“djallin e lojërave të fatit parashikimet e ndeshjeve të ligës angleze”

Dera e apartamentit të Kreshnik Mihjas, 29-vjeçarit nga Shkoza që iu vu tritol në orët e para të ditës së sotme është shkatërruar plotësisht pas shpërthimit. Dëmtimet kanë marrë edhe dyert e apartamenteve të…

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Edhe ti nga pc jote me nje veprim fare te thjeshte mund te ndalosh veten te shofesh faqe interneti me permbajtje qe ti ua cakton vete.Kjo individuale per te mbrojt femijet e tu. Ndersa shteti , detyron me ligj ISP te moslejojne shikimin dhe perdorimin e faqeve qe kane lidhje me bastet.

Skënderbeu shkaktoi edhe dy faulla për penallti ndërsa inspektorët thonë se golat e pësuar në këtë mënyrë i dhanë mundësi asaj të bënte para me bastet më të paimagjinueshme, atë të shënimit të gjashtë golave. Shumë vonë në lojë, ndërsa Sporting udhëhiqte 4 me 0, një sasi e madhe bastesh filluan të vihen. Kur Skënderbeu hëngri golin e pestë, akoma më shumë baste të palogjikshme u vunë në shkallë botërore.

BINGO: Ky shqiptar nga Gjilani i fitoi 30 mijë euro në bastore By xurxull | February 26, 2018 0 Comment BINGO: Ky shqiptar nga Gjilani i fitoi 30 mijë euro në bastore Një qytetar i Gjilinait me 11 euro ka luajtur dy tiketa në bastore, duke fituar rreth 30 mijë euro Dita e djeshme ishet fantas…

Nje nga gjerat e  mira qe ka rrotacioni i pushtetit… fokusi ne gjera te reja. Kur erdhi Sala ne pushtet, kauza e madhe ne fillim ishte trafiku dhe tatimet. Mesa duket tani do jete kumari dhe… tatimet.

Acquis Communautaires…Cfare ke tu keqen …nuk je mire prap ? 40  dite kaluan …tha Babasqapi ..Prishnie vain zotrie  …  Po su ndjeve mire dhe te vazhdojne Oi Oi e  Hidhu dhenjehere andej nga ata te Pllakave se mos nuk ta kane shtruar mire dyshemene . Nje nga nje bien ato dreq Pllaka !

Rama e tha mjaft qarte qe bastet online do te mbyllen sepse perdoren nga krimi ekonomik qe demton te gjithe shqiptaret dhe jo vetem ata qe luajne e humbin baste online. Me nje fjale pastrohen para te ardhura ne rruge te jashte ligjshme!

“Lidhjet e provuara mes Gramoz Murataj dhe krimit të organizuar italian, krahas prezencës së opsioneve loguese në Italisht në faqet e internetit të Baste-Live, tregojnë se ka shumë gjasa që vëllezërit Murataj janë aktivisht të përfshirë në skemën e fiksimit të ndeshjeve të Skënderbeut,” shkruajnë inspektorët.

Tallu mor miku im tallu.Sa shkruajte kete komentin , do i kishe dhene nje google shpejt e shpejt dhe do e kishe pare se sa fiton mileti neper bote.Nqs e ke te veshtire te gjesh shifra konkrete , me thuaj se te ndihmoj une me ca linke te vogla.Dhe s’eshte nevoja per ironira…hajt tung

Ja kaq eshte puna per te kuptuar per cfare Flitet qe te vish pastaj  tek te “varferit ‘ e denger vengeret e Grande Kakes .Dhe qe eshte shtyre ne Bote Iluzore Shqiperia , patjeter e kupton sepse Ky ishte perfytyrimi kapitalizmit per pasurimin e shqiptareve nga kryemashtrusit e Hajdutet e Sqaperise qe i krijuan kushte krimit Nderkombetar te krijonte Parajsa te “Miraklliut te fridomiut ”

Librat e sportit mund të duken të njëjta, por ato synojnë të jenë të ndryshme nga të gjithë të tjerët. Bastet e sporteve janë bërë aq të popullarizuara sa që faqet e basteve duhet të rritin lojën e tyre në mënyrë që të vërehen më shumë. Është e rëndësishme për ta që të tërheqin vëmendjen e vendeve të tyre për të tërhequr bartësit e mundshëm. Shumë nga faqet e internetit të basteve sportive Bitcoin kanë arritur ta bëjnë këtë, por është mjaft e vështirë të dalësh me të vërtetë për shkak të konkurrencës së ngushtë. Disa nga faqet më të mëdha të basteve sportive në internet janë Nitrogen Sports, 1xBit, Cloudbet, Betcoin Sports, Sportsbet.io, Directbet dhe Bovada. Një cilësi që të gjitha këto faqe kanë të përbashkëta është se ata të gjithë pranojnë Bitcoin si një opsion pagese.

OSHEE ka denoncuar 14 qytetarë shkodranë për vjedhjen e energjisë elektrike përmes skemës: Furnizim me linje te dyte, rlidhje e paligjshme, pa kontrate, vjedhje. Abonentët e proceduar jane kryesisht nga Shkodra, pjesa e ish-komunave, si dhe dy raste…

Portfolio i basteve sportive për William Hill është shumë i madh dhe i larmishëm, dhe jo vetëm për sportet britanike. Klientët mund të provojnë shërbimet e William Hill në internet por edhe me anë të aplikacioneve të telefonave inteligjentë si “William Hill Sportsbook” dhe “Shake-a-bet”. Ngjarjet sportive virtuale u ofrojnë dashamirësve të basteve një eksperiencë vërtetë speciale. Një bonus joshës për klientët e rinj garanton një nisje plot vrull pranë William Hill. Në reçensionin për bastëvënësit të William Hill do të gjeni më shumë detaje dhe do të hetojmë probabilitetin e të qenurit një mashtrim.

1) shfuqizimin si të papajtueshëm me Kushtetutën të nenit 48, pika 2 shprehja “si dhe tarifën e mirëmbajtjes së Sistemit Qendror të Monitorimit Online që duhet të paguajnë shoqëritë e licencuara” të nenit 70 pika 12 shprehja “tarifa e mirëmbajtjes së tij që duhet të paguajnë shoqëritë e licencuara e ligjit nr.155, datë 21.12.2015 “Për lojërat e fatit në Republikën e Shqipërisë” të ndryshuar.

Jo vetëm që ata ofrojnë një listë masiv të sportit për të bast më, por ata gjithashtu ofrojnë lloje të ndryshme të basteve. Sigurisht ka moneylines dhe pikat gjithsej. Ka edhe konkurse, shanset fikse, mbi / nën, combos, të jetojnë në të luajnë bast, rezultati i saktë, Speciale, Drejtperdrejte, dhe të ardhmes. Dhe, për lehtësi shtuar, të gjitha këto mosmarrëveshje mund të shfaqet në stilin decimal, i pjesshëm, ose amerikan.

Malësia e Madhe, me rreth 55 mijë banorë, është një nga bashkitë ku vitet e fundit janë kryer investime të rëndësishme në infrastrukturë, por që nuk kanë ndikuar sa duhet në përmirësimin e gjendjes ekonomike…

Stream2watch.me është e thjeshtë streaming sport web-site. Ju do të gjeni pothuajse të gjitha ngjarjet sportive në këtë faqe interneti. Ka disa reklama shumë të cilat nuk janë me të vërtetë i bezdisshëm, kështu që mos u bëni merak. Jo vetëm këtë, ju do të gjeni lidhje të shumëfishta në çdo ngjarje sportive. Ata kanë kanale të ndryshme të jetojnë për streaming shumë.  

Mybet Malta bazuar ofrojmë disa baste sportive dhe baste 14,000 jetojnë online dhe mijëra të ngjarjeve sportive gjatë javës. Përzgjedhja e tyre sportive bast është mjaft e gjerë dhe mbulon futboll, tenis, hokej mbi akull, basketboll dhe madje përfshin politikën dhe jetese bast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *