“faqen zyrtare të lojërave të fatit rezultatet e rezultateve të topit të sotëm”

Disa agjensi bastes ofrojnë shëebime perfekte, koefiçente të mira dhe pagesa të shpejta, ndërsa të tjëra agjensi komprometojnë kënaqësinë e basteve sportive duke zbatuar tarifa ose kufizime të kohës së pritjes për pagat që mund të keni fituar. Shanset e pakta të ofruara në tregjet e njohura mund të jetë gjithashtu një rënie, ashtu siç mundet të jetë edhe mbështetja nga konsumatorët e varfër, mungesa e tipareve, dhe kështu me radhë.

Per ta thjeshtesuar, Skuadra qe ka – 0,75 duhet domosdoshmerisht te fitoje, fitimi juaj do te varet nga diferenca e golave. Skuadra qe ka + 0,75 mund te fitoje ose barazoje. Nqs humb me me pak se dy gola diference humbisni vetem gjysmen e shumes qe keni luajtur.

“Sot, Inspektorët Disiplinarë të UEFA-s që punojnë mbi këtë rast kanë marrë kërcënime anonime me vdekje, të cilat supozohet se synojnë t’i frikësojnë ata që të ndalojnë të kryejnë punën e tyre,” thuhet në njoftimin e publikuar mbrëmjen e së premtes. “Këto kërcënime nuk do t’ia dalin dhe policia është informuar,” vijon deklarata e UEFA-s.

“Jam në një lidhje, jam e dashuruar. Po e bëj sot për herë të parë publike”, u shpreh Anxhela teksa publiku brohoriti. “Po prisni, prisni. Ai është George Clooney”, tha këngëtarja duke i zhgënjyer të gjithë. “George të dua zemër”, u drejtua Anxhela nga kamera dhe dërgoi një puthje për aktorin e njohur amerikan i cili është i martuar dhe baba i dy fëmijëve.

Vetura rrokulliset në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit, nuk ka të lënduar By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Një veturë është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga, si pasojë e reshjeve të borës, në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit. Policia e rajonit të Ferizajt ka njoftuar se aks…

Shif kur vijen sumat e zgjuara me e shpjegu se ‘taksat zotrie ” ..Europa nuk te takson po fitove etj etj .Tani nje gje eshte e qarte . Ky vendim nuk NDALON Lirite e Individt ..Vetem se sqaron dicka .Liri jashte Ligjeve ti nuk mund te gezosh ,,,ne se  guxon Okej .Perplasu me saksionet sate ta mbaje !

Tashti ajo kazino qe eshte 2 min larg Bronxit mesiguri qe duhet te jete 1 nder keto 450. Tashti nese argumenti jot eshte se ne Amerika ka kazino, po fiton argumenti jot. Por llafi ishte tjeterkund. Llafi ishte te insinuata jote se PS ka qasje islamika prandaj dhe po e “restrict” industrine e kumarit. Kjo me duket se ska sens dhe per ta provuar kete solla rastin e USA ku bixhozi eshte “restricted” por USA nuk jeton me sherihat. Kaq. 

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka spikatur gjithmonë për sharmin dhe elegancën. Përgjatë gjithë karrierës politike është konsideruar si një prej femrave më simpatike. Megjithatë, ajo që kishte mbetur pa u parë ishte edhe e bija e deputetes së selisë blu. Ditët e fundit, Majlinda ka postuar një foto ku shihet së bashku me të bijën. Nuk kishte si të mungonte në foto pamja e freskët e adoleshentes, gjenetike në fakt.

Une nuk u mburra sepse as e perdor dhe as nuk di (momentalisht) ,thjesht e di cfare eshte dhe perse sherben.Dhe e ke gabim qe nuk ben pune VPN-ja ,te bejne cfare te duan abcom dhe tring (dyshoj se jane aq te afte sa te bejne mrekullira ,kur ne kete shtet nuk dine te shembin as nje pallat 5 katesh).

Kompania e njohur Audi, në kuadër të pilot-projektit në SHBA, konsumatorëve tani u ofron një pajisje të re përmes së cilës mund të paguhen tarifat rrugore. Konsumatorët me rastin e blerjes së ndonjërën nga veturat…

Ke harruar nje Kriminel pas Kristaq dhe nuk e ke “mbushur ” me Spiro Koleke …ose me sakte nuk pelqehet vetem ashtu si e keni cilesuar Ju Edvinin pa i ngjitur tubacionet e Mutit qe zgjatohen nga Goja e Sali Lugin e Ujqerve , Lugji i Poshtem , ne Bith te Lugjit !

Reshjet e dendura të shiut të orëve të fundit kanë shënuar përmbytjet e para në Shkodër, ku uji ka mbuluar hapësira të konsiderueshme. Sipas të dhënave nga Emergjencat Civile, në Ana Malit janë me prezencë uji rreth…

Kura per cdo varesi eshte minimizim i dozes se substances varese. Heqja e lojrave te fatit nga cdo cep rruge ne nje fare menyre perfaqeson ulje te dozes. Kush ka fatin e keq qe te ket krijuar vartesi rrugen perpara e ka malore. 

muho.. nuk kame kohe te zgjerohem. Nuk i vjen as te maja e thoit   Rrumpalla  Tosit. C’lesh tatime thu ti e ndigjove se c’bonin me TVSH ?  Per rruget Nuk i ka paguar akoma kompanite qe kane bere punen.. Po ja kerkojne parate bashke me interesa – Edit 

“Afati per kete eshte se shpejti, ne baze te ligjit, e ne baze te ligjit te gjithe ata qe ushtrojne aktivitet te licensuar e jane te rregullt me derdhjen e detyrimeve do te zhvendosen nese nuk permbushin kushtet e distances”- tha Rama. 

Njësia e mbikëqyrjes së lojërave të fatit po harton listën e faqeve të konsideruara si të jashtëligjshme përmes të cilave shqiptarët vënë baste sportive me kompani të cilat nuk operojnë në Shqipëri ndërsa ende nuk dihet se si do të bëhet bllokimi i linqeve. Në deklaratën e tij, kryeministri Rama tha se shuma që shqiptarët harxhojnë për baste shkon nga 500 deri 700 million dollarë në vit.

Keni kujdes nga portalet, sepse ne shum raste parashikimet i nxjerrin te gabuara, sepse sipas mendimit tim atje parashikimet bazohen ne ne formen e ekipit, pastaj statistikat e lojrave dhe shpesh her rastit qe te gjitha te gabohen ose te dalin mbrapsht.

Top Bet janë një sportsbook kryesor në det të hapur dhe kazino. Bazuar në Ishujt e Virgjër Britanike dhe në dispozicion për banorët e SHBA, TopBet.eu ofron basteve sportive mbi sportet amerikane si dhe sportive ‘të mëdha’ të njohura ndërkombëtare. Një bonus bujare signup është në dispozicion për të bettors reja. Shanset më të mira – linja, arrin dhe përhapet – janë në dispozicion për ngjarjet sportive të lartë gjatë gjithë vitit. Bet në kolegj f …

“Duke marrë shkas nga lajmi i publikuar së fundmi në portalin e UEFA-s, Klubi i Futbollit ‘Skënderbeu’ mohon kategorikisht dyshimet dhe akuzat se persona të lidhur me klubin kanë kërcënuar me jetë inspektorët e organizatës europiane të futbollit,” shkroi Skënderbeu në faqen e saj zyrtare në Facebook.

Kjo është fare naive. Së pari bankat nuk pranojnë, sepse nuk iu intereson t’iu ulet qarkullimi i parave. Së dyti, e kanë të pamundur të monitorojnë të gjitha rastet e bastvënieve. Së treti, ka edhe forma të tjera. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *