“aziatike bolatangkas lajmet e fundit”

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë në lagjen Rus. Për…

Kujdesi ndaj klientit është i hapur 24 orë, tërë javën dhe është falas. Stafi në fjalë është kompetent dhe miqësor. Shumë probleme normalisht zgjidhen menjëherë, veçanërisht sepse William Hill është shumë i gjindshëm ndaj klientëve. Një mënyrë tjetër është t’i kontaktosh me email apo live-chat. Seksioni i asistencës në faqen e internetit është i dobishëm për disa nga pyetjet, por ky seksioni nuk është strukturuar qartazi. Veç kësaj, banka e të dhënave për FAQ (pyetjet e shpeshta) është shumë e vogël, ndaj për më të shumtën e pyetjeve duhet kontaktuar kujdesi ndaj klientit për të marrë një përgjigjë. Një seksion më i mirë për asistencën do të ishte shumë i dobishëm për klientët.

Një tjetër shtojcë është multi basti. Siç dihet, nuk mund të krijosh një multi bast për të njëjtën garë në pjesën më të madhe të bastexhinjve, por këtu gjejmë këtë avantazh. Për shembull, mund të vendosim që Arsenali fiton dhe në të njëjtën ndeshje shtojmë se takimi përfundon +2.5 gola, apo ndonjë parashikim tjetër. E njëjta gjë ndodh edhe për golashënuesit etj.

Prezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9+ By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Samsung Electronics Co., Ltd. prezanton Samsung Galaxy S9 dhe S9+, smartphonët që transformojnë mënyrën se si njerëzit komunikojnë, ndajnë dhe përjetojnë botën. Të krijuar për një epokë në të c…

Sa me shpejt , sepse brenda tij fshihen edhe Naivet qe shohin enderra e bejne vjersha se “na ndaluan fitimet or tie ” . Ka shume rendesi qe ai vend ti kthehet Normalitetit  te percudnuar dhe shkallmuar ne rrenje nga Sqeperit e Kopese me ” se bota zotrie ”

..gojet e liga o drizo,thone qe problemi me ket ish qe si pjese e trustin te Tepelenes, dhe duke qene i brondshem me Tahirin ja shiti kazinote atij tjetrit duke pas dijeni per aksionin e mbylljes pas 1 muji,dmth me te ngecme 300 meleon leka.Thone qe pronaret e rinje i shkun e i kerkun ti kthente paret mbrapsh por sic duket ka mendu se do mbrohej nga Tahiri..

“Duke marrë shkas nga lajmi i publikuar së fundmi në portalin e UEFA-s, Klubi i Futbollit ‘Skënderbeu’ mohon kategorikisht dyshimet dhe akuzat se persona të lidhur me klubin kanë kërcënuar me jetë inspektorët e organizatës europiane të futbollit,” shkroi Skënderbeu në faqen e saj zyrtare në Facebook.

Shuma e ofruar do të varet nga performance e rezultatit në fjalë dhe mund të jetë me një vlerë më të madhe apo më të vogël nga shuma e luajtur. Kjo ju lejon që të përfitoni nëse parashikimi juaj është duke u realizuar, apo të zvogëloni ndonjë humbje të mundshme, nëse mendoni se rezultati përfundimtar nuk do të jetë në avantazhin tuaj.

Ai ka theksuar se qeveria eshte aty per te mbeshtetur familjet ne nevoje, qe kerkojne ekonomi familjare te qendrueshme dhe masat e marra lidhur me kete aktivitet jane te lidhura me domosdoshmerine per te kufizuar tundimet e pafundme qe shkaktojne keto lloj destinacionesh pa krye. 

Mjekët e spitalit të Shkodrës kanë dhënë një dritë shprese për njërën nga vajzat e familjes Preka e cila u bë kryelajm i ditës së djeshme, si pasojë e një aksidenti që i mori jetën kryefamiljarit Edmond Preka,…

O njerez, kjo qeveri duhet shkaterruar sa nuk eshte vone. Kjo qe po ben eshte vetem nje plan biznesi mafioz. Ne Shqiperi ka nje treg ose ta themi me mire kumari dhe lojrat e fatit e kane te garantuar suksesin, Rama dhe biznesmenet e tij po duan te nxjerrin jashte loje te tjeret, qe te kene monopolin, ndryshe cka qeveria se ku zgjedh une ti shpenzoj parate e mia?

“Teknikisht është e pamundur se ti vërtet mund të bllokosh në bashkëpunim me ISP-të kryesore. Pra mund të bllokosh aksesin drejt këtyre ëebsite-ve, por ka zgjidhje të thjeshta me pagesë ose pa pagesë me të cilat bën një bypass të ISP-ve shqiptare. Mund të lidhesh direkt me ISP gjermane dhe nga ajo gjermane mund të lidhesh me çdolloj website”- tha Arbër Dervishi.

Tani në pankinë, Gattuso ka marrë përsipër rolin e ringritjes së në imazh dhe në renditje. Sigurisht që fitorja 2-0 nuk është prelud i një gare drejt titullit, por trajneri mund të krenohet se skuadra ka nisur të reagojë, po mbron mirë dhe po jep surpriza të bukura, si ajo në “Olimpico”.

Me keq se c’ishte nuk ka kuptim ta ngreshe si ceshtje, pasi Shqiperia nuk ka patur qeveri, por nje grup banditesh, e kriminelesh qe u sollen me keq se pushtuesit. Sot fatmiresisht kemi nje qeveri dhe do kerkojme prej saj te beje me te miren. Pra nuk mund te meremi me krahasime, biles edhe qeveria e sotme duhet te pushoje se foluri per “bemat” qe ka bere ajo qe iku. Nuk ka nevoje per llafe, thjesht te dokumentojne abuzimet, vjedhjet, moszbatimin e ligjeve dhe urdheresave, ti qepin mire dhe ti dergojne ne prokurori. Jemi lodhur me llafe duam ti shofin neper kaushe, te palare dhe me thonje te gjate qe te kene mundesi te cjerrin vehten kafshet.

Baste-sportive.net – Hetzner Online Ag, Germany. Site IP Address, Server Location for 94.130.97.102 – Hetzner Online Ag, Stuttgarter Str 1, D-91710 Gunzenhausen, Germany Germany. Site IP Address, Baste-sportive.net read more on Myip.ms

Rama ka deklaruar se pas lulezimit te nje industrie te krimit ekonomik fshihet mbeshtetja politike, por pa u ndaluar ne detaje konkrete. “Kjo kuptohet kur je perballe masivitetit te aktivitetit qe ka lindur dhe zhvilluar si industri e krimit ne syte e te gjitheve dhe pa i bere pershtypje askujt, pa mbeshtetje politike nuk ka industri te krimit ekonomik”- tha Rama. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *