“aplikimet bast për topa android topin sportive lajme”

Po me kompanite shqiptare çfare do ndodh valle? Meqe dashka te mbroje shqiptaret qeveria, pse po aplikon diktature ne ato kompani te huaja, ku luajne profesionistet dhe jetojne me ate pune shume njerez nga Shqiperia? Apo shqiptaret nuk mund t’i censuroje se i kane Fidelrat, Metat e Doshet, Frroket qe i ka fort per zemer KM?

Megjithatë ministria shton se pas miratimit të ligjit të ri për lojrat e fatit të ketë dhe një reduktim të tyre. “Sa i përket reduktimit të lojrave të fatit dhe të basteve, kjo është parashikuar qartë në projektligjin që Ministria e Financave ka depozituar në Kuvend (dhe që po diskutohet nga ligjvënësit), i cili sjell një rregullim të plotë dhe afatgjatë të problematikave që janë vërejtur në këtë sektor dhe që janë përmendur ditët e fundit në media të ndryshme”, thuhet në deklaratë.

PARASHIKIMET E NDESHJEVE PER SOT. PARASHIKIME NDESHJESH FUTBOLLI. BASTE ONLINE. NDESHJET LOZEN NE KOMPANI BASTESH NE INTERNET. LOZNI NE 10BET DUKE PERFITUAR BONUS DERI 200 EURO 1) Bastia vs Montpellier — gol/gol […]

Sipas të dhënave të UEFA-s nëntë nga dhjetë përpjekjet për të manipuluar ndeshjet bëhen nga Azia. Edhe gjatë hetimeve të tanishme gjurmët shkojnë në Malajzi dhe Hongong, ku sekserë dhe ndërmjetëses kanë pastruar paratë e nxjerra prej basteve.

Ne futboll ekzistojne edhe handikape 0:1 (ose me tre menyra), te perdorura pergjithesisht ne ndeshjet ku ka nje favorit te dukshem. Fitohet me 1 nqs skuadra favorite fiton me me shume se 1 gol diference. Fitohet me X nqs skuadra favorite fiton vetem me nje gol diference. Fitohet me 2 nqs skuadra favorite barazon ose humbet.

Raporti, i cili u publikua në internet të premten, ngre akuza të rënda jo thjeshtë ndaj skuadrës së Skënderbeut, por edhe për ish-ministrin e Financave Ridvan Bode, i cili akuzohet se ka kërcënuar një trajner duke i kërkuar të humbasë ndeshjen, për presidentin aktual, biznesmenin Ardjan Takaj, ish presidentin Agim Zeqo, gjithashtu biznesmen, si dhe për një numër të madh lojtarësh, trajnerësh e personazhe të tjera të sportit dhe biznesit në Shqipëri.

Në këtë mënyrë ndryshe nga sa u premtua për largimin e shqiptarëve nga vesi i lënies së rrogës në baste, propozohet të miratohet licenca e basteve online. Në nenin 19 të projektligj është përcaktuar se një kompani që do të kërkojë licencën për baste on-line, do të duhet të paguajë 200 milionë lekë për ta fituar dhe, menjëherë pas kësaj të drejte, do të ketë mundësinë t’i ofrojë në çdo moment shqiptarëve shansin për të vënë bast rrogën. Përsa i përket pikave të basteve, parashikohet se ambientet nuk do të lejohen të jenë 200 metër nga institucionet fetare, institucionet e arsimit parauniversitar dhe institucionet e arsimit të lartë. Por nuk ka asnjë kufizim për vendosjen e pikave në zona të populluara.

E la veturën në parking, në mëngjes nuk i gjeti gomat By xurxull | February 26, 2018 0 Comment Mbrëmë në orët e vona, një veture në Prishtinë, i janë vjedhur të katër gomat, duke e pamundësuar atë të lëvizë më pas. Vjedhja ka ndodhur në rrugën “Ahmet Gashi” në lagjen Mati …

Tarifa ditore për çdo pikë bastesh në vend është 0.70 euro, ose 21 euro në muaj. Kjo e çon totalin që do të paguajë një pikë basti në 252 euro në vit. Aktualisht sipas shifrave të deklaruara nga Shoqata e Shoqërive që operojnë në fushën e Lotove dhe Basteve Sportive në treg janë rreth 3 mijë pika. Kjo do të thotë që totali që do të paguajnë pikat e bastit te konceisonari është 756 mijë euro.

Kam pare me syte e mi si shkaterrohen njerezit dhe familjet nga kumari e bastet! Problemi eshte se keta njerez duhen kuruar, se nuk ka gje qe i mban larg vesit. Ne Shqiperi mungojne strukturat minimale per te droguarit, jo me per kumarxhinjte. 

Per ta permbledhur,jane kompanite qe nuk pranojne kliente pasi ato respektojne cfaredo lloj ligji,po flasim per kompani qe jane te licensuara.NQS ti luan ne kompani te palicensuara,atehere kot qe luan se leket ske per ti marr ndo1 her.Aksesi ne faqen e kompanise nuk ka kurrfar rendesie perderisa ti nuk mund te regjistrohesh ne te.

Beba.tv ju ofron LIVE STREAMING në internet për ndeshjet hokej. Ajo është ruajtur në baza të rregullta dhe ju jep informacion të plotë në lidhje me të gjitha ndeshjet e fundit hokej. Nëse ju jeni i mërzitur me lumë mbetur apo buffering se ju duhet të kaloni në beba.tv si ju do të gjeni lumë jetojnë të qetë të jetojnë hokej ndeshjes. Pra, nëse ju nuk doni të humbasë ndeshjen tuaj të preferuar hokej se shfletoni beba.tv dhe bookmark hokej butonin për të qëndrimit të përditësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *