“bixhozin jiki parashikimet e basteve të futbollit”

Keni harruar fjalekalimin? Regjistrohuni tani! Log in. SPORT. LIVE . CASINO. LIVE CASINO. GAMES. POKER …. Media. Live Streams. Animations. Skedina ? TEKE. SKEDINA . SISTEM … P r t zgjedhur nj bast klikoni n koeficientin p rkat s.

Pak njohuri të akumuluar nga ekspertët tanë mund t’ju vijë shumë në ndihmë në pikëpyetjet e juaja për bastet në internet. Këtu mund të lexoni recensionet e plota për bastexhinjtë në Shqipëri dhe mund të shikoni se cili pëmbush nevojat tuaja për t’u regjistruar tek ndonjë apo disa të tillë. Këto recensione vijnë për t’ju ndihmuar dhe janë shkruar nga eksperienca personale dhe shpjegojnë mënyrën si disa faqe interneti preferohen më shumë ndaj të tjerave dhe cilat janë karakteristikat që ju do të gjeni në këto portale.

Ata na shkruan shumë recensione mbi zgjedhjet e tyre për bastexhinjtë, ku përfshiheshin gjëra si ofrohen merkatot e basteve, cilësi në shërbim, ofron bonusin dhe baste gratis, metodat e depozitimeve dhe tërheqjes së parave, gjithçka tjetër e këtij aspekti (traditë, histori, biseda, dhe ciladogjë) dhe vlerësimet personale të tyre të përgjitshme. Një recension i mirë për bastexhiun mund të ndihmojë bastëvënësin të vendosë të regjistrohet se tek cili nga bastexhinjtë e internetit në Shqipëri. Po aq të mira sa bisedat mes miqëve, ne kemi mbledhur këto recensione nga ekspertët tanë të basteve, në mënyrë që t’ju ndihmojmë të vendosni pa probleme. Për shkak se ka shumë  aspekte në shërbimet e basteve në internet, duhen eleminuar shumë informacione për të gjetur shërbimet më të mira që do t’u përshtaten nevojave tuaja mes basteve për futboll, gara kuajsh, shanse fikse bastesh, ndërtimi akulumatorve, baste live apo të shohësh ndeshjet live në internet.

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë në lagjen Rus. Për…

Faqet e Kazinosë janë faqe online që ju lejojnë të luani lojra të kazinove të parave reale në internet. Emri i përdorur zakonisht për faqet e kazinosë është kazino online. Ne mund të luajmë të gjitha lojërat dhe më shumë në kazinotë në internet që ne mund të luajmë në kazinotë reale.

“Para se të prezantojmë natyrën e aktivitetit të fiksimit të ndeshjeve nga Skënderbeu përgjatë shtatë viteve të shkuara, është e rëndësishme të përmbledhim shkurtimisht historinë e hierarkisë së klubit dhe lidhjet e brendshme dhe të jashtme mes futbollit, politikës dhe krimit të lidhura me të”, shkruhet në raport, para se të shpjegohen lidhjet mes asaj që është pak a shumë, elita e biznesit, e futbollit dhe në disa raste, e krimit të Shqipërisë me industrinë e basteve sportive.

Forumi Shqiptar është komuniteti shqiptar më i vjetër dhe i madh në Internet. Ai u hap për herë të parë në vitin 1998 si pjesë e projektit Albasoul. Forumi është një nismë private e një grupi emigrantësh shqiptarë që ka për qëllim t’iu ofrojë të gjithë shqiptarëve një platformë për të shprehur zërin e mendimin e tyre në liri të plotë. Forumi është një sipërmarrje jo-fitimprurëse dhe të gjitha shërbimet tona ofrohen falas e për të gjithë. Stafi i forumit është staf vullnetar dhe pa pagesë. Shpenzimet e forumit mbulohen nga nismëtarët, donacionet e anëtarëve dhe të ardhurat nga reklamat.

Qeveria nis zbatimin e nismës së bërë publike dy ditë më parë nga Kryeministri Rama për bllokimin e faqeve online të basteve. Ministria për Inovacionin dhe Administratën Publike, përmes ekspertëve të saj, ka bllokuar dje disa prej adresave të kompanive të basteve të cilët nuk operojnë në Shqipëri. Adresa të kompanive ndërkombëtare si “Bet 365” dhe “William Hill”, të cilat janë ndër më të përdorurat edhe nga bastvënësit shqiptarë ishin të pamundura për tu hapur dje online. Po ashtu edhe sitet e basteve “unibet.com” dhe “youwin.com” ishin bllokuar. Në ditët në vijim, pas raportimit të plotë nga ana e njësisë së Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit, e cila po harton listën e faqeve online përmes të cilave shqiptarët vënë baste sportive me kompani të cilat nuk operojnë në Shqipëri, Ministria e Inovacionit, përmes Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare do të nisë bllokimin e të gjitha linqeve.

Nuk duhet të harroni edhe diçka. Përveç analizës së hollësishme një faqe për parashikime futbolli serioze, përveç analizave të hollësishme,  të tregon edhe kompanitë e basteve ku ju mund të gjeni koeficientë të lartë, që do ta rrisë edhe më shumë fitimin tuaj.

Marrja e parave tuaja është e nevojshme kur basti në CS: GO. Për të maksimizuar burimet tuaja, duhet të shkosh vetëm për faqet e fatit të ligjshëm. Ndërsa shumica e vendeve atje janë në gjendje të ofrojnë shërbime cilësore, ka ende emrat e nënparave që duhet të shmangni. Sigurohuni që të shikoni listën e Bitcoin CS: GO faqet e rishikimit të bastit që duhet të kemi një pamje të qartë të asaj që ofron secili, duke përfshirë edhe përfitimet që mund të merrni.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Dundee UTD vs Celtic — […]

 Po ashtu shtohet se kjo e ardhur “nuk ka të bëjë aspak me rritjen e nipteve sekondare (ligji aktual nuk e ndalon dhe çdo subjekt i licensuar mund të hapë lojra fati të kategorive të sipërcituara pa kufizim), por, së pari i operacionit “Fundi i marrëzisë”, që identifikoi informalitetin e pamasë të këtij sektori, e sidomos edhe i punës së Njësisë së Mbikqyrjes së Lojrave të Fatit, që në respekt të ligjit, ka arritur ta formalizojë pothuajse plotësisht këtë sektor”. Duke bërë një krahasim të situatës financat shtojnë se detyrimet e subjekteve ndaj NJMLF-së, vetëm për treguesin e detyrimit për 0,5 për qind të xhiros, për periudhën 2009-2015 kanë një vlerë prej 21.7 milionë lekë. “Kjo i përket kryesisht viteve të kaluara 2009-2013 (në vlerën 18.1 milionë lekë) dhe 3.6 i përket viteve 2014-2015”, thuhet në deklaratë. Duke iu referuar të dhënave të muajve  janar-tetor 2015, të dhënat paraprake tregojnë se taksa nacionale, ku përfshihet edhe taksa e lojrave të fatit, është nga 16,2 milionë lekë në vitin 2013, në 25,024 milionë lekë në 2015, ose me një rritje prej 17,4 % nga fakti i vitit 2014-ës. 

Top Bast, një nga kompanitë më të mëdha të basteve sportive në Shqipëri me mbi 1 mijë pika bastesh në një vend me vetëm 2.8 milionë banorë, konsiderohet si kompania kyç në skemë. “Top-Bast është një kompani bastesh në Shqipëri dhe sponsor i Skënderbeut,” shkruhet në raport. Top-Bast ka shumë gjasa të jetë “maskë” për bastvënësin aziatik SBObet. Bastet e vëna në internet me Top-Bast mund të kanalizohen në tregun Aziatik të basteve përmes SBObet, rrjedhimisht duke krijuar të ardhura më të mëdha,” vijon raporti.

“Sot, Inspektorët Disiplinarë të UEFA-s që punojnë mbi këtë rast kanë marrë kërcënime anonime me vdekje, të cilat supozohet se synojnë t’i frikësojnë ata që të ndalojnë të kryejnë punën e tyre,” thuhet në njoftimin e publikuar mbrëmjen e së premtes. “Këto kërcënime nuk do t’ia dalin dhe policia është informuar,” vijon deklarata e UEFA-s.

1) Gjëja e parë siç e kuptuat është të hapni llogari në shumë kompani bastesh. Sepse psh duhet të lozësh në një kompani 1 në një tjetër X në tjetër 2. Regjistrohuni në kompanitë që ju rekomandojmë ne (kliko ketu per kompanite e basteve) dhe do ju dërgojmë ndeshjet që lozim ne. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *