“bastet e lojërave të fatit rezultatet e parashikueshme”

Po a po humbasin 700 milione ne vit? lol Nuk tha njeri qe do te shpetojne, thjesht ato 700 milione qe humbasin qe humbasin, le te rrine ne shqiperi, 70 milione t’i shkojne taksa shtetit, 630 le te rrine neper banka ose te investohen. Pse t’i marre inglizi? Nga e sajove qe humbin qe do te humbin, thote. lol 90% e meshkujve qe njoh luajne bixhoz ne nje forme a nje tjeter, plus qe bota ka histori mijera vjecare. Ti po thua dmth qe ne bixhoz fitohet? Fitore e quan ti te kapesh 100 mije leke me 10 mije lekshin e 100-te qe luan?

artikull Casino online Kjo nuk është një agjenci web !! agjent Betplay88 Online Dhe website online kazino 12Bet Fun88 M88 188Bet W88 138sungame 36Bol Caza7 WeBet 1xBET NowBet CMD368 Vwin RB88 dhe Empire777 me shumë promovime.

4. Une jam qe te mbyllen per fare o Idriz per nje fare kohe derisa te gjejne mekanizmat e duhura qe edhe shteti te fitoje, edhe ky biznes te jete i formalizuar teresisht, edhe lojtaret te luajne e te kenaqen. Mirpo deri me tani nuk kam degjuar te thone se do ti mbyllim bastet sportive, Kane lene te kuptojme se do te pakesojne biznesin e lojrave te fatit (kazinote, rulote) duke i degdisur larg qendrave te banuara, por per kompanite e basteve sportive nuk jane shprehur.  

Disa nga ndeshjet e dyshuara si të manipuluara nga Skënderbeu ranë aq shumë në sy sa kjo skuadër u bë e famshme në Shqipëri dhe nëpër botë. Raporti i inspektorëve jep një pasqyrë të kësaj fame. Skënderbeu pati fituar 4 me 1 në ndeshjen në Shqipëri dhe humbi 2 me 3 në ndeshjen e dytë. Renato Arapi dyshohet se qëllimisht bëri një faull për të marrë një karton të kuq që në minutën e dhjetë. Sipas raportit, kompanitë e basteve ndryshuan koeficientët pas të kuqes së Arapit por asnjë bast i çuditshëm nuk u regjistrua. Përkundrazi, Skënderbeu luajti mirë dhe shënoi dy gola duke pasur rezultat të përgjithshëm 6 me 2. Vetëm në minutën e 78 bastet reaguan në mënyrë të dhunshme. Koeficientët që statistikisht duhet të ishin 6 (dhjetë euro bast baraz me 60 euro fitim), në kompaninë e basteve Maxbet ra në 2.09.

LiveTv.sx është një nga vendet e mahnitshme streaming sport. Ajo është projektuar mirë dhe mbulon të gjitha ngjarjet kryesore sportive dhe lojra. Ndryshe tjetër funksion më të mirë të faqes është komentuesit e ndryshme që flasin gjuhë të ndryshme. Kjo është një vend i mirë për streaming dhe shikuar sportive si hokej, futboll, kriket dhe sportet e tjera për të jetojnë.

Sean O’Neill, portieri i ‘Crusaders,’ shkroi në Tëitter pas ndeshjes: “Nëse nuk ka një hetim të UEFA-s në ndeshjen tonë sot, atëherë ka diçka të gabuar. 3.5 gola, ishte barsaletë. Dhjetë minutat e fundit, nuk kam parë kurrë futboll si ky”.

Një tjetër skandal është denoncuar sot në lidhje me gjobat që bizneset kanë marrë nga tatimorët në këtë fundvit. Një qytetar ka denoncuar atë çfarë ka ndodhur me kontrollet nga tatimorët në Shkodër,…

Teknologjia e provuar me kohë ofron mundësinë për të luajtur lojëra të përshpejtuara të kazinosë në internet nga shfletuesi. Në vitin 2007, Netent filloi të prodhojë lojëra elektronike që mund të luhen nga shfletuesi pa u shkarkuar.

Mbajnë, por jo aq sa ndërkombëtarët. Kompanitë shqiptare shpesh ulin në mënyrë drastike koeficientet për të mbrojtur veten e tyre, jashtë kjo ndodh më rrallë, sepse qarkullimi i parave është aq i madh, saqë edhe ndjeshmëria është më e ulët. 

“Askush dhe per asnje arsye nuk do te mundet dot ta ndale kete nisme qe nuk eshte aksion, as sezon, po nisme qe do te quhet e kryer kur vendi dhe shqiptaret nuk do te lene me asnje qindarke ne kumar’- tha ai.

Edhe ti nga pc jote me nje veprim fare te thjeshte mund te ndalosh veten te shofesh faqe interneti me permbajtje qe ti ua cakton vete.Kjo individuale per te mbrojt femijet e tu. Ndersa shteti , detyron me ligj ISP te moslejojne shikimin dhe perdorimin e faqeve qe kane lidhje me bastet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *