Rames ne keto momente “You broke my heart man,you broke my  heart” ,per shkek te Gjikes,kurse ti Belul,per Gjiken i jep te drejte,ama Ramen se shtin dot ne zemer.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Nice vs SCO Angers – […]

Në fakt, në transferimin e pokerit në internet, ju nuk do të jeni të afërt dhe personal me lojtarë të tjerë të pokerit. Jetë ashtu siç mundet, edhe pse mund të lexojë vendin e rivalëve të saj, duke u përqendruar në gjestet e tij të argëtimit mes lëvizjeve të pokerit me ju. Lehtë të mbivendosen, të vendosen baste baticash, gjatësia në bazën e lidershipit, kështu që mund të konsiderohet si një tregues i stilit të lojës të çdo lojtari poker.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Wolverhampton Wanderers vs […]

Filloi fillimisht me aksionin masiv te bllokimit te shume kompjuterave te kumarit….Kumari online eshte nje hap tjeter positiv per momentin megjithate besoj se prek nje perqindje te vogel kur e dime qe flasim per nje ekonomi informale ku gjithcka qarkullon kryesisht ne cash. po e fus ne totale kete aksjonin kundrejt kioskave te kumarit mos me keqkupto

Per ta permbledhur,jane kompanite qe nuk pranojne kliente pasi ato respektojne cfaredo lloj ligji,po flasim per kompani qe jane te licensuara.NQS ti luan ne kompani te palicensuara,atehere kot qe luan se leket ske per ti marr ndo1 her.Aksesi ne faqen e kompanise nuk ka kurrfar rendesie perderisa ti nuk mund te regjistrohesh ne te.

SLEVY: Invalidé s průkazem ZTP a senioři v domech s pečovatelskou službou obdrží 50% slevu z uvedených cen. Veřejné instituce a neziskové organizace mají po dohodě připojení zdarma. Restauračním zařízením nabízíme po dohodě bezplatné internetové pokrytí veřejných prostor wifi signálem.

Nje nga gjerat e  mira qe ka rrotacioni i pushtetit… fokusi ne gjera te reja. Kur erdhi Sala ne pushtet, kauza e madhe ne fillim ishte trafiku tatimet. Mesa duket tani do jete kumari dhe… tatimet.

Keto nismat me ngjajne me ato te djalit te Sheqeres qe qante hallin e armeve kur djali, Mehdiu dhe baxhanaku demontonin ne Gerdec.Po te ishte bere lufte me ato arme qe u demontuan atje, nuk do ishin vrare 26 vete gjithsesi.

• Bota e internetit sot ka pushtuar të gjithë moshat e reja, sikundër dhe të gjithë futbollistët e ekipit të Elbasanit të cilët qëndrojnë në “Messenger” thuajse deri në orët e vona të natës.Një gjë e tillë e bëjnë sot Skerdi Bejzade, Armand Mehmetaj, por dhe lojtarë të tjerë, sidomos ata të huajt si p.sh., vëllezërit Nuhiji dhe Nikola Karçev. Ky i fundit në fakt që kur i ka ardhur bashkëshortja pranë me djalin e tij nuk është parë më në orët e vona të natës të dalë nëpër bulevard së bashku me dy vëllezërit Nuhiji, të cilët tashmë qëndrojnë që të dy deri në orët e vona të natës përpara internetit. Përsa i përket Mehmetajt, ai qëndron thuajse çdo natë deri në orën 00:01 të mëngjesit duke “chatuar”. Bejzade qëndron deri vonë pasi është i apasionuar pas basteve. Ai qëndron së bashku me Shetën e ndonjë tjetër dhe gjithmonë diskutojnë në internet-kafenë që ndodhet pranë Fakultetit Ekonomik për ndeshjet që luhen “live”.

o Art, ti e lexon titullin t’pakten? ku thote aty se do mbyllen kjoskat e kumarit etj etj? dhe po, per t’ju pergjigj pytjes tende, gjeneron vende pune dhe persa kohe kto kjoska paguajne taksa e jane ne rregull me ligjin, qendrimi moral apo fetar per kumarin nuk hyn fare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *