“agjent online rezultatet e parashikimeve të topit të futbollit”

Ende policia vendore e Shkodrës nuk ka asnjë person të dyshuar lidhur me atentatin ndaj biznesmenit Lulzim Kulla në Shkodër. Rreth 20 persona janë shoqëruar në polici, por autorët nuk kanë arritur që të identifikohen. As pamjet nga kamerat…

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al. Regjistrohu

Duke klikuar në ikonën pranë butonit “Cash Out”, mund të rregulloni parametrat e nxjerrjes së parave, e cila të lejon të rregulloni shumën që do të doni të tërhiqni pjesërisht. Të ardhurat e kthyera mbrapsht shfaqen në butonin “Cash Out”, ku ti mund të zgjedhësh shumën që do të doni të merrni mbrapsht nga ky bast dhe të klikoni për të konfirmuar zgjedhjen tuaj.

Ne Shqiperi ka arritur ne parmasat e nje epidemie dhe kjo ne 2 ane- 1) miliona qe ikin jashte dhe abuzimet me taksat qe rendojne rende buxhetin e shtetit per te mos permendur pastrimin e parave nga krimi e droga 2) Shkaterimi i familjes shqiptare, abuzimi me njerezit vulnerabel ku nuk ka meshire as per femijet. Ne shqiperi nje gazetar anglez u shokua kur nje femije 10 vjec i tregone skedinen e tij te ndeshjeve!

Per ta permbledhur,jane kompanite qe nuk pranojne kliente pasi ato respektojne cfaredo lloj ligji,po flasim per kompani qe jane te licensuara.NQS ti luan ne kompani te palicensuara,atehere kot qe luan se leket ske per ti marr ndo1 her.Aksesi ne faqen e kompanise nuk ka kurrfar rendesie perderisa ti nuk mund te regjistrohesh ne te.

Analiza e fluksit të basteve të vëna nga Shqipëria në kompaninë aziatike SBObet është kryer duke përdorur shërbimin Google Trend. Ky është një shërbim që tregon se për çfarë kërkojnë njerëzit më shumë në internet. Inspektorët vërejnë se megjithëse SBObet është një kompani bastesh në internet me bazë në Azi dhe aspak popullore në Europë, ajo është çuditërisht veçanërisht popullore në Shqipëri, dhe jo thjeshtë në Shqipëri, por veçanërisht popullore në Korçë, qyteti i Skënderbeut.

Top Bast, një nga kompanitë më të mëdha të basteve sportive në Shqipëri me mbi 1 mijë pika bastesh në një vend me vetëm 2.8 milionë banorë, konsiderohet si kompania kyç në skemë. “Top-Bast është kompani bastesh në Shqipëri dhe sponsor i Skënderbeut,” shkruhet në raport. Top-Bast ka shumë gjasa të jetë “maskë” për bastvënësin aziatik SBObet. Bastet e vëna në internet me Top-Bast mund të kanalizohen në tregun Aziatik të basteve përmes SBObet, rrjedhimisht duke krijuar të ardhura më të mëdha,” vijon raporti.

o muhametali, per momentin eshte ilegale te marresh nje bet online, por jo te besh. Dmth ti si individ nuk po ben asgje ilegale, eshte kompania qe e merr betin tend qe mundet potencialisht te kete thyer ligjin. 

4. Une jam qe te mbyllen per fare o Idriz per nje fare kohe derisa te gjejne mekanizmat e duhura qe edhe shteti te fitoje, edhe ky biznes te jete i formalizuar teresisht, edhe lojtaret te luajne e te kenaqen. Mirpo deri me tani nuk kam degjuar te thone se do ti mbyllim bastet sportive, Kane lene te kuptojme se do te pakesojne biznesin e lojrave te fatit (kazinote, rulote) duke i degdisur larg qendrave te banuara, por per kompanite e basteve sportive nuk jane shprehur.  

Në fshatin Barbullush të Shkodrës, një i ri 26 vjeç u gjet i vdekur në kanal. Policia ka bërë me dije se në një kanal kullues u gjet një kufomë, që dyshohet se i përket një viktime të seksit mashkull….

Rama ka deklaruar se pas lulezimit te nje industrie te krimit ekonomik fshihet mbeshtetja politike, por pa u ndaluar ne detaje konkrete. “Kjo kuptohet kur je perballe masivitetit te aktivitetit qe ka lindur dhe zhvilluar si industri e krimit ne syte e te gjitheve dhe pa i bere pershtypje askujt, pa mbeshtetje politike nuk ka industri te krimit ekonomik”- tha Rama. 

CS: GO faqet e lojërave të fatit Po fillojnë të popullojnë industrinë e basteve të eSports me zgjedhje gjithnjë e më cilësore. Para kësaj, ishte e vështirë për CS: GO entuziastë të basteve për të gjetur një vend që mund t’u ofrojë atyre ndeshjet dhe shanset që ata duan. Fatmirësisht, më shumë operatorë shohin vlerën në CS: GO faqet e basteve Dhe CS: GO Kërcejnë Bitcoin.

Me radhë pikë pas pike e njëjta trupë ka rrëzuar edhe pikat e tjera të ngritura në kërkesën e Shoqatës së Shoqërive të Basteve Sportive duke bërë të qartë se qysh nga 16 janari vendimi është në fuqi. Kjo do të thotë se tashmë kompania fituese e koncesionit 30 vjeçar , bashkim i Admiral Sportwetten GMBH, ATSI Spolka Akcyjna dhe MC Networking sh.p.k nuk do të ketë asnjë ndryshim në planin e tarifave që do të aplikojë të miratuara më herët në qeveri gjatë vitit të shkuar.

VPN rren serverin e peshkut ta zeme, dhe mua me del flamur kinez, magjithese shkruaj nga franca, por nuk rren dot operatorin tim, ai e di ne çdo moment qe une perdor VPN per  t’ja hedhur serverit te peshkut (ta zeme sikur te me bejne ban kete adresen IP timen). a kupton ?

Po nuk i kam te treja tek shpija o Magus. Tek shpija kam veytem njecke, tek puna kam njecke dhe perpermjet vodafone 3 G kam njecke. Ja ku u bene tre. Ah se harova kam kater. E katerta eshte e komshiut ngjitur. Kam edhe aty akses pasi paswordin e rjetit e kishte 123456789. lol

Megjithate Ministria e Financave gjykon pozitiv bilancin nga kendveshtrimi i informalitetit. Pikerisht fale operacionit Marrezia, sipas tyre, sot nuk ka me pika informale, bastet sportive para aksionit nuk paguanin taksa sepse nuk ishin te regjistruar, nderkohe qe tani paguajne rregullisht duke dyfishuar arketimet dhe te ardhurat. 

SLEVY: Invalidé s průkazem ZTP a senioři v domech s pečovatelskou službou obdrží 50% slevu z uvedených cen. Veřejné instituce a neziskové organizace mají po dohodě připojení zdarma. Restauračním zařízením nabízíme po dohodě bezplatné internetové pokrytí veřejných prostor wifi signálem.

Faqet e sotme moderne të kazinosë nuk shkarkohen. Ju mund të hapni anëtarësinë në faqen e internetit të drejtpërdrejtë dhe të luani kazino përsëri përmes shfletuesve si kromi, mozilla firefox, safari. Sot, faqet e kazinosë përdorin platformat më të avancuara për kazino. Këto platforma punojnë me ofruesit e shërbimeve të shumta (si prodhuesit e lojërave dhe metodat e pagesave) në faqet e kazinosë dhe mund të ofrojnë qindra apo edhe mijëra lojëra nga markat e ndryshme në botë. Lojëra të reja ose lojëra të reja janë gjithashtu të integruara në këto vende kazino. Nëse po i referohemi vetëm kazinove në faqet e kazinosë, tani ekzistojnë lojëra të drejtpërdrejta në pothuajse të gjitha faqet e kazinosë.

Problemi eshte se kumari nuk mund te ndalohet me ligj si ne komunizem. Eshte e drejta e njerzve te investojne paret ku te duan dhe si te duan. Nese dikush do ti humbe parate dikush tjeter do te fitoje. Kjo eshte shoqeria e tregut. Shteti duhet te kontrolloje dhe te kujdeset qe keto para te mos dalin nga Shqiperia.

Në këtë rast është shumë i besueshëm duke luajtur siç tregohet nga kjo marrëveshje, atëherë thjesht rri duarkryq për kohën që mund të rrëmbej një fitore nga lojtarët e tjerë të pokerit. Më mirë se lojtarët e tjerë të pokerit, sigurisht shumë segmente që duhet të jenë një vlerë e mirë. Disa prej tyre janë aftësia për të përpunuar metodologjitë e lojërave të pokerit, vendosin për madhësinë e saktë të basteve, inteligjencën për të studiuar stilin e lojës së kundërshtarit, për të parë kartat e hapjes rivale dhe kështu me radhë.

Sipas tij te gjitha kompanite qe jane te licensuara duhet te derdhin detyrimet e prapambetura, por duhet te pergatiten per te vepruar konform ligjit ne fuqi, ligj i aprovuar me pare qe percakton edhe vendndodhjen e tyre ne nje distance te percaktuar nga shkollat, spitalet, bankat e cfare tjeter kushtezimesh ka. 

Portfolio i basteve sportive për William Hill është shumë i madh dhe i larmishëm, dhe jo vetëm për sportet britanike. Klientët mund të provojnë shërbimet e William Hill në internet por edhe me anë të aplikacioneve të telefonave inteligjentë si “William Hill Sportsbook” dhe “Shake-a-bet”. Ngjarjet sportive virtuale u ofrojnë dashamirësve të basteve një eksperiencë vërtetë speciale. Një bonus joshës për klientët e rinj garanton një nisje plot vrull pranë William Hill. Në reçensionin për bastëvënësit të William Hill do të gjeni më shumë detaje dhe do të hetojmë probabilitetin e të qenurit një mashtrim.

Nje hap i drejte i qeverise Rama sepse shume pak ishin ata qe paguanin taksa shtetit , tani ky do e beje si Italia , kush do te operoje ne Shqiperi duhet te bleje lishencen ose ti paguaje detyrimet shtetit nje me nje . 

Per website basteve, pyetja retorike, sepse ok, qeveria te bllokon aksesin tek tironsibet365.com, por ka pastaj tironsibet366, 367 etj etj. Teorikish cdo website mund te bllokohet, por te lindin 1000 tjera. Praktikisht sa je ne gjendje ti bllokosh te gjitha?

12bast 12sheng 36ajo ishte 36BOL Call Center 138 138 sungame Bodog bodog88 caza7 CAZA7 Call Center fun88 fun788 lotto8888 rb88 Verajohn คาสิโน Kazino Casino online 12bet kazino online Casino Bodog Casino fun88 Baccarat top të drejtuar Nga 88 shkon Si për të tërhequr Bodog Si për të tërhequr rb88 Si për të depozituar 12bet Si për të depozituar 36bol Si për të depozituar Bodog Si për të depozituar fun88 Si për të depozituar rb88 Si të Regjistrohu 12bet Regjistrohu për Bodog Regjistrohu për fun88 Për t’u regjistruar rb88 Regjistrohu 36bol Luaj lotari Mirë se vini në Malajzi Llotaria Laos lotari Hereford tjetër artikull 12bet internet Bodog online fun88 online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *