“faqet e basteve zyrtare lajmet më të fundit të futbollit anglez”

Beluloooo qe transferta e parave behet nga bankat (e nivelit te dyte  i thone ne Shqiperi) , kjo dihet, se te gjithe njerzit kur blejne bileta avioni, rroba, sende, nepermjet internetit, paguajne me karta krediti, qe sot i ofrojne vete kompani te ndryshme dhe banka. Mirpo eksperti atje i duhej pergjigjur pyetjes se gazetarit, per te marre vesh delet e tjera

Pataj le te futemi se si krijohen keto mardhenie , kur keto Firma per te qene i Besuar kerkojne  tu paraqitesh nje Garanci Bankare ( rezerve Parash ) me nje nr Llogarie , ku te merren apo te shtohen te ardhurat .

Ende policia vendore e Shkodrës nuk ka asnjë person të dyshuar lidhur me atentatin ndaj biznesmenit Lulzim Kulla në Shkodër. Rreth 20 persona janë shoqëruar në polici, por autorët nuk kanë arritur që të identifikohen. As pamjet nga kamerat…

Elona Prroj është një e re, misionare e pajtimit, e cila eshte ngritur kunder fenomenit të gjakmarrjes, që vazhdon të marrë ende jetë te pafajshme njerëzish në Shqipëri. Ajo është bashkëshortja e ish pastorit 28 vjeçar nga…

Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën. Një person u qëllua për vdekje me armë zjarri në fshatin Stom Golem. Viktima është Angjelin Shkambi, ndërsa mësohet se ai është ekzekutuar me tre plumba…

1. Mbyllja vetem e aksesit te te luajturit on line me kompani jashte Shqiperise nuk e zgjidh aspak problemin e njerezve te varfer qe luajne kumar me buken e kalamojve, sepse ata nuk perdorin kete gjetje moderne bashkekohore. 

1) Zakonisht janë 3 kompani të mëdha bastesh që nxjerrin të parat kofiçentët e një ndeshjeje. Kompanitë më të vogla që nuk kanë eksperiencë apo logjistikën e duhur presin këto 3 kompani dhe atëherë   japin kofiçentët. Tani këto kompani për të tërhequr lojtarë në faqet e tyre japin kofiçentë më të lartë se mesatarja duke krijuar kështu mundësi për arbitrage!

oblasti Praha – Miškovice, Čakovice, Třeboradice, Březiněves, Kbely, Přezletice, Horní Počernice, Ďáblice, Vinoř, Satalice a dále obce Veleň, Mírovice, Líbeznice, Hovorčovice, Bášť, Měšice, Nová Ves, Jirny, Zlonín, Kostelec nad Labem a Brázdim – viz Přístupové body

 EURUSD ▲1.2238|1.2241 : GBPUSD ▲1.3866|1.3869 : USDJPY ▼107.60|107.63 : USDCHF ▼0.9409|0.9412 : USDCAD ▼1.2750|1.2753 : EURJPY ▼131.64|131.67 : EURCHF ▼1.1514|1.1517 : GBPJPY ▼149.17|149.24 : GBPCHF ▼1.3046|1.3053 : GOLD ▲1317.79|1318.39    

FirstRow fokus sport kryesisht në rrjedhat jetojnë sportive. Tipar më i mirë i kësaj streaming sport faqe interneti është që ju do të gjeni lidhje për 6-7 ndeshje. E vetmja gjë që ju duhet është që të instaloni flash në shfletuesin tuaj. FirstRow Sport është ad-free pavarësisht nga fakti që ju mund të gjeni disa reklama brenda rrjedhat. Ju mund të bordit jetojnë rezultatin në krye të faqes së internetit. Ajo mbulon një gamë të sportit dhe streaming të gjitha videot është në cilësi HD.

Kemi filluar bashkëpunimin me shumë vende evropiane, përkatësisht me strukturat homologe të këtyre vendeve sepse ata kanë një black list për gjitha faqet që nuk i lejojnë. Veç kësaj black list po punohet dhe për evidentimin e black list-ës sonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *